"Ах каква мечта, МАРТ ще стават ЧУДЕСА"

  • 13 025
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 621
Маруся, аз тъкмо мислих да питам бургазлийки няма ли желаещи за лекцията , защото и аз искам да отида , непременно
Това са силното окосмяване по корема си е един от признаците, че бебето е момче, имаше една статия ако я намеря ще ви я пусна , та там пишеше, че още май беше 8-9 г.с. започват да си произвеждат тестостерон /момченцата де/ и затова се окосмява корема на мама
И друго исках да пиша  newsm78 newsm78 newsm78 ама бременнен мозък все забравям по нещо
Хайде лека вечер

# 286
  • Мнения: 1 170

Това са силното окосмяване по корема си е един от признаците, че бебето е момче, имаше една статия ако я намеря ще ви я пусна , та там пишеше, че още май беше 8-9 г.с. започват да си произвеждат тестостерон /момченцата де/ и затова се окосмява корема на мама

Мда, аз съм светъл пример за това твърдение... два пъти Tired . Надявам се сега да ме подмине Praynig .
Incognito , женска консултация е проследяване на бременността от акушер-гинеколог. Миналите дни някой беше пуснал статия с това, което трябва да се извърши като услуга от ЖК.
Белла, много хубава, весела и безаварийна утре  bouquet

Дали ще е възможно да ми пратите паролата за албума Blush ?

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Момичета пускам новата тема и се надявам някои от вас да не се сърдят, но тъй като утре Белла повежда хорото от бременните ни майки да е първата булка - пускам новата тема в тяхна чест.
ето я

# 288
Zdraveyte,az sim v 16-ta g.s.,terminat mi e 1-vi mart,pirvo bebe,4akame go ot 3 godini,nay-posle se slu4i,sled dve sedmici 6te mi kajat mom4e ili momi4e e,az v momenta jiveya v Germania,no mislq dekemvri mesec da se pribera v BG,iskam tam da go rodq,iskam da vi popitam,az mnogo 4esto polu4avam zapek,neznam ve4e kakvo da pravya,aktivia dali moje da se yade po vreme na bremennost?Pojelavam na vsi4ki uspe6na i bezproblemna bremennost,dano marteni4kite ni da se rodyat jivi i zdravi.

# 289
  • София
  • Мнения: 5 758
Zdraveyte,az sim v 16-ta g.s.,terminat mi e 1-vi mart,pirvo bebe,4akame go ot 3 godini,nay-posle se slu4i,sled dve sedmici 6te mi kajat mom4e ili momi4e e,az v momenta jiveya v Germania,no mislq dekemvri mesec da se pribera v BG,iskam tam da go rodq,iskam da vi popitam,az mnogo 4esto polu4avam zapek,neznam ve4e kakvo da pravya,aktivia dali moje da se yade po vreme na bremennost?Pojelavam na vsi4ki uspe6na i bezproblemna bremennost,dano marteni4kite ni da se rodyat jivi i zdravi.
добре дошла!  Hug моля те, пиши в новата тема
Peace

# 290
  • Мнения: 107
Ази ела в новата тема точно над твоя пост е линка кам нея пише ЕТО Я! Чакаме те!

Общи условия

Активация на акаунт