Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 771
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 34
Да се отчета Grinning Преди малко се върнахме от прегледа  X(
Ще си имаме момиченце, всичко си имаме и сме си наред. Таткото гледаше бебка  Grinning която постоянно шаваше  :Heart Eyes:
Михайлова Честито   bouquet лека и безпроблемна бременност

# 256
  • Мнения: 1 554
Михайлова Лека бременност ти пожелавам Hug и аз искам Crazy

беба км честито розаво щъркелче Grinning

днес къде бяхте всички да не сте болни Rolling Eyes направих един тигел и никой не видях,Ани-Бани много и било студено днес Laughing

# 257
  • Мнения: 143
beba_km честита ви "панделка" лека и безпроблемна бременност ти желая   bouquet

Морска мерси  Hug

# 258
  • Мнения: 50
Морска, на слънчевата днес много деца караха ролери и безумно шумни возила и се бяхме пръснали из цялата морска градина за приспиваме децата.

# 259
  • Мнения: 3 743
Честито на бременните! И аз искам, ама ми е още много рано Crazy

А тази клеева тинктура от каква възраст може да започне да се дава?

# 260
  • Мнения: 109
Гали,аз влязох в сайта на часа на мама  ,ето :
По 1- 2 капки на прием за година живот. За профилактика, веднъж дневно, сутрин. Когато боледуват повече деца в градината, 2- 3 пъти дневно. Но вече в няколко окръга обявиха грипна епидемия. Значи 3- 4 седмици е добре да се прилага 2- 3 пъти дневно.
Чиста аритметика, от веднъж до 3 пъти дневно по 4- 8 капки в сок, мляко, чай.

д- р Михайлов

# 261
  • Мнения: 1 554
Момичета,ако някоя от вас ще поръчва нещо от Данет,нека ми пише на лични,че искам да си поръчам нещо,може да обединим поръчка Grinning

# 262
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Дзааааааааааааааааааккккккк Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Вале,вчера си беше баш студ душа #Crazy #Crazy
Да взем аи аз да я пробвам таз Клеева Тинктура newsm78.
При нас нищо ново,дивчо дивее.Тази сутрин излязоха с баща си а аз се вихрих с прахосмукачката вкъщи,то не бяха  бани,тоалетни,мивки кухни,мухни,готвене,миене на чинии,пране,та накрая се изкъпах и си обърнах мааалко внимание на краката-че горките не бяха за показване Embarassed Embarassed
И няма почивка за мене-ей тъй да опъна кокала Rolling Eyesнъцки.
лек ден от мен  bouquet

Валеее,ти нали си редовна във форума-де блеееш в тиквите и ти че не виждаш голямата покана за черпнята ааа Mr. Green Joy Joy

# 263
  • Мнения: 1 554
е него ден не бях влизала Tired

Ани,ние с теб голямо чистене сме дръпнали и Теди беше с татко си в морската,а аз се вихрих  в къщи накрая се изчипках и отидох при тях,само,че моите крака са ужасТ Whistling

# 264
  • Мнения: 3 743
Ний пък днес бяхме в Морската, ама повечето от вас ги нямаше Rolling Eyes

Дано и утре да е хубаво времето и пак сме там Sunglasses Wink

# 265
# 266
  • Варна
  • Мнения: 893
охооо кой се появи  Mr. Green малкия много пораснал!

ох аз се разболях, пак ме метна бронхита  Tired

# 267
  • Мнения: 29
Здравейте!
Какви хубави неща са се случили, докато не съм влизала! Grinning
Михайлова, честито!  bouquet Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Благородно ти завиждам за чудесните емоции. Hug
beba_km , хе-хе! Ще си имаш малка сладка дама! Всичко ще бъде наред и скоро ще си гушкаш бебче в розово. Hug
berina, какво правите бе? Забравихме те! Малкият пухчо какъв голям е станал. Разкажи малко как сте, какво прави баткото?
Virginity, почвай чай с коняк, ако не харесваш чай- само коняк! Laughing Сега сериозно, надявам се скоро да ти мине!
Да, дааа, летният грип отново подметна нашата тайфа. Ние този път се отървахме, но две сладки бонбонки здраво си патиха. Надявам се, че вече ще се маха този вирус. Такъв студ става от време на време, а още чревни вируси!
Гледам всички вчера сме чистили. И аз така- цял ден! Но и моите крачета останаха отново на заден план. Sad Но пък къщата свети. Всичко е готово за рождения ден на Емито- утре. Поръчахме торта от Дилайт- много готина, с фигурки, дето може да си ги хапнеш после. Laughing Това беше основното изискване на рожденика. hahaha Подаръците са купени и добре скрити, щото малката хала рови навсякъде из къщата и не се знае... Grinning Остана ми само да купя балони, вечерта като заспи, ще украся навсякъде, че като стане да ги види. Много се радва на балони, милото. Днес ще има малко затишие пред буря и утре- пак цял ден шетане. А вас ,мили дами, ще почерпя във вторник, най- вероятно, защото утре едва ли ще остане време.
Данинка, вече ще съм редовна, ама нали знаеш как е с по- голямо бебче. Малкият тартор не дава изобщо да седя на компа, иска само до него и да си "приказваме". А, вече прави "браво" с ръчичките.
Милички, оставям ви, отивам да си прибирам въпросното бебе от майка ми, че милата, сигурно вече се е побъркала. Целувки! Днес може да се видим в Морската! Hug Приятен ден на всички!

# 268
  • Мнения: 617
Хей мацки - вече се преместихме ура, далече от свекито. Чустваме се супер и даже и нета имаме, всичко стана бързо. Сигурно цял месец се подреждаме с Коко, бавно и без нерви

# 269
  • Мнения: 50
ЕЕЕ Тони честито! Това е страхотна новина!

Общи условия

Активация на акаунт