Девици, дефлорации, пари .... (петъчна)

  • 10 483
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 830


а и модно гледам е станало да си слагат некви черни търкалца на ушите ....
и то като се почне от малкото .... до кутийка от кола стигат.

ще сложа предупреждение че е гадно.
Да и постепенно се увеличава размера на обиците да се получи по-голям отвор... ooooh! ей тази мода не мога да я разбера.

# 106
  • Мнения: 4 733

Кас, кви са тия "морски игли", я ме светни, плийзЪ Laughing
Има и дъждовни червеи...ай сега не се правете на късметлийки,в се сте попадали на някой по-мини купър Crossing Arms

# 107
  • Мнения: X
Офф, бавен ми е реотана, Кас, за малко да те накарам и ти да онагледиш с картинки Mr. Green

# 108
  • Мнения: 4 733
Нямаше да е проблем. Имам личен ретро архив Но не е нужно да рискуваме аудиторията да повиши диоптъра от взиране Mr. Green

# 109
  • Мнения: X
Ама ти ли ги снима или те сами ти предложиха прелестите си на портрет?

# 110
  • Мнения: 4 733
Винаги съм котова за компроматна война. Имаш ли си идея колко е трудно да се снима мижав хамелеон на фона на цветен килим примерно...Ама на, влоя и търпение и папката е пълна
И какъкв портрет бе жена, всички са в цял ръст и в профил Mr. Green
Ох, тая тема ми усмихна деня по никое време  Laughing

# 111
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
те ти нагледен матрял, за кое Касиди казва че трябва да не сте късметлийки ...


и ако сте късметлийки

# 112
  • Мнения: 4 733
Лаби, на един език говорим с тебе Twisted Evil

# 113
  • Мнения: 166
Кас, само обещай да се съобразиш с часовете за хранене.

# 114
  • Мнения: X
Ах, ах, невежата аааз  ooooh!
Явно Господ ме е пощадил, пропускайки да ме срещне с тия мм....животински видове и модели...

# 115
  • Мнения: 2 448
Ей няма край петъка вече , петъчните се карат през цялата седмица до следващия петък, дорде дойдат новите попълнения. Нови и по големи.  Laughing

# 116
  • Мнения: 2 229
тя мадамата си пише , че ако не и хареса, само щяло с вечеря да се разминат ...

Аз пък това -

"If I don't like him, I'll just have a glass of wine and forget about it,"

го разбирам, че ако не го хареса, ще удари едно винце, и няма да й пука. Laughing

Само че се чудя, ако наистина е девствена и както знаем при някои момичета, нито особена болка има, нито кръв - няма ли да се чувства прецакан тоя дето е кихнал милиона?! newsm78

# 117
  • Мнения: 2 448

Само че се чудя, ако наистина е девствена и както знаем при някои момичета, нито особена болка има, нито кръв - няма ли да се чувства прецакан тоя дето е кихнал милиона?! newsm78

Че той си е прецакан и  болка да има и много кръв, за едното чукане с девица, цял милион, ако не е прецакване , какво друго да е?  Joy

# 118
  • Мнения: 78
Стига па вие бе, в кой свят живеете? Има толкова много хора, за които един милион са джобни пари за деня. Прост пример, който винаги давам - има само 18 държави, които са по-богати от Бил Гейтс. За какво говорим?

Другото - в днешния свят нали се сещате каква изключителна рядкост е да срещнеш девственица, която да не е в подсъдна възраст?
Младите започват все по-рано, в някои случаи дори още преди тийн възрастта...

На 20 години момиче, все още да е девствено, трябва да е безподобен урунгел, което тя определено не е...

20-годишна, с този си външен вид, с това тяло, изобщо всичко, наистина си струва милиона. За можещите да си го позволят, разбира се...

# 119
  • Мнения: 2 448

20-годишна, с този си външен вид, с това тяло, изобщо всичко, наистина си струва милиона. За можещите да си го позволят, разбира се...

Ако ти имаш милиона, би ли го дал? За кое точно, за мисълта, че си и първия? Какво друго ще ти предложи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт