Лели в действие :))

  • 9 322
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
и аз съм леля и обожавам двете дрисли, дето ме лельосват от 13 годишна.
много съм ги гледала, много се обичаме, за съжаление, напоследък рядко ми дават достъп до тях, но се боря да го променя това нещо.
А лелята на моя син живее с нас, и искам да споделя, че за 4 години, прекара 2 часа с него, докато бях на интервю за работа....и това беше. А и за първия му рожден ден го изведе за 40 минути навън, за да мога аз да подредя къщата. Много ме е яд......не защото не ми помага, гледайки го, нямам и нужда, а защото детето много се закача с нея, той е приятна компания, послушен е, а тя не му обръща капчица внимание. Просто не и идва от вътре.........жалко, според мен тя губи, но карай, все пак е само на 19 Peace

# 16
  • Мнения: 2 388
муахххаха, и аз  Twisted Evil Мога да бъда само чинка. Така никакви лелински препратки не могат да стават. Макар че пък мъжо ми е чичо и много кофти звучи като му каже големият му и дебел пленник :"Ей,чичка!"

Мисля, че и аз съм чинка, ако тази "титла" е това, което си мисля.
Всички съм ги научила да ми казват по име от най - ранна детска възраст. Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Сестро, титлата "чинка" е същото като "стринка". Не врат ми шия.

# 18
  • Мнения: 5 001
хе-хееее,аз водя класацията за най-млада леля  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Със сестра ми имаме 16 години разлика...И така...

# 19
  • Мнения: 2 388
Сестро, титлата "чинка" е същото като "стринка". Не врат ми шия.

Сестро, с риск да предизвикам смях и съжаление у съфорумките и "стринка" не съм наясно какво е.
А и все пак с "милото" нямаме брак, така че не съм им никаква. Може би на вие трябва да ми говорят. Laughing

# 20
  • Мнения: 3 405
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, лелинце, даже моите деца са с по-голяма разлика Simple Smile
Как ти вика племенничеството?

# 21
  • Мнения: X
хахах, или пък просто :"Ей, шиу" Стига се гевези сега, стринка си, чинка си, но пък най-ще ти гела "сестро" да ти викат. Wink

# 22
  • Мнения: 1 447


Сестро, с риск да предизвикам смях и съжаление у съфорумките и "стринка" не съм наясно какво е.

Чинка се казва на съпругът ти ,на брат му на децата.Дано някой ме разбра,че не знам дали го обясних правилно.

# 23
  • Мнения: 2 388
хахах, или пък просто :"Ей, шиу" Стига се гевези сега, стринка си, чинка си, но пък най-ще ти гела "сестро" да ти викат. Wink
Хахаха Laughing Да или уважителното "Майко". Mr. Green

Чинка се казва на съпругът ти ,на брат му на децата.Дано някой ме разбра,че не знам дали го обясних правилно.

Разбрах те. Simple Smile Значи, ако се омъжа има шанс да ме чинкосат. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 405
Стринка е жената на чичо, братът на татко. Това предполагам е и чинка.

# 25
  • Мнения: 2 388
Стринка е жената на чичо, братът на татко. Това предполагам е и чинка.

Значи хипотетично съм два пъти стринка. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 965
Аз братя и сестри нямам, но мъжът ми има 2 сестри и по-голямата има 2 момченца, та съм вуйна.
А от страна на първи братовчеди (мои и на мъжа ми), с които сме много близки, имаме общо 3-ма племеника, 1 племеничка и още няколко "на път".
+ Детето на кумовете, за което съм леля.
Та станаха доста. Много си ги обичам всичките и нямам търпение да се появят и новите попълнения. Hug

# 27
  • Мнения: 3 929
Два пъти съм леля - на децата на брат ми, и веднъж - стринка - на сина на девер ми. а девер се нарича братът на съпруга ми.
Много ги обичам и тримата си племенника, ама от опит мога да споделя, че кръвта вода не става.

# 28
  • Мнения: 5 001
Станах леля на 6 години  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Браво, лелинце, даже моите деца са с по-голяма разлика Simple Smile
Как ти вика племенничеството?
Първо ме какосваше....Ама като порастна започна да се фука каква млада леля си има и почна да ме лельосва  ooooh!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Малко трудно го преживях,ама кво да се прави....
После давах(и сега давам де) всякакви съвети за живота...Щото племенницата ми не споделя с майка си и все тича при мене за всичко  ooooh! ooooh! ooooh!

# 29
  • Мнения: 6 993
Аз ще да съм вуйна някой ден и направо се потрисам от това наименование. Много ми е грубо  Rolling Eyes Но пък и със зълвата не сме особено близки, така че и децата и надали ще ги виждам много, та да ме вуйносват Crazy
Иначе за племенниче считам детето на братовчедка ми, много ми е сладък милият. Не ми казва лельо, кака ме нарича, ама аз и без това не знам дали съм му леля  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт