Сглобяеми къщи 2

  • 297 116
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Кажете ми вярвате ли, че това е сглобяема къща?
http://esreview.net/black-glass-modular-home/

абсолютно

# 496
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Кажете ми вярвате ли, че това е сглобяема къща?
http://esreview.net/black-glass-modular-home/

Изглежда невероятно  Shocked

# 497
  • Варна
  • Мнения: 336
Имам въпрос към живеещите в сглобяема къща - издържат ли на силни ветрове?

# 498
  • Мнения: 515
Имам въпрос към живеещите в сглобяема къща - издържат ли на силни ветрове?


Развесели ме Joy Ами ако не издържат хората няма как да живеят в тях.... Най добре намери някой , който живее в такава къща и му иди на гости, ще придобиеш представа  Peace

# 499
  • Варна
  • Мнения: 336
Близо до Варна има изграден цял комплекс от сглобяеми къщи. Отдавна съм намислила да отидем там, на място, да видим.
Да се побутам малко в стените  Joy  Mr. Green

Досега четох темата назад и..........в крайна сметка не разбрах кое строителство е по-добро, а и по-евтино Crossing Arms ooooh!

# 500
  • Мнения: 515
Досега четох темата назад и..........в крайна сметка не разбрах кое строителство е по-добро, а и по-евтино Crossing Arms ooooh!

Много зависи и двтете са добър вариан и двете имат и плюсове и минуси....И ние още незнаем до последно ще се лутаме  ooooh! като разбера ще кажа  Peace

# 501
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Имам въпрос към живеещите в сглобяема къща - издържат ли на силни ветрове?


Развесели ме Joy Ами ако не издържат хората няма как да живеят в тях.... Най добре намери някой , който живее в такава къща и му иди на гости, ще придобиеш представа  Peace


Да бе, те за т'ва току дават по новините, отнесени от урагани цели квартали нейде из Америката. Но там са доста по-евтини от монолита, имат си застраховки и хората си ги строят наново. Тук просто няма толкова силно ветрове.

# 502
  • Мнения: 3
И аз искам да си направя сглобяема къща. То е по скоро бунгало  Simple Smile Харесах си от този сайт: http://www.tes-bg.com/
Проблема обаче идва от това, че като почна да разгледам снимките, чета " Гаранция 5 г. " и това много ме притеснява. Как ще си построиш къща в която да живееш, като след 5 години може да ти падне върху главата.  Моля тези които живеят в сглобяеми къщи или булгалца да си кажат мнението.  Peace

# 503
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Sidekick, тя ако не е построена качествено, и масивната къща може да ти падне на главата и след по-малко от 5 години  Wink Не мисля, че сглобяема би ти паднала на главата след 5 години, по-скоро би имала нужда от основен ремонт  Peace
Ако потърсиш по-серизно, ще видиш,че има и дървени къщи с гаранция 50 години.

# 504
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И как си представяш основен ремонт на сглобяема къща? Laughing

# 505
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И как си представяш основен ремонт на сглобяема къща? Laughing

Май не съм се изразила правилно - имах предвид, че ще почне да скърца(повече отколкото в началото), може да бъде нападната от дървояди...всъщност, не съм живяла в сглобяема къща и не съм наясно ремонтира ли се, или се изгребва и си правиш нова  Embarassed

# 506
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Извинете,ако сте ги коментирали вече, но някой знае ли нещо за тази фирма www.amc.bg  newsm78
И мен ме заинтригува. Наистина добри цени, но като качество идея нямам какво е.

# 507
  • Мнения: 3
И как си представяш основен ремонт на сглобяема къща? Laughing

Така си е! Говорих с един приятел и той ми каза че и 5 години е много. Блока в който той живее има гаранция една година  Grinning
Но това не значило, че ще се срути.
А пък после говорих с други приятели и те ми казаха, че ще си строят къща но са се отказали от сглобяемите, защото цените са им добри, но ти трябва да си изкопаеш основите или там нещо такова, а мисрмата идва и само си слага готовите панелчета. Не ги разбирам много, но ми казаха че в кракна сметка са изчислили, че крайна цена ще им излезе една и съща и то по добре да си направят те къщата.

Въпреки това още съм запалена по тези къщички. Simple Smile

# 508
  • Мнения: 3
Ох, нова съм и обърках цитата Simple Smile Исках да копирам този където се говори за това че няма значение каква е гаранцията ако строителството не е качествено Simple Smile

# 509
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...А пък после говорих с други приятели и те ми казаха, че ще си строят къща но са се отказали от сглобяемите, защото цените са им добри, но ти трябва да си изкопаеш основите или там нещо такова, а мисрмата идва и само си слага готовите панелчета.

Имаш предвид фундамента - къщичките се сглобяват върху бетонен фундамент  Peace И тук нещата са индивидуални - има фирми, които могат да ти направят и фундамента, като съответно това повишава цената на къщата. Аз бих предпочела този вариат, а не някой да излее бетона и после да дойдат да ми сглобяват къщата и да мрънкат,че не е направен както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт