Проблем с бившата...

  • 21 319
  • 386
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 588
Смятам, че тя е един изключително злобен и долен човек. То ако не беше нямаше да е в това положение и дори мисля, че не се грижи добре за собственото си дете, колкото и да се прави на най-добрата и единствена майка на света. Детето като излиза с нас е повечето пъти мръсно с несменено бельо,като му стяга багажа за почивката ни нямаше нито една изпрана и изгладена дреха вътре, всичко беше мръсно и нахвърляно, та се наложи аз като отидохме на морето 2 дена да пера, защото нямаше какво да се оплече чисто на детето и казала на мъжа ми, че не могла всичко да изглади. Като я прибирахме аз всичко оправих, подредих и дрешките ,изпрах ги, въпреки че той ми вика-не се хаби няма да бъде оценен труда ти. Та малко се отклоних от темата, но как да искаш да се запознаваш с такъв човек.Май в повечко ми е дошло от тая жена. Надявам се единствено да можем да се махнем от България и мисля, че това ще реши проблема. А ако може и да вземем детенцето с нас- би било прекрасно,но няма да го направим все пак и е майка. Аз съм предлагала аз да я гледам, защото все е по забавачки и деттегледачки и майката не и е сготвила 1 манджа откак се е родила, но мен кой ме чува. Детето си е нейно.
Ти си луда ма жена...
Я си помисли малко тоя пич както е зарезал каката с детето, може ли много бърже и теб да те зареже?
Еми може, да ти кажа, после да видим какви ще ги говориш.
Аре!
Да вземете детето с вас далече от майка му, малеееееееее, майко мила...Думи нямам.

# 61
  • Мнения: 1 062
Тъжно е, че Анонимка се надява (цитирам): А за нас- в момента сме в процес на работа за нашите деца и се надявам, когато се появят, този проблем да отпадне.А дали ще стане така как мислите?
Аз разбирам, че се надява, като си проимат общи деца, да не се виждат вече мъжа и и бившата.

Аз пък го разбирам като - да престане да пренебрегва мен, заради нея и вече да сме на първо място с децата.
Аз никъде, ама никъде не видях, тя да има нещо против, той да се грижи за детето.

Ти си луда ма жена...
Я си помисли малко тоя пич както е зарезал каката с детето, може ли много бърже и теб да те зареже?
Еми може, да ти кажа, после да видим какви ще ги говориш.
Аре!
Да вземете детето с вас далече от майка му, малеееееееее, майко мила...Думи нямам.

А ти четеш избирателно, както още няколко съфорумки.

# 62
  • Мнения: 6 727
Аз пък го разбирам като - да престане да пренебрегва мен, заради нея и вече да сме на първо място с децата.
Аз никъде, ама никъде не видях, тя да има нещо против, той да се грижи за детето.


Съвсем добронамерено питам в какво точно се изразяват тези грижи.
Какво се прави ако детето има примерно тържество в детската или училището? Отиват там цялата италианска фамилия ли?
Или пък ако трябва да му се купи нещо или е болно и да се заведе на лекар и всякакви такива хипотетични обстоятелства?
Който иска да е на първо място не трябва да се обвързва с мъже с деца от бивши. Вземаш си ерген, раждаш му деца и нямаш проблеми.

# 63
  • Мнения: 1 289
...
Който иска да е на първо място не трябва да се обвързва с мъже с деца от бивши. Вземаш си ерген, раждаш му деца и нямаш проблеми.

И аз така мисля.  Peace

# 64
  • Мнения: 340
Разсъждаваш много егоисти4но.  Горкия ти мъж и най-ве4е горкото му дете...

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 254
...
Който иска да е на първо място не трябва да се обвързва с мъже с деца от бивши. Вземаш си ерген, раждаш му деца и нямаш проблеми.

И аз така мисля.  Peace

Аз пък въобще не съм съгласна Naughty Защо съпругата и детето трябва да се конкурират за внимание? Мисля, че любовта и въобще отношението е коренно различно, не подлежи на сравнение и конкуренция. Че по тази логика и първа (единствена) жена да си, детето пак ще е на първо място. Кое е различното? Или първата с детето са си деляли първото място, а втората вече е втора категория и не може да се обича така силно? Не ви разбирам логиката нещо... Аз пък никога не съм се чувствала на второ място в сърцето на мъжа ми. Което не означава, че не е луд за дъщеря си.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 048
Месечинке, като прочетеш писанията на авторката, не мислиш ли ,че тя си е на второ място, като конкуренцията не е с детето... Отношенията, според мен, не са нормални. Детето си е дете, но хубавецът си е заформил и няколко съпруги.  Whistling

# 67
  • Мнения: 588



А ти четеш избирателно, както още няколко съфорумки.
разбира се че да  Peace
пожелавам на никой от вас да не чете по този начин темата!
ССФ все си мисли че сакън! на мен няма да ми се случи...ееееееех, и аз бях ССФ някога.

А сега по темата - я кажи кака ти ли го разведе тоз красотник?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Ох, тя е на второ, че чак и на трето май, но аз нямам предвид нея в случая, а това генерално заключение:
Цитат
Който иска да е на първо място не трябва да се обвързва с мъже с деца от бивши

Той може да не е бил женен, ама да страда по някоя стара любов и пак да прави жена си на маймуна. То си е до човек, гаранция няма никаква.

# 69
  • Мнения: 6 727
............................Защо съпругата и детето трябва да се конкурират за внимание? ......................................

Ми това и аз не го разбирам, но явно някой хора имат проблем и пускат тема.
А ако двама души имат дете те се свързват за цял живот, независимо дали на тях самите или на някои други това им харесва.
Логиката ми е, че когато се свързваш с даден човек го приемаш такъв какъвто е и с обстоятелствата около него.
И пак за трети път моля някоя да ми обясни как точно мъжът се грижи за детето си без да се съобразява с майка му, а само с настоящата си любима.

# 70
  • Мнения: 1 726
Когато имаш свое дете ще разбереш колко глупаво и егоистично си се държала. Трябва много бързо да си промениш отношението ако не искаш да загубиш съпруга си. В момента го караш да избира между теб и детето, което е 100% загубена битка.

# 71
  • Мнения: 1 289
Месечинка виторога, логиката ни е, че за да не се стига до такива конкуренции, предпочитания и т.н. преимуществени борби, човек въобще не трябва да попада в такава ситуация (разведен мъж с дете - при това малко). А ако попадне все пак - да бъде наясно още от самото начало какво го очаква. А тука ми се струва, че авторката не е премислила нещата и с течение на връзката започва да се позамисля. Чак долавям някаква омраза към майката, защото й се е наложило да поизпере един път дрешки на детето или защото все пак поддържа контакт с бившия си мъж. Разбирам, че авторката е ревнива донякъде, но както казах и малко назад - детето е връзка за цял живот. С брак, без брак - няма значение. Не говоря за любовна връзка, но м/у хора създали дете винаги ще има нещо специално - поне като отношение.
Също така ми се струва, че на авторката хич не й се гледа дете(то), въпреки, че пламенно изтъква вниманието си към детето. А това, че допуска да я нарича "мамо" е мнооого голяма грешка.

И сега, за да не каже някой, че защиватавам "лошата" бивша - разбирам, че е кофти мъжа (приятеля) ти да се вижда със семейството си (бивша е само жената). Но трябва да разбереш, че това е заради детето - понеже е малко. Предполагам, че като порасне нещата ще стоят по друг начин. Ако дочакаш връзката ви дотогава, естествено. Относно мъжа ти (не разбрах дали сте женени - в момента в който почнеш да поставяш ултиматуми на един човек, ще го отблъснеш. Особено ако става дума за детето му.

# 72
  • Мнения: 143
В темата ,,Любовницата и съпругата,, има една   ,,АНОНИМКА ,, дали не е авторката на тази тема?!

# 73
Най-добре за детето е мама и тати да ги вижда от време на време заедно в добро настроение а не хванати за гушата. Ти си на 2-ро място.

Така е, но всяко нещо с границите си. Аз имам познати, които се разведоха докато детето беше малко. Все още са разведени, но това не им пречи да си ходят на море, на сам на там , да се е....т от време на време и т.н,и в същото време всеки си има отделен живот-всеки си живее при неговите си мама и тати.И това, защото детето трябвало да има мама и тати , които се разбират . Но за мен така едно дете  живее в заблуди, и самото то някой ден ще има това семейство, което имат неговите родители.
Лично аз това не го разбирам.

# 74
  • Мнения: 1 062
Истината е, че пича си е уредил нещата с две жени. Има си две настоящи и едно дете, не една настояща, една бивша и дете. Анонимка не се конкурира с детето, а мъжът и я кара да се конкурира с бившата. Ще се повторя, но имаш проблем с мъжът си. Вярно, детето ги свързва, завинаги, но като родители, а не като семейство.

Общи условия

Активация на акаунт