Kakwo и дали закусват децата ни преди у-ще?

  • 4 198
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 17 283
Иво е втора смяна и сутрин ходи на частна занималня в 8:30. Правят почивка за закуска към 10 и тогава закусва сандвич и плод от вкъщи.
У нас е прекалено рано за ядене - пие мляко, или сок.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 044
И Йоанна е първокласничка от тази година и закусваме сутрин у дома. Преди го нямахме тоя проблем, защото закусваха в детската градина). Сутрин сервирам:
- Студени сандвичи (филии намазани с краве масло, топено сирене, лютеница + нарязан салам, филе, шунка, кашкавал + резенчета краставица, домат и т.н.)
- Топли сандвичи – филиии с яйце и сирене; с кашкавал и салам и т.н. запечени на парти грила
- Банички и т.н. тестени претоплени на микровълновата

Винаги гледам и някаква топла напитка – мляко или чай.

# 47
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Всяка сутрин закусва преди тръгване,но...Нескуик и сие..за друго неще и да уче. Confused

# 48
  • Мнения: 168
Всяка сутрин закусва преди тръгване,но...Нескуик и сие..
Установих, че ако дъщеря ми закусва малко по-дълго Нескуик, я боли корем през деня. Вече е забранена храна.

# 49
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Моите обичат и кисело мляко с бисквити,слагам му лъжичка сладо или мед. Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
У дома въпросната стока се купува в малко пакетче веднъж-два пъти в годината, изпиват се няколко чаши и после си седи и само я подмятам из шкафовете, докато накрая ми писне и я хвърля.

# 51
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Те май имат предвид за ядене,а не какаото. newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
И за яденето важи. Като дойде някоя баба през годината купува една такава кутия (естествено без да пита) и си мисли, че така много ще ги зарадва. Те изяждат по една-две порции и после и го оставят. И на мен ми е жал да го хвърля и държа кутията докато ми писне или реша, че е стояла твърде дълго отворена и я хвърлям.

# 53
  • Мнения: 998
Моите миналата година ме побъркаха със зърнената закуска на Нескуик. Нищо друго почти не искаха да ядат. До известна степен им се радвах, заради млякото, което поемаха по този начин, защото големият не обича кисело и прясно не пиеше. Но сега вече разнообразяваме закуските. Преситиха се просто и си я искат само от време на време. А какаото на Нескуик пак беше от помощ - вече всяка закуска се съпровожда от чаша мляко с какао Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
А какаото на Нескуик пак беше от помощ


И за Габриела това е решението - чаша студено мляко с една лъжичка "розово какао" на Нескуик. Вече цяла седмица пие прясно мляко сутрин и аз не мога да повярвам на очите си  Shocked

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
Ставате жертва на рекламите, хей!  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 4 867
Всички сме жертви на рекламите, въпросът е кой на кои се е поддал Wink
Докато сме далече от продуктите за вдигане на самолета и лепене на протезите, още сме добре Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 17 283
И за Габриела това е решението - чаша студено мляко с една лъжичка "розово какао" на Нескуик. Вече цяла седмица пие прясно мляко сутрин и аз не мога да повярвам на очите си  Shocked

Същата работа и у нас, с ягодовото мляко сутрин  Grinning

# 58
  • Мнения: 1 103
Ние по принцип не закусваме но не отказва на Нескуик само гледа по бързо да се изнесе от къщи.После се трупат на опашка пред лавката и гаражчето на баба Пена  #Cussing out ама кво да се прави  ........  деца.

# 59
  • Мнения: 1 073
Всяка сутрин закусва преди тръгване,но...Нескуик и сие..за друго неще и да уче. Confused
И в къщи е така, всяка сутрин само това- зърнени храни, мюсли, овесени ядки. Доволна съм, определено ги предпочитам и аз пред много други закуски. В събота и неделя- палачинки или кус-кус.

Общи условия

Активация на акаунт