Биофреш

  • 106 716
  • 648
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
letsgo, mnogo ti blagodaria Simple Smile!

# 361
  • Мнения: 0
 Случайно някой да знае дистрибутор на Биофреш във Варна? Ще бъда много благодарна, ако ми дадете контакти Simple Smile

# 362
Фирмен магазин бе открит на 14.02.на бул. "Княз Борис" с/у църквата "Св. Никола"

# 363
  • Мнения: 24
Фирмен магазин бе открит на 14.02.на бул. "Княз Борис" с/у църквата "Св. Никола"

За кой град се отнася?

# 364
  • София
  • Мнения: 5 193
Да и аз видях, че го отварят на 14.02, но не влезнах да видя как са цените.

П.П. За Варна

# 365
  • Мнения: 0
ее,супер! тези дни ще отида да го видя! Много благодаря за информацията!:)))

# 366
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Опитвам се да си купя "превантивна антибръчкова грижа", но в сайта на Natiruna този продукт липсва... Имате ли представа от къде мога да си го купя - за София става въпрос (или ако има друг сайт за онлайн поръчки най-добре)   bouquet

# 367
  • Варна
  • Мнения: 610
Ходих във фирмения магазин във Варна, цените са ужасно надути.Околоочния на био роза беше към 26 лв.
Днес открих едно малко магазинче за парфюмерия и козметика на " Дубровник"2,между Авангарда и СБА.Та там цените според мен бяха напълно нормални.Купих си антибръчковия биосерум за 16,90лв.;околоочния за 14,30лв.;розовата вода- биоконцентрата за 11,70лв.Серията Био Роза я нямаше,но продавачката ми я поръча и след 2 часа си я взех.Мисълта ми е ,че ако някой продукт го няма в магазина става и с поръчка.
Тази козметика не съм я ползвала досега,но след всичко изчетено реших да я изпробвам.Само не разбрах биосерума сутрин и вечер ли се нанася,или само сутрин.

# 368
  • Мнения: 1 893
Запис и от мен Simple SmileРазгледах продуктите в сайта,но не видях цените. Къде може да се видят,тъй като смятам да си поръчам.

# 369
  • София
  • Мнения: 1 391
Запис и от мен Simple SmileРазгледах продуктите в сайта,но не видях цените. Къде може да се видят,тъй като смятам да си поръчам.

Под снимките са цените в общият списък, а ако разглеждаш подробно - отдясно под заглавието Peace

# 370
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 399
една розова вода искам да си взема но незнам дали ж ямбол ги има

# 371
  • Мнения: 1 324
Избелващият от Био Роза нещо не ме избели. Вече пети месец го ползвам  Rolling Eyes.

# 372
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Избелващият от Био Роза нещо не ме избели. Вече пети месец го ползвам  Rolling Eyes.

явно не е за теб  Wink
А къде в София има продукти от серията БиоРоза ако някой има инфо къде да търся в района около центъра или ВМА?  newsm78

# 373
  • Мнения: 829
купувала съм Био роза от едно магазинче за козметика до Джимис на Ангел Кънчев, имаха налични всички от серията. Скоро не съм минавала, та не знам сега как е.  Peace

# 374
  • Мнения: 24
купувала съм Био роза от едно магазинче за козметика до Джимис на Ангел Кънчев, имаха налични всички от серията. Скоро не съм минавала, та не знам сега как е.  Peace

И аз съм виждала кремове от серията там, но цените ми се сториха доста надути.

Общи условия

Активация на акаунт