Как да кажем на детето?

  • 3 641
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 44
а аз се чудя за ситуации като моята където с бащата не просто не сме в приятелски о-ния, а той тотално е зарязал детето си, не се обажда, не отговаря на моите имейли относно неща свързани с детето-как да успея да не черня бащата? ясно е за версията, че сме се карали и затова сме се разделили, но оттук нататък как да представим че бащата обичал детето си като го е зарязал. чудя се?

# 31
  • Мнения: 2 175
Оххх..незнам..отговор и формула няма..
Ние като сме в добри отношения, пак не е по-лесно..
Иди и обяснявай защо не може да си живеем всички заедно..
Хванала го е носталгията яко - седи и подсмърча и си иска да се връща във Варна..
Как да му обясня, че там пак ще е сам..само с баба си? newsm78
А знае за баща си, познава се вече с приятелката му..ама не вдява..
А на мен сърце не ми дава да го "застрелям" в прав текст..
Просто му повтарям, че всичко вече е минало и че трябва да гледаме само напред.. ooooh!

# 32
  • Мнения: 2 011
Моето детенце  изживя стресово скандалите ни с баща му. Cry Дори ТО ме е успокоявало ... Praynig TiredНе искам да  си  спомням тези моменти.  Naughty
Когато се разделихме двамата  с малчо излязохме на квартира. Беше ни много  добре и детето започна да се  успокоява. Казах му още в самото начало какво  смятам да направя, а то милото ме подкрепи. Един ден ми каза :" Ти мамо защо казваш че тати  е добър , а пък аз съм виждал че е лош. Лош е ама ти се правиш че не е вярно и казваш че не помниш??" Как да обяснявам , не искам да  му  пълня с глупости  главата. Той ще порасне и  сам ще разбере. Сега е наясно че  с баща му  няма да се  съберем , още повече че си имам друг мъж в живота и с малкия много се сближиха. Усещам че на детенце му  е мъчно и за баща му  , но  знае че такова е положението - за туй сме разделени - за да не се караме ! Не спирам да му говоря че татко му го обича ( макар че не се виждат  често -  в годината  по  1-2 пъти за малко  защото той  е все извън БГ....Мисля така е правилно !  newsm78 Peace
Смятам , че  трябва от рано да се  каже на детето , та те са деца и  бързо  се адаптират ( по-добре от  колкото ние самите) - още повече че за да се  адаптират помагаме и ние ! Сега е на 7г , но когато  се разделихме с мъжа  ми тъкмо беше направил 5г .

Общи условия

Активация на акаунт