Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 773
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 960
Добро утро,момичета  bouquet
Много е замряла темичката днес.Реших да надникна да видя какво ново и ооооооооо Rolling Eyesизумление нищо не съм изпуснала от последния си пост вчера....само Морска  е надникнала тук Hug
Трябва да се помисли за един много важен въпрос-зимните сбирки на мами и деца.Ей сегИ ще дойде зимъска-навън сняг ще запръска ....де ще е тогава сборната среща-на тайфичката гореща ThinkingТо не че в последно време имам много време за слизане до Слънчевата ....ама знае ли човек.

# 241
  • Мнения: 2 960
 : Shocked Shockedгледам и не вярвам на  hahahaУШИТЕ си TiredДнес никой не влиза в темичката. ThinkingДа не сте се изместили нейде другаде в нет-пространството newsm78

# 242
  • Мнения: 3 971
daninka Само заради тебе влизам -виждам че ти е скучно  bouquet
Аз съм се зачела за сребърната вода и клеевата тинктура Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 2 922
Аз съм се зачела за сребърната вода и клеевата тинктура Rolling Eyes

DZ, да не сте болни?
Моите деца изкараха закъснял летен вирус и последната седмица беше.. ужас.

# 244
  • Мнения: 3 971
8-ми ден с ужасна хрема.Гърло чисто,гърди чисти ,без Т.Но Ники се мъчи и кашля от тези секрети ooooh!
Съжалявам да летния вирус -нас ни мина леко за 1 ден .Дано не ни повтаря ooooh!
Отивам при детето че спи,но първо ще направя разтвора от капки Sad

# 245
  • Мнения: 2 960
daninka Само заради тебе влизам -виждам че ти е скучно  bouquet

не че ми е скучно ,ама най-вече ми е чудно защо така никой не "списва"тези странички.Благодаря ти все пак ,че ми обърна внимание-ще почертя Hug
Нямат ли край тези вирусчетааааааааааааа Mr. Green[/color]Айде повече няма да пиша  Tired

# 246
  • Мнения: 34
Здравейте мамчета  Flutter
Не съм писала, защото няма нищо ново при мен, освен че от 2 седмици бебо рита  Heart Eyes
Тази вечер имам час за Балев, стискайте палци  Laughing Дано се покаже какъв пол ще сме Wink А и ме притеснява, че е ниско разположено. Надявам се всичко да е наред и да избутаме този път до самия край  Hug Ще докладвам когато имам възможност  Simple Smile

# 247
  • Мнения: 50
Здравейте милички   bouquet

Днес сме малко със закъснял режим и съвсем се замотах  #Crazy

beba_km и аз ходих при Балев и от този факт бях много спокойна  Peace Стискам палци всичко да е наред  Praynig При нас позна пола макар, че беше раничко. Чувала съм, че не бъркал. Той е добър диагностик и следи предимно за аномалий на плода.

daninka не вярвам да скучаеш  Naughty   Joy  имаш страхотна професия, какво по интересно от това да се занимаваш с клюкинки и новини а в нашата държава бол от тях  Mr. Green

DZ  нас хремата предимно толкова ни държи ама след третият ден е значително по - спокойно положението. И аз днес си купих клеева тинктура, доста се порових за инфо за нея. Приятелка я ползва и е много доволна, каза че спирала хремата за часове. Една капка се разреждала в 10 мл. вода - за нослето а за имуностимулация се пиели в зависимост от годинките на детето ( толкова капки ) по веднъж на ден. Определено мисля да ги пробваме, че на Славена така са й набъбнали два кътника и едно долно зъбче, че очаквам скоро включване откъм сополи  #Cussing out След една седмица ще я ваксинират за шарките и незнам как ще я опазя здрава.  Mr. Green
 От групичката няколко дечица тази седмица изкараха летният грип  #Cussing out То зимата дойде а той още мъчи дечицата  #2gunfire

добро утро

Много хубаво на МЕН НИКОЙ не ми каза за в4ерашната почерпка Crossing Arms

Вале ти пак се изказа  #2gunfire Ще те напляскам  Joy (така заплашвам малката) Тя Весито написа във форума, лично ли да ти пише  Laughing А и те чакахме ама ти все по късни доби излизаш  ooooh!

Днес ме мързи нещо да слизам до морската и без това сме назад с програмата и май ще се мотаме около нас  newsm78

за сега толкова от мен и целувки на всички

# 248
  • Мнения: 1 554
ДЗ, аз давам на Теди клеева тинтура  на 10мл вода 5 капки се слагат Peace

# 249
  • Мнения: 3 971
Тенкю ви  Mr. Green  bouquet

# 250
  • Мнения: 143
Абе гледам някой се оплаква че било много скучно в темичката  Whistling та реших да се похваля и да споделя с вас че,видях  EFP Днес ходих на лекар и се оказа че,съм бременна в  5г.с. Blush
Много семе щастливи с таткото а Алекс обяснява на всички че ,ще става батко Crazy

# 251
  • Мнения: 2 922
и да споделя с вас че,видях  EFP

Много се радвам  Hug
Лека бременност, Михайлова!

# 252
  • Мнения: 109
супер!!! Лека бременост,Михайлова!!

# 253
  • Мнения: 143
Мерси момичета дано да е лека наистина  Praynig

# 254
  • Мнения: 3 971
Честито и тук Hug
Ники няма търпение да идва юни ,че са стане и той бати /братовчед Grinning/

Общи условия

Активация на акаунт