Задръстването към Младост

  • 4 239
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
И аз с носталгия си спомням времето, когато ходех на ресторант, театър или просто на кафе в центъра, с колата, без това да е свързано с някаква съвсем конкретна неизбежност...

в центъра с кола се влиза само при крайна необходимост ... 1-2 пъти седмично се жертвам да ходя с колата на работа
иначе ме возят - мъжО или таксито

# 16
  • София
  • Мнения: 1 762
Не само прекалено голямия брой коли е причина за задръстванията  Naughty Неумението за шофиране, никаква колегиалност и супер ниското ниво на съобразителност са по- голямата причина за този ад. " НЕ СЕ НАВЛИЗА В КРЪСТОВИЩЕ, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ТО ДА БЪДЕ ПРЕМИНАТО И ОСВОБОДЕНО СВОЕВРЕМЕННО" А всеки се блъска, като ненормален. Какво му пука, че няма къде да се навре и по този начин задръства колите от другата страна. Може, не може- важното е да се е набутал там, пък другите да го д..... Close

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 920
Ох, аз съм далеч от задръстванията в СФ. но пуснатата статия от Мамма ме накара да се усмихна, макар че положението не е за смях, ама е стилът е забавен  Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 377
Не само прекалено голямия брой коли е причина за задръстванията  Naughty Неумението за шофиране, никаква колегиалност и супер ниското ниво на съобразителност са по- голямата причина за този ад. " НЕ СЕ НАВЛИЗА В КРЪСТОВИЩЕ, ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ ЧЕ НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ТО ДА БЪДЕ ПРЕМИНАТО И ОСВОБОДЕНО СВОЕВРЕМЕННО" А всеки се блъска, като ненормален. Какво му пука, че няма къде да се навре и по този начин задръства колите от другата страна. Може, не може- важното е да се е набутал там, пък другите да го д..... Close

 newsm10 абсолютно точно казано...

# 19
  • София
  • Мнения: 38 515
А лятото знаете ли какво правех вечер - щом се докопам до ХМС, слизам от рейса и си ходя пеша. Хем избягвам задръстването и жегата в транспорта, хем фитнес си правя.

# 20
  • Мнения: 9 814
А лятото знаете ли какво правех вечер - щом се докопам до ХМС, слизам от рейса и си ходя пеша. Хем избягвам задръстването и жегата в транспорта, хем фитнес си правя.

Хихи, и аз това го правех, слизах  на Окръжна болница.
Добре ми се отразяваше ходенето пеш до 43 бл.

# 21
  • Мнения: 35 968
Хора ще има ли някаква оправия-час и половина висеж в задръстване Младост-център..после час и половина център -младост.а недай си боже да има и междинно пътуване. #2gunfire

всъщност вчера час и половина беше Младост 4 - Младост 1, центърът е още по-далеч във времето  Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Живея и работя в Хиподрума. Всяка сутрин карам детето до Редута. Имам отработен маршрут и постигам резултат между 25 и 40 минути в едната посока. Това, обаче, прави около 3 часа на ден в колата. Малко ме е страх от бъдещето...

# 23
  • Мнения: 35 968
Живея и работя в Хиподрума. Всяка сутрин карам детето до Редута. Имам отработен маршрут и постигам резултат между 25 и 40 минути в едната посока. Това, обаче, прави около 3 часа на ден в колата. Малко ме е страх от бъдещето...

ти си урбанизирана кобра, ще се справиш лесно Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Живея и работя в Хиподрума. Всяка сутрин карам детето до Редута. Имам отработен маршрут и постигам резултат между 25 и 40 минути в едната посока. Това, обаче, прави около 3 часа на ден в колата. Малко ме е страх от бъдещето...

ти си урбанизирана кобра, ще се справиш лесно Simple Smile

Знам. Ама не обичам да ми се налага.

# 25
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
FОт Младост до летището пътувах 40 мин. вчера. Причина имаше-верижна ламаринена катастрофа от 3 коли и 1 камион под моста на цариградско.

# 26
  • Мнения: 9 990
Iwonska, твоето е за черпене.Га го докараш в една посока два часа и половина-тогава ще се жалваш. LaughingВчера отидох на училище за да си тръгна.Т.е.-докато стигна-трябваше да тръгвам наопаки, хихихи.5 часа път-за Нищо.Идеше ми да се гръмна.
Тия от Младостите-не се жалвайте толкоз, в обратната посока-къмто Младост е същото/вчера до 7 км-два часа и кусур/ а и с кво по-еФФтино да сменяме-аз викам-в гората.Обиколила съм Сите квартали на града, се що е крайно-така е-далече е, неудобно е, задръстване е.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
FОт Младост до летището пътувах 40 мин. вчера. Причина имаше-верижна ламаринена катастрофа от 3 коли и 1 камион под моста на цариградско.
Ясно. Това исках да разбера Peace Но дали това обяснява час и половина висене между 2 спирки?! newsm78

# 28
  • Мнения: 301
А лятото знаете ли какво правех вечер - щом се докопам до ХМС, слизам от рейса и си ходя пеша. Хем избягвам задръстването и жегата в транспорта, хем фитнес си правя.

пешеходстването и аз го практикувам
ама го има и момента с обувките с токчета  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 12 665
Преди мнооого години го гледах във филма Работещо момиче. После го видях на живо. Маратонки, дами.

Общи условия

Активация на акаунт