Бременност без никакви признаци?

  • 23 666
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте,
искам да попитам дали на някой се е случвало това, защото имам час за док чак утре, а не мога да чакам вече. Случаят е следният - имам една неуспешна бременност (мисед преди 6-7 месеца). През август започнахме отново с опитите и днес вече съм с 10-дневно закъснение и 2 положителни теста. Проблемът ми е /всъщност не зная дали е проблем/, че нямам никакви други признаци - предния път усещах придърпване ниско долу в корема (макар че не съм сигурна в коя седмица точно започна), силно ме боляха гърдите, бяха напрегнати и се уголемиха. А сега нищо! Нямам нито един от обичайните симптоми за ранна бременност и се притеснявам да не би да има пак някакъв проблем.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Мила, успокой се и не се тревожи излишно. Всяка бременност е различна. Това, че нищо не усещаш, не може да се тълкува като че има някакъв проблем. Дано утре доктора те успокои. Желая ти лека бременност и едно хубаво, здраво бебе на финала!  Hug

# 2
  • Мнения: 4 070
АЗ имах много повече симптоми в месеците, които нямаше нищо, даже до колкото помня симптомите ми се засилиха 7-8 г.с., но при мен така и нямаше кой знае какво-напр. като имаш предвид,че имам много силно обуняние сега хич не ми е кой знае колко чувствително-даже си мисля,че някои неща си ги въобразяваме като ги знаем,че трябва да са еди си как.
Споко и успех!! Money

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
При мен симптомите започнаха в средата на втория месец.
Всичко най-хубаво ти пожелавам! Hug

# 4
  • Мнения: 718
Аз мисля, че няма за какво да се притесняваш. А и някои симптоми, когато силно желаем да сме бременни са плод на въображението ни понякога. Желая ти лека и приятна бременност.  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 589
Че то не при всеки има симптоми. Пък и всяка бременност е различна. Аз имам приятелка, тя не разбра до 9 мес. че е бременна, смисъл, че нямаше никакви странични симптоми.

Спокойно, изчакай си доктора до утре и късмет.

# 6
  • Мнения: 609
Миличка, не се притеснявай излишно - това не е добре за твоето бебенце.

Аз съм сигурна, че всичко ще е наред и ще ни се похвалиш утре!

# 7
  • Мнения: 70
Благодаря ви за успокоителните думи, момичета  bouquet
Дано наистина всичко да е наред.

# 8
  • Мнения: 113
Това въобще не трябва да те притеснява.Както казаха момичетата по горе не е задължително всички симптоми да са като при миналата ти бременност.Мойта майка ми е казвала че до 8мия месец не се е чувствала като бременна  Laughing.Така че се успокой и всичко хубаво.Утре все пак драсни като мине прегледа.Успех  Peace

# 9
  • Мнения: 975
Mushinka,всяка бременност е различна,така че се успокой и мисли положително.Успех .

# 10
  • Мнения: 1 187
Споко и пиши какво е казал доки

# 11
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Радвай се Peace
Моята бременност мина без никакви симптоми, нито гадене, нито болки, нито повръщане - първите 3 месеца бяха песен Crazy

# 12
  • Мнения: 609
Муцун, честито за втората линийка!

# 13
  • Мнения: 228
Миличка не се тревожи излишно, аз самата нямах никакви признаци за бременност  в началото. Желая ти УСПЕХ    bouquet

# 14
  • Мнения: 70
Днес ходих на лекар. Всичко е наред Grinning (засега, да чукна на дърво)Ехографът показа 6 г.с. и 2 дни както е и според моите изчисления и съм супер щастлива Grinning
Благодаря на всички за подкрепата  bouquet

# 15
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мушинка,браво,много се радвам за теб и сега я карай по спокойно!  bouquet    Муцуна,честита ти втора линийка и на теб и лека бременност!  newsm51 Hug

# 16
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
 Peace Браво, Муши - лека и безпроблемна Peace!
Благодаря ви, момичета Hug!

