Бременност без никакви признаци?

  • 23 665
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 434
честито и от мен Hug

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
И аз в началото нямах никакви признаци Peace
ПП дано всичко е наред Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 4 589
Дано всичко се нареди и да нямаш повече подобни проблеми. Hug

Иначе и аз нямах никакви признаци първите месеци, а всичко беше нормално.

# 33
  • Мнения: 1 440
Втората ми бременност беше доста проблемна в началото,също с кървене,сега  имам още една прекрасна дъщеря.
Мисли позитивно,всичко ще бъде наред! Hug Изпращам ти много положителна енергия,с теб съм!
Аватарът ти е супер! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 312
Първите 3 м.нямах никакви признаци ,а си бях бременна.
Пожелавам ти леко бременеене!
 Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 141
Честито и от мен   bouquet

И аз имах повече симптоми в месеците, когато не бях бременна  Simple Smile
А за зацапването, не се притеснявай, след като лекарите казват, че всичко е наред, довери им се.

# 36
  • Мнения: 4 335
Честито и от мен  bouquetНе се притеснявай излишно и дано всичко е наред.

# 37
  • Мнения: 194
Всичко ще бъде наред.Само се успокой и мисли за бебчето си. Hug

# 38
  • Мнения: 432
Честито! Важното е че всичко е наред с признаци или без. newsm10

# 39
  • Мнения: 769
Признаците не са изобщо задължителни. Аз нямах никакви до 5 ти месец, дори 6ти. Не наддавах - качих едно кило за първите 4 месеца, в момента съм вече 'доста бременна' усещам тежест, леки болежки и наваксвам с килограмите  Laughing.
Дано тревогите отшумят, успех!

# 40
  • Мнения: 454
Привет от мен отново. За съжаление, се очертава да не е много безпроблемна. Преди няколко дни получих розово-кафяво зацапване, съвсем слабо наистина, но то и толкова понякога е достатъчно. Ходих на преглед, имаше сърдечна дейност и нямаше отлепване на плацентата, но не можаха да ми кажат каква е причината. Сега пия утрогестан, седя на тръни и чакам следващия преглед Cry
Надявам се всичко да е ок с теб и бебчето. Аз също имам един мисед, а при втората бременност се появи зацапване, но всичко приключи добре и днес моята сладурка става на 10 месеца. Не се притеснявай. Не всичко обезпокоително, означава че нещо не е наред.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Спокойно, липсата на симптоми е добър, не лош признак. Смятам, че означава, че ще имаш особено лека бременност.

# 42
  • Мнения: 405
При мен нямаше никакви симптоми или поне аз не съм ги регистрирала като такива.
Един ден мъжът ми ме попита дали съм бремена, че стомахът ми изглеждал странно. Аз се позасегнах, защото реших, че това е тактичният му намек да ми каже, че съм напълняла. Аз наистина бях качила два кг.
Но след няколко дни думите му още ми бяха в главата, та реших да си направя тест.
Оказах се в 22 седмица.  Crazy Няколко дни по-късно бебето вече мърдаше.  Hug Беше цветна бременност.
Така че може и без признаци.
Желая ти една много лека бременност и едно здраво бебе на финала. Grinning

# 43
  • Мнения: 405
А за зацапването, не се притеснявай, след като лекарите казват, че всичко е наред, довери им се.
Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 70
Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing

Общи условия

Активация на акаунт