Бременност без никакви признаци?

  • 23 669
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14 491
аз до 7-8 седмица нямах никакви симптоми. след това започна да ми става лошо и имах болки в гърдите. дотогава нищо Peace

# 46
  • Мнения: 3 675
Лека и безпроблемна и от мен и най-вече здраво бебе.

# 47
  • Мнения: 371
и аз нямах симптоми и оплаквания до 6 месец когато корема започна да ми тежи Peace

# 48
  • Мнения: 1 554
всяка бременност е различна,спокойно,всичко ще е наред Hug

# 49
  • Мнения: 540
Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing
честито миличка надявам се всичко вече да е наред
стискам ти палци
 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 3 695
Честито!  Hug
Желая ти лека бременност и здраво бебче!   bouquet

# 51
  • Мнения: 826
И аз съм така миличка Wink
Вместо да се притесняваш, се наслаждавай smile3521 smile3521 smile3521

# 52
  • Мнения: 363
както и да прозвучи, на една моя приятелка колежката й в 8 /осми/ месец е разбрала, че е бременна!  ooooh!

Момичета, много съм щастлива Grinning Зацапването спря, бях на преглед и всичко е наред Grinning Даже вече започнаха да ми се появяват и леки признаци - придърпване в корема и малко гадене от време на време. Искам вече да идва 12 г.с. и да е минал рисковия период (сега съм в 8г.с.) Praynig

bini_og и твоя не е никак лош Laughing
честито миличка надявам се всичко вече да е наред
стискам ти палци
 Hug Hug Hug

 smile3525 smile3525 smile3525

# 53
  • Мнения: 826
Споко, всяка бременносте различна от другата Wink
 А и аз нямам никакви симптоми, а съм вече 9г.с. Наслаждавай се на липсата на негативи и успех. Пожелавам ти малко бебо в тумбака Grinning

# 54
  • Мнения: 1 131
Не се притеснявай,мила.И при мен беше така.Единствения признак бе  EFP

# 55
  • Мнения: 1 372
Честито! Дано доки каже че всичко е наред! Всяка бременност е различна. Не се притеснявай от това че нямаш симптоми. При мен също протече без симптоми и единствените признаци бяха двете чертички на теста и липсата на менструален цикъл.

Общи условия

Активация на акаунт