Още един сайт с безплатна доставка

  • 20 771
  • 223
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Това е сайта
http://www.gojane.com/

При поръчка над 50$ с код  “GJSHIP50" дава безплатен шипинг.

# 1
  • into the blue
  • Мнения: 771
На сайта им,доколкото успях да си преведа пише,че е само за US:
 Enter Coupon Code “GJSHIP50” and get Free Standard Shipping on all US orders over $50!
или бъркам?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 008
Да, само за USA е безплатна доставката, до България е 40 долара!

Your Order
  Item Cost
1  New Shoes:
fringe
moccasin flat
SIZE-COLOR : 9-BLACK
  $17.99
1  leopard
moccasin flat
SIZE-COLOR : 9-TAN
  $17.99
1  New Formals:
satin
colorblock
bow dress
SIZE-COLOR : XXXL-BKRD
  $103.99
Subtotal:  $139.97
Shipping:  $40.00
Tax:  $0.00
Total:  $179.97

# 3
  • София
  • Мнения: 4 008
Бяхме ги обсъждали преди време тези обувки, някои момичета си бяха поръчали, лошо качество и китайско производство! Освен това още 30% мита и ДДС на митницата. С две думи не си заслужава....

# 4
  • Мнения: 522
1  Fashion Under
$15:
colorblock
sunglasses
SIZE-COLOR : O/S-BLKRP
  $4.99
1  belted shift
dress
SIZE-COLOR : LG-GREY
  $27.99
1  New Shoes:
belted
herringbone
boot
SIZE-COLOR : 8-GREY
  $31.99
Subtotal:  $64.97
Shipping:  $0.00
Tax:  $0.00
Total:  $64.97

На мен ми дава безплатен шипинг до България

# 5
  • София
  • Мнения: 4 008
1  Fashion Under
$15:
colorblock
sunglasses
SIZE-COLOR : O/S-BLKRP
  $4.99
1  belted shift
dress
SIZE-COLOR : LG-GREY
  $27.99
1  New Shoes:
belted
herringbone
boot
SIZE-COLOR : 8-GREY
  $31.99
Subtotal:  $64.97
Shipping:  $0.00
Tax:  $0.00
Total:  $64.97

На мен ми дава безплатен шипинг до България

С кода ли?

# 6
  • Мнения: 522
Да с кода.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 008

Май наистина си права, и на мен ми дава....Май ще се пробвам!

# 8
  • Мнения: 522
Аз вече направих поръчка, платих и сега ще чакам.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 008
Аз вече направих поръчка, платих и сега ще чакам.

Хе, хе, в това гадно време и тоя евтин долар и аз опатках 52 долара......
http://www.gojane.com/29251.html
http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/gojane_2017_114665600
http://www.gojane.com/21508.html
http://www.gojane.com/29080.html
http://www.gojane.com/29353.html
http://www.gojane.com/29307.html

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 17:56 от Rima

# 10
  • някъде
  • Мнения: 979
 Enter Coupon Code “GJSHIP50” and get Free Standard Shipping on all US orders over $50! Струва ми ске,че ще получите имейли за канселиране.Дано да греша,че и аз напълних панера Crazy Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз ще чакам отзиви. Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 4 008
Enter Coupon Code “GJSHIP50” and get Free Standard Shipping on all US orders over $50! Струва ми ске,че ще получите имейли за канселиране.Дано да греша,че и аз напълних панера Crazy Mr. Green

Абе и аз имам такива съмнения, ама реших да се пробвам. В крайна сметка да си оправят сайта!

BTW потвърдиха ми поръчката на мейла, ама предполагам, че е автоматичен мейл!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 008

Сеирждийка! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 1 205
Аз поръчвах лятото. Мито не съм плащала понеже спазих границата от 45Е.
Качеството хич не е лошо, поне това което имам изобщо не е мръднало.
Ще изчакам да видя дали ще ви минат поръчките с кода и ако минат поръчвам и аз.