# 17
  • Мнения: 1 969
Честито и от мен на бъдещите мами   bouquet
при мен също мина без почти никакви симптоми бременността, изключвам изостреното обоняние /не търпях никакви миризми/ и едно прилошаване в рейса  Blush

# 18
  • Мнения: 79
честито и от мен! И при мен беше така нямах никакви симптоми. Не ми се е гадело, не съм повръщала, не съм имала болки в яйчниците или в гърдите. Все едно не бях бременна. Дори и корема ми пролича в седмия месец чак. Така че не се притеснявай излишно. Единственото важно  за бебчето в този момент е да си спокойна! Лека бременост с един прекрасен заваршек накрая!

# 19
  • Мнения: 70
annabel83,  това, което описваш направо е бременността - мечта Laughing Ако и при мен е така, нямам нищо против Laughing

Муцунка, лека и безпроблемна и на теб  bouquet

# 20
  • Мнения: 975
Mushinka,честито  bouquet

# 21
  • Мнения: 304
поздравления Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито не е задължително да имаш описаните признаци от други бременни мами   bouquet

# 23
  • Мнения: 194
Здравей и честита бременност  bouquet.И аз като теб имам една неуспешна бременност и когато пак забременях (слава богу успешно Wink) нямах никакви симптоми затова.Дори теста си го направих преди да ми е закъснял МЦ.Единственото,в което се усъмних беше апетита.Така че радвай се на лека и безпроблемна бременност. Peace

# 24
  • Мнения: 2 908
Здравей и честита бременост! Hug
Аз никога не съм имала симптоми на бременна,нито един ден не съм повръщала по време на бременноста си.

# 25
  • Мнения: 257
Миличка не се тревожи излишно, аз самата нямах никакви признаци за бременност  в началото. Желая ти УСПЕХ    bouquet
Peace

# 26
  • Мнения: 70
Привет от мен отново. За съжаление, се очертава да не е много безпроблемна. Преди няколко дни получих розово-кафяво зацапване, съвсем слабо наистина, но то и толкова понякога е достатъчно. Ходих на преглед, имаше сърдечна дейност и нямаше отлепване на плацентата, но не можаха да ми кажат каква е причината. Сега пия утрогестан, седя на тръни и чакам следващия преглед Cry

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Praynigдано всичко е наред този път.
Бъди силна, ние сме с теб Hug

# 28
  • Мнения: 114
Честито и от мен!Аз нямах никакви признаци освен липсващ цикъл и в по-голямите месеци коремчето.

# 29
  • Мнения: 4 784
Симптомите на бременността при мен се появиха към средата на втория месец. Успех!

# 30
  • Мнения: 4 434
честито и от мен Hug

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
И аз в началото нямах никакви признаци Peace
ПП дано всичко е наред Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 4 589
Дано всичко се нареди и да нямаш повече подобни проблеми. Hug

Иначе и аз нямах никакви признаци първите месеци, а всичко беше нормално.

# 33
  • Мнения: 1 440
Втората ми бременност беше доста проблемна в началото,също с кървене,сега  имам още една прекрасна дъщеря.
Мисли позитивно,всичко ще бъде наред! Hug Изпращам ти много положителна енергия,с теб съм!
Аватарът ти е супер! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 312
Първите 3 м.нямах никакви признаци ,а си бях бременна.
Пожелавам ти леко бременеене!
 Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 141
Честито и от мен   bouquet

И аз имах повече симптоми в месеците, когато не бях бременна  Simple Smile
А за зацапването, не се притеснявай, след като лекарите казват, че всичко е наред, довери им се.

# 36
  • Мнения: 4 335
Честито и от мен  bouquetНе се притеснявай излишно и дано всичко е наред.

# 37
  • Мнения: 194
Всичко ще бъде наред.Само се успокой и мисли за бебчето си. Hug

# 38
  • Мнения: 432
Честито! Важното е че всичко е наред с признаци или без. newsm10

# 39
  • Мнения: 769
Признаците не са изобщо задължителни. Аз нямах никакви до 5 ти месец, дори 6ти. Не наддавах - качих едно кило за първите 4 месеца, в момента съм вече 'доста бременна' усещам тежест, леки болежки и наваксвам с килограмите  Laughing.
Дано тревогите отшумят, успех!

# 40
  • Мнения: 454
Привет от мен отново. За съжаление, се очертава да не е много безпроблемна. Преди няколко дни получих розово-кафяво зацапване, съвсем слабо наистина, но то и толкова понякога е достатъчно. Ходих на преглед, имаше сърдечна дейност и нямаше отлепване на плацентата, но не можаха да ми кажат каква е причината. Сега пия утрогестан, седя на тръни и чакам следващия преглед Cry
Надявам се всичко да е ок с теб и бебчето. Аз също имам един мисед, а при втората бременност се появи зацапване, но всичко приключи добре и днес моята сладурка става на 10 месеца. Не се притеснявай. Не всичко обезпокоително, означава че нещо не е наред.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно, липсата на симптоми е добър, не лош признак. Смятам, че означава, че ще имаш особено лека бременност.

# 42
  • Мнения: 405
При мен нямаше никакви симптоми или поне аз не съм ги регистрирала като такива.
Един ден мъжът ми ме попита дали съм бремена, че стомахът ми изглеждал странно. Аз се позасегнах, защото реших, че това е тактичният му намек да ми каже, че съм напълняла. Аз наистина бях качила два кг.
Но след няколко дни думите му още ми бяха в главата, та реших да си направя тест.
Оказах се в 22 седмица.  Crazy Няколко дни по-късно бебето вече мърдаше.  Hug Беше цветна бременност.
Така че може и без признаци.
Желая ти една много лека бременност и едно здраво бебе на финала. Grinning

# 43
  • Мнения: 405
А за зацапването, не се притеснявай, след като лекарите казват, че всичко е наред, довери им се.
Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 70
Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing

# 45
  • Мнения: 14 490
аз до 7-8 седмица нямах никакви симптоми. след това започна да ми става лошо и имах болки в гърдите. дотогава нищо Peace

# 46
  • Мнения: 3 675
Лека и безпроблемна и от мен и най-вече здраво бебе.

# 47
  • Мнения: 371
и аз нямах симптоми и оплаквания до 6 месец когато корема започна да ми тежи Peace

# 48
  • Мнения: 1 554
всяка бременност е различна,спокойно,всичко ще е наред Hug

# 49
  • Мнения: 540
Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing
честито миличка надявам се всичко вече да е наред
стискам ти палци
 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 3 695
Честито!  Hug
Желая ти лека бременност и здраво бебче!   bouquet

# 51
  • Мнения: 826
И аз съм така миличка Wink
Вместо да се притесняваш, се наслаждавай smile3521 smile3521 smile3521

# 52
  • Мнения: 363
както и да прозвучи, на една моя приятелка колежката й в 8 /осми/ месец е разбрала, че е бременна!  ooooh!

Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing
честито миличка надявам се всичко вече да е наред
стискам ти палци
 Hug Hug Hug

 smile3525 smile3525 smile3525

# 53
  • Мнения: 826
Споко, всяка бременносте различна от другата Wink
 А и аз нямам никакви симптоми, а съм вече 9г.с. Наслаждавай се на липсата на негативи и успех. Пожелавам ти малко бебо в тумбака Grinning

# 54
  • Мнения: 1 131
Не се притеснявай,мила.И при мен беше така.Единствения признак бе  EFP

# 55
  • Мнения: 1 372
Честито! Дано доки каже че всичко е наред! Всяка бременност е различна. Не се притеснявай от това че нямаш симптоми. При мен също протече без симптоми и единствените признаци бяха двете чертички на теста и липсата на менструален цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт