Ин-витро в Плевен

  • 91 700
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 24
Здравейте  момичета  много  ви  благодаря  за милите  пожелания  да първо  инвитро  е  още не мога да повярвам ,че  ми се случва такова нещо  и то точно на мен   много  съм развълнувана  защото 10 години чакаме  бебче  да дойде но то все  не  идваше  докато започнахме ходене по  мъките  да спомена при нас е  мъжки фактор.След  лечение  на съпругът ми   прави три  спермограми и  три  пъти  замразявахме  .На  мен  ми  откриха  високи  нива  на  ТАТ и МАТ и  сега си пия   еутирокс    метфогама   лимфомиозот  и  преднизолон кортико    и  ссе  влязоха  в  норма .Но  докторът днес каза  че  трябва да  направим вливане  защото  иначе  може да  стане  спонтанен аборт  и  в петък съм на вливането.А ЧХГ  ми е  264.87  колко  трябва да  е  на  14  ден   от трансфера  момичета  ако   знаете  пишете.

# 736
  • Мнения: 4 737
Честито Рада   bouquet радвам се заедно с теб  Peace Добре ти е ЧХГ не се тревожи! Моето на 14 ден след ЕТ бе 105.64 и естествено положителен тест... така, че спокойно. И да направи вливане, колкото по-рано толкова по-добре  Party

# 737
  • Мнения: 483
Рада честито и от мен.  bouquet
Пази се и леко бременеене! preggo
С това ЧХГ може да е 1 ембрионче, ама нищо не се знае де.
Кога ще ти е следващият преглед? Ще повтаряш ли пак ЧХГ-то?

# 738
  • Мнения: 168
Bebezan освен на 5-ти ден( т. е за мен това беше 8.02) Емин ме вика и утре 7-ми ден за Е, LH и Ултразвук, както и за вливане на Интралипид.Утре ще потам в кои дни ще трябва да ходим още.

# 739
  • Мнения: 174
ivka_gb,при мен 7-ми ден се пада в неделя(предполагам,че това не е проблем-клиниката работи,нали?).И при мен е предвидено вливане , но на Имуновенин, заради  малко завишен ТАТ и по всяка вероятност това ще е на 7 ден?!?

# 740
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Добро утро! Снощи бях капнала и нямах сили да пиша, но прочетох хубавата новина - честито, Рада!  bouquet Леко бременеене до термин и здраво бебе накрая ти желая!  bouquet

# 741
  • Мнения: 180
Рада честито и от мен , а за ЧХГ -то нивото и бройката на ембриончетата явно поне на 14-15 ден все още не е показател. Аз например бях със 155 ЧХГ и на първия преглед  имах 4 ембриона имплантирани( при поставени 3 Simple Smile ) но 1 нямаше пулсации.Така че сега не му мисли за бройката, важното е че си бременна

# 742
  • Мнения: 168
Здравей bebezan!Следващото ни ходене ще е в събота т. е на 9-ти ден, като ни каза , че другата седмица ще трябва да ходим през ден.В неделя клиниката почива, така че ще те извика или в събота или в понеделник.

# 743
  • Мнения: 4 737
ivka_gb,при мен 7-ми ден се пада в неделя(предполагам,че това не е проблем-клиниката работи,нали?).И при мен е предвидено вливане , но на Имуновенин, заради  малко завишен ТАТ и по всяка вероятност това ще е на 7 ден?!?

Бебезан  Hug не се тревожи, щом 7 -ят ти ден се пада в неделя, в неделя ще го направят. Когато се започнат стимулациите и когато доки прави плана за тях, клиниката а и той работят без почивен ден, независими дали е делник или празник. Поне при нас беше така  Peace Успокой се и късмет!!!

# 744
  • Мнения: 174
Благодаря desdemona!Макар,че има разминаване с отговора на ivka_gb и аз мисля,че е логично клиниката и Емин да работят и в неделя,когато е започната стимулация,но утре ще се видим с доктора и ще говорим! Thinking

# 745
  • Мнения: 174
Здравейте отново Hug!Къде се изгубихте всички Party!desdemona се оказа права-в неделя съм пак за  кр.изследвания и УЗИ,но пък наистина на входната врата на клиниката пише,че неделя е почивен ден.При мен нещата вървят...горе-долу.В десния яйчник има 6 фоликула,а левия никак не е сработил.Възможна причина за това е операцията на киста,която Емин искаше да се отстрани.Операцията направихме в началото на август миналата година,а оттогава са минали 6 месеца,а яйчника все още не се е възстановил. SickЖалко!В предишните ми ин витро опити левия яйчник също произвеждаше фоликули,но тази кистичка все се появяваше вследствие на стимулацията.Та се чудя трябваше ли да се направи изобщо тази операция,но щом Емин така препоръча,така да е?!?Не знам дали някой от вас знае какво е киста-пицея,такава се оказа тази моята,а не както предполагаше Емин-ендометриална?!?На мен гинеколога,който ме оперира,обясни,че това е задържан(неспукан) фоликул,причинен от хиперстимулация.cveta,какво ново при теб?Растете ли?rada77,как понесе вливането?ivka_gb,как върви при теб?  love001

# 746
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен момичета!Следващата  седмица и аз мисля да посетя клиниката в Плевен.Като за на4ало запои4ваем с изследвания,а  след това дока дето стигнем дано скоро ни се усмихне 6щастието да си  имаме бебе newsm10.

# 747
  • Мнения: 34
Някои знаели дали доцент Конова дали извършва  прегледи в клиниката в Плевен?

# 748
  • Мнения: 168
didi8103 виж на страницата на КИР Плевен кои дни приема Конова и се обади да си запишеш час.
bebezan днес съм пак на изследване на Е и ултразвук.Аз също имах задържан фоликул в следствие на противозачатъчните и ходих Емин да ми го пука.При мен се налага да ползвам един допълнителен пълнител Пурегон.Днес ще ми го дадат(т. е. ще си го купя).Хубав ден!

# 749
  • Мнения: 24
Здравейте  момичета  ами  не  беше  болка  за  умиране търпи  се  но  след вливането   започна  да  ми  се  вие  свят явно  ми  падна  доста  кръвното   и   имах страшно  главоболие   цяла  вечер но  аз си  мисля  че  това е  нормална  реакция  на  организма.Как сте   пишете  чакам новини  от всички  вас.И  стискам палци   и се  моля  за  тези  който  чакат резултати.

Общи условия

Активация на акаунт