Ин-витро в Плевен

  • 91 686
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 34
Рада честито и от мен.  bouquet

# 751
  • Мнения: 248
Рада честито и от мен.И на мен след имуновинина ми беше зле.Ние ходихме в петък при Емин на преглед.Ще си имаме  две моми и един момак.

# 752
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Цвети, прекрасна новина! Да са живички и здравички, и да слушкат в коремчето на мама до термин! Hug Имам специална молба към теб - моля те да пуснеш нова тема "Ин-витро в Плевен 2", защото сме на 51-ва страница вече. Освен това ще си ни на късмет, на всички, които все още се борим от нашата тема Peace Може и малко бремелински прашец да ръснеш в началото Hug че да ни заразиш всичките Praynig

# 753
  • Мнения: 60
Кой ще каже нещо за д-р Бързашки и по точно за ин витро при него?

# 754
  • Мнения: 4 651
Момичета здравейте!
Аз съм още "на никъде", имам записан първи час при д-р Емин след месец, но имам притеснения относно организацията. Ние сме на 300 км от Плевен и ще пътуваме. Проблемът е, че мъжът ми трудно се измъква от офиса, ще може да идва само когато наистина няма как без него. Моля ви споделете колко пъти се ходи на преглед ако се започне инвитро процедура или всичко е индивидуално.

Другите въпроси, които ме занимават са относно организацията на работа в самата клиника. Чака ли се безумно както навсякъде?
Ако ме е шубе да карам сама по тъмно или не ми е добре, за да се метна на колата има ли къде да преспя без предварителна резервация?

Изобщо споделете как се работи в тази клиника моля!
Благодаря!

# 755
  • Мнения: 248
ПУСНАЛА СЪМ НОВА ТЕМА

# 756
  • Мнения: 109
здравейте newsm78 newsm78 newsm78    къде е новата тема

# 757
  • Мнения: 483
www.bg-mamma.com/index.php?topic=564236.0;topicseen

bobigeci това е новата тема! Заповядай в нея! Laughing

# 758
  • Мнения: 2
Отговор на този въпрос ще получиш най изчерпателно от доц.Конова

# 759
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
ИМА НОВА ТЕМА, МОЛЯ ПИШЕТЕ В НЕЯ

ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564236.0

Общи условия

Активация на акаунт