Лели в действие :))

  • 9 321
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 621
И аз в клуба на лелите. Моя племенник е на 2 години, по-точно ще ги навърши на 30.септември. Обожавам го това дете, а като се гушне в мене или ме целуне направо се разтапям, а ако знаете как показва колко много ме обича и как аз го обичам ... тези дни много ми липсва защото е на почивка в Банско с майка си и татко си , чакам с нетърпения в сряда да се върнат и да си нагушкам и нацелувам на леля момчето
Понякога чак ме е яд на сестра ми, че ме направи леля толкова късно

# 76
  • Мнения: 263
Е аз да похваля нашата леля  Laughing Много помага и гледа малкия, когато се видим... но понеже е на 600 км ...ма много ме тормози за снимки бееее.... писнало ми е да го снимам и да пращам снимки #Cussing out Понякога, като плаче ми иде да и го пратя с куриер- на живо да го види к'ъв е Убавец Laughing
И чакам и мен да ме направи леля  bowuu

# 77
  • Мнения: 398
Chili да знаеш само как чакам и аз такъв куриер. smile3518Ама не идва.
Най-много да викнат майка ми да ги гледа у тях.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз съм леля.
На една сладка принцеса и (доведена/заварена   newsm78 ) леля на тинейджър.
За съжаление принцесата не е в БГ . Една от петте бг думи които знае е "леля" и винаги ми пее песнички. Не съм я виждала от близо две години  Cry

# 79
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен. Станах леля за първи път  преди 7 години. Тогава се появи лелината принцеса - сега вече е първокласничка. Аз съм гордата леля , която и на училище я води, и домашно пишем заедно и какво ли още не.Много се обичаме и се глезим тайно от мама и тати.Преди една година преживяхме заедно и неприятни моменти.Сладураната се разболя лошо и трябваше да влезе в болница, а мама / сестра ми / беше бременна 5-ти месец  и трябваше леля да помага. Аз не съм мама и представете си как се оправих една седмица в инфекциозна болница с болно дете!Много ни беше трудно , но любовта граници няма. Връзката ни стана още по- силна.  От миналата година съм леля и на лелин цокльо - един прекрасен младеж. Обожавам ги тези дечица , през ден се виждаме и леля е винаги под ръка за  всичко.Много е хубаво да си леля - чувството е неописуемо.

# 80
  • Мнения: 5 001
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!

# 81
  • Мнения: 3 621
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!
да са ти живи и здрави племенниците

# 82
  • Мнения: 5 001
Благодаря ти!  Blush   bouquet

# 83
  • Мнения: 2 732
Да ви се похваля...Станах леля за 5-ти път  bowuu bowuu bowuu
Миналата седмица се роди момченце на моят първи братовчед,който ми е като брат....Много съм щастлива!
Честито ! И само толкова ли? Wink-отчет дай  Simple Smile

# 84
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Здравейте,аз съм една горда леля Simple Smile.Моята племеница е невероятна абе нали знаете как е нащо гардже е най-хубаво.Много съм горда с нея и давам мило и драго за на леля принцесата Simple Smile   bouquet

# 85
  • Мнения: 34
Аз съм леля на един сладур вече ученик. Когато беше по-малък от време на време ми викаше "мамо", много е разсеян милия. И много ме обичаше. Сега е вече ученик (по-голям) и не ми обръща внимание, пък камоли да позволи да го лигавя. За моя радост вече си имам мой собствен сладур, когото да гушкам, хапя и целувам.

# 86
  • Мнения: 5
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:)) Научих за форума от сестра ми, която роди преди 6 месеца най-красивото бебе което съм виждала (сигурно щото си е наше  Thinking Simple Smile
И аз така Grinning но моят племенник е вече почти на две годинки и е прекрасен! Слава богу че сестра ми живее в същия град и ги виждам често, иначе не знам как бих издържала!!!
Много е сладко да си леля! Grinning

# 87
  • Мнения: 183
Я и аз да се включа в Лелината тема Wink.
Имам си една сладурка, на 12 години.
Много къдрава и много луда!
Да ми е жива и здрава Heart Eyes!

# 88
  • Габрово
  • Мнения: 25
И аз съм вече горда и щастлива леля на малък племенник - Руменчо се роди на 04.09.2008 г.
Бяха казали на снаха ми че термина и е на 26.08 и я вкараха в болницата.В последствие се оказа че са объркали датата  Thinking и всеки ден бяхме в напрежение и чакахме да се обадят / спях с телефона / , голямо чакане беше , но си струваше  Grinning
Много обичам когато снаха ми и брат ми го доведат в къщи и аз да го гушна  Hug - толкова е мъничък и сладък , да ни е жив и здрав !!!

# 89
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Хоп да се изфукам най после с племенницата ми  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт