3 деца и повече

  • 6 724
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 028
Мама Цоцоланка, все се каня да те питам, знаеш ли че си "цитирана" в една статия на в-к Капитал преди време относно нагласите на бг семействата да имат по повече от две деца

# 61
  • Мнения: 8 999
Едвам успявам да обърна достатъчно внимание на две деца, за три не ми се мисли дори.

# 62
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка, все се каня да те питам, знаеш ли че си "цитирана" в една статия на в-к Капитал преди време относно нагласите на бг семействата да имат по повече от две деца

Знам, знам.....благодаря......

Едвам успявам да обърна достатъчно внимание на две деца, за три не ми се мисли дори.

За три е по-лесно...просто си нямате представа, че наистина повече от 2 деца се гледат с по-голяма лекота и организация.......

# 63
  • Мнения: 4 784
Радвам ви се много, наистина! Поздравявам всички многодетни мами и пожалавам успех на всички опитващи и желаещи да опитат!

# 64
  • Мнения: 3 323
Отново ще цитирам Злато Перка (многодетна мама) - " След второто, бройката вече няма значение!"

Скъпи кандидат-многодетни мами, заповядайте на раздумка в темата Многодетни мами - ще видите: че не е страшно - напротив хубаво е, не хапем (когато не се налага), не сме непременно луди (но пък помага). Hug

# 65
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да си призная честно и аз се замислям по въпроса.Родила съм три, но имаме две деца и понеже третото го родих за норматив си мисля че е възможно и четвърто BlushОт друга страна ги гледам сама и си мисля че ще се загубя като личност...

# 66
  • Мнения: 2 807
Здравейте, мили мамиHug Hug Hug

Много се радвам, че има толкова кандидат многодетни мами  Hug



Мисля си, че всяка майка, колкото и деца да има, ще си мисли дали не е могла да има още едно ...
angel, дааа, права си - и аз искам още едно-две  Laughing
Ама татито все още пребледнява като чуе "какви ги говоря"  Mr. Green

А за вълшебството - права си, наистина е вълшебно...  Heart Eyes



...наистина важното е сърцето колко е Heart Eyes
Дано са повече хората като вас!

MTV, дано някога и ти се присъединиш към нас  Heart Eyes  Hug



Ех, колко красива тема Heart Eyes напълнихте ми душата, момичета  bouquet
Rylie, радвам се, че мислиш така  Hug
Дано и коремчето ти да е "пълно" поне още веднъж  Heart Eyes  Hug



dttiHug Hug Hug



cutesmallcat, още повече усмивки и незабравими моменти ви желая!
Радвам се за желанието ти/ви да отгледате повече деца!  Grinning

 Hug  Hug за теб и за бебчо!



Валерия, благодаря за милите думи!  Hug



Повече деца = повече радост.
...
Това е цената на многодетството. И винаги си струва да я платиш.

Прлолетна феичке, newsm10



betunga, радвам се, че не си се спряла с мисленето  Hug



mel76, с повече деца е по-лесно - пробвай и ще видиш, че съм права  Wink  Hug



LeAn, поздравявам те за готовността  Hug



Наслуки, добре си го написала  Hug



Никол, аз бих ти ги износила, ама ако можеше ти да си ги родиш  Wink  Hug
И все пак се надявам да се навиеш поне за второ  Heart Eyes



pamsi, луда, ама от любов - различно е  Hug



мис арк,   Hug Hug Hug

Няма нещо по-безценно от обичта в детските очи, от милото "мамо, бичИм те". А когато е умножено по три- нямам подходящите думи да го опиша! Flutter
bowuu



cvetimira, радвам се, че вече пишеш при нас  Hug
И успех с бебеправенето  luvbed



rrhh, мислеш си, че не си  Wink
Няма майка, която да не е силна... поне заради детето/децата си  Hug



nikolaeva, имам познати, мислейки като теб и... забременяха с близнаци  Wink
А и така бързо би могла да ни настигнеш (с броя на децата)  Hug



evelinar, ще чакаме да се похвалиш  Hug
А и ти вече си от нашият отбор - щом мислиш за още едно   bouquet



Morena, поздравления   bouquet  bouquet  bouquet
Радвам се за желанието на всички ви у дома - само така  Hug




Пеца, а аз на моя от време на време го подплашвам, че ако много се дърпа, ще го изнасиля  Blush  Hug



irina_bonevaHug Hug Hug
И успех!  Heart Eyes



baibibi, не вярвам, че няма да се справиш  Wink
Ти си знаеш, де  Hug



Отново ще цитирам Злато Перка (многодетна мама) - " След второто, бройката вече няма значение!"

Скъпи кандидат-многодетни мами, заповядайте на раздумка в темата Многодетни мами - ще видите: че не е страшно - напротив хубаво е, не хапем (когато не се налага), не сме непременно луди (но пък помага). Hug

А аз казвам, че след третото бройката вече няма значение  Laughing

И аз пак ви каня в нашата темичка   Hug



juliana, не е така - и аз сама си гледам децата (и на ясла/градина не са ходили) - не се чувствам нито луднала, нито (за)изгубена, напротив: чувствам се по-щастлива, по-пълноценна, по-неуморима, по-организирана, по-обичана... чувствам се по-по-най...   Laughing  Hug

И чувството е повече от прекрасно!  Heart Eyes
Струва си да опиташ  Hug







# 67
  • Мнения: 1 671
Много хубава тема се оформи, момичета!
Все забравям да кажа на Мама Цоцоланка, че това за трите деца и теориите за отглеждането им, ми е любимо и всеки път като я мерна из някоя тема и ми действа успокояващо и вдъхновяващо.  bouquet
Маминка, и на теб благодаря за куража!  bouquet
Сигурна съм, че всяка майка може да се оправи както с едно, така и с 3 или 4 деца. Мъжът ми иска и третото да е породено, но аз не съм съгласна. Затова съм се засилила да чакам 3-4 години. Не че толкова ще ми дойде в повечко, но не съм сигурна, че ще успея да износя детето, с втората бременност имах проблеми.
Но сме си го решили - още преди 8 години, че ще имаме поне 3 деца  Heart Eyes.

# 68
# 69
  • ЕН
  • Мнения: 543
ами да се включа и аз в тая темичка
вече шест месеца изминаха от както бебеправим, но май ще продължим още малко. този месец мярнах втора бледа, но видима черта, но нещо ми се губят симптомите, а и при втория тест се изкуби и втората бледа чертичка Tired. къде изчезна ще разбера след 2-3 дни Thinking.
но пътят е пред нас, леглата също Laughing
успех на бебеправещите  bouquet

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Момичета страхотни сте  Hug Толкова положително ме заредихте  Heart Eyes

mama nani пожелавам втората чертичка да е там, в коремчето и скоро да ни се похвалиш  Party

Така ми е иска да започваме втория бебок  (близнаците  Laughing), но ще трябва да изчакаме за сега.Важното е, че желание има и се надяваме обстоятелствата скоро да ни го позволят.

# 71
  • Мнения: 333
И не че не ми се иска да се направя хубава с нещо ново облечена,но когато вечер вляза в детската стая и погледна леглата където спят децата имам чувството,че сърцето ми ще се пръсне от вълнение и щастие.
Моето ще се пръсне от вълнение като ви чета  Hug. И без да съм те виждала, знам че си хубава, както и всички като теб!Надявам се един ден да се наредя между вас и колкото повече .....толкова по-добре  Hug   bouquet

# 72
  • Мнения: 363
За това тайничко се надявам като започнем опитите за второ да излязат близнаци  Mr. Green
И аз се надявам на близнаци Blush

# 73
  • Мнения: 3 323
Детелини, ти поне второто направи тая година...

# 74
  • Мнения: 135
да, да... Joyелате ми на гости!!!!
Ще видите как добре си живее едно многодетно семейство в 2 стаи и половина!!! Момичета и хамбар да имате , като не го направите удобно и уютно за децата си - пак няма да ви стига!

Ходила съм и на гости. И не сама, и не за кафе......А за 2 нощувки, семейно......Събрахме се 4 големи и 6 деца.......Е, и? Съ-брах-ме - се, съ-брах-ме-се........Имаше място за всички! И успяхме да се видим, и да си чуем приказката(децата се бяха групирали по интереси и възрасти), и да излезем само големите,без децата....

Ние пък се навихме за трето дете след като гостувахме през лятото на 2006-та за 2 седмици на  наши приятели с три деца. Живяхме всички в апартамента им - три стаички 2 на 3 метра и кухненски бокс и пътувахме насам-натам из Франция с техния ван - общо четирима възрастни и пет деца на 1, 4, 4, 6 и 7 години. Е, другото лято вече бях бременна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт