Снимки, издание 6

  • 27 148
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
  • на път
  • Мнения: 2 804
carina, твоето момченце винаги свързвам с моето и ми е много приятно да гледам как расте сладурът Hug

# 316
  • София
  • Мнения: 9 517
carina, твоето момченце винаги свързвам с моето и ми е много приятно да гледам как расте сладурът Hug
Не исках аз да го казвам, но двамата страшно много си приличат   bouquet

# 317
  • Мнения: 64
Много ви благодаря момичета!  bouquetВсички деца са прекрасни и  много им се радвам, когато видя колко са пораснали всичките. А за това, че Марти и Митко си приличат и аз съм го установила, кой знае ....
 newsm78

# 318
  • Мнения: 157
Прекрасни дечица!!! Толкова са, толкова са.....нямам думи .... newsm51
Голямо БЛАГОДАРЯ на всички мами, споделили тези страхотни снимки с нас!  bouquet

# 319
  • София
  • Мнения: 1 324
Страхотни сладурчета. Дамите със сигурност ще пестят след време от спирали за мигли.
Пожелавам на всички здраве, любов, и любов, и любов и много любов.

# 320
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
Благодаря ,момичета ,за хубавите думи.
Всички деца са прекрасни - защото са Нашите деца Hug
Дано така , споделяйки снимките на нашите деца , помагаме на все още колебаещите се да разберат колко са невероятни дечицата , които очакват своите мама и тате някъде там. newsm04

# 321
  • Мнения: 1 325
Diva1978, чудесно мъниче! Споделям твоите мотиви за предоставяне на снимки. И аз бих искала да се похваля с мойта кукла, но за сега не съм си купила дигитален апарат.

Много да ти е здрава и много щастлива тази малка, сладка бубулечка!

# 322
# 323
  • Мнения: 690
marodidi колко е порасналаааа! Сладурана! И кипра от класа!  Hug
(а ти къде се загуби бе жена? Ще се сбутаме някъде из квартала и няма да се познаем)

# 324
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Айййййййййййййй,каква голяма принцеса си имаш...... ShockedАма това,въобще не прилича на малката Таничка.Тук виждам една порастнала млада дама.
Голяма кукла е станала Hug

# 325
  • Мнения: 3 246
marodidi, малката е голяма сладурана Hug

Общи условия

Активация на акаунт