# 15
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
38н кой е в таблицата? Hug
Паола браво на теб  bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Да пишете,момичета,и мен ме интересува,нова съм и сега се уча поздрави  Praynig  Peace   

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Момичета този лимит 45 евро със доставката ли е или без  newsm78 ,засега само гледам и цъкам,харесах си ботушки някой ако иска да се комбинираме да пише  Peace

# 18
  • Мнения: 23
Здравейте,
много ми харесват не само обувките, но и дрехите от този сайт.
Моля, ако някой прави поръчка от Пловдив да ме включи.

# 19
  • Мнения: 1 464
Ако някой реши да поръча,да ме включи за едни ботуши Praynig

# 20
  • Мнения: 289
Някой получи ли си поръчките с кода за БД?

# 21
  • София
  • Мнения: 423
Май кода за доставката е изтекъл  newsm78

# 22
  • Мнения: 16
момичета някой получи ли поръчка с безплатна доставка,че аз вече получих една но платих доставката а вече сам напълнила количката пак та ако става да поръчвам

# 23
  • Мнения: 522
Аз още не съм получила, но пробвах още важи кода.

# 24
  • Мнения: 4 423
яяя записче  Simple Smile

# 25
  • някъде
  • Мнения: 979
Паола,не си получила мейл за отказване на поръчката,нали?Има ли номер за проследяване?

# 26
  • София
  • Мнения: 4 008
На мен ми отказаха поръчката още на следващия ден с извинението, че не ми приемали Визата. А имам 3000 лева в нея и плащам без проблем навсякъде. Искаха да им изпратя номер на друга карта на мейла и аз се отказах!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета харесах си поне 10 чифта обувки искам ги не мога да не ги  имам  включете  ме колкото  и да струва .Обичам ви   bouquet
 

# 28
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
FOR A LIMITED TIME!

FREE STANDARD SHIPPING

on all US orders over $50!


use coupon code: gjship50


Offer valid for orders placed at www.gojane.com. Store Credit, Taxes, Shipping and Handling do not count towards the qualifying amount. No price adjustments on previous purchases. Offer valid on-line only. Limited time offer. Cannot be combined with any other offers.


А, бе четох четох, ама никъде не пише че кода важи само за доставка в америка. аз поне го разбирам, че важи за всички поръчки - он - лайн, направени от този сайт - ама това US orders - как да го разбирам - незнам. ако имат и сайт базиран в друга държава - може би означава че важи за поръчките направени в американския сайт- знам ли? - и на мен днес ми махна доставката с кода ама не смея да потвърдя....

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 620
Ох Whild Rabbit  искам да си порачам да се включа с някой    Cry

# 30
  • София
  • Мнения: 1 784
Момичета, проверявайте си мела. Аз лятото се пробвах да си поръчам сандали около 7-8 пъти, но всеки път ми отказваха плащането. Проблема бил в картата ми, от банката всеки път казваха че проблем няма /аз плащах с нея и в други сайтове без проблеми/. Така и не успях да поръчам. Но всички пъти,статуса на поръчката ми седеше  has been canceled /аз си мислех че е приключена...като поръчка  Embarassed/, но една добра девойка от този форум ми разясни, че така отказвали поръчките. Мейла, който са ви пратили веднага след като сте поръчали има линк, където прехвърля към самата поръчка. Най-отгоре е статуса. Със сигурност не трябва да бъде has been canceled. Аз смятам да пробвам за стотен път с 2 чифта ботуши, за да не премина границата от 45 евра, стискайте палци поне сега всичко да е ОК.  ooooh! Пожелавам на всички неполучили тази седмица да се кипрят с нови патъчки  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 423
Направих поръчка за 51 долара,имам и Order Number: gojane-534779 ,ще пиша при развитие

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 8
И аз искам да се включа с някой за едни ботушки от 23 $   Money  baby_neutral  Peace 

# 33
  • pomorie
  • Мнения: 848
Ох Whild Rabbit  искам да си порачам да се включа с някой    Cry
аз съм от Поморие ако искаш да пробваме.а за колко време идват????

# 34
  • Мнения: 16
аз поръчах на 26.9 и ги взех от митница на 13.10

# 35
  • Мнения: 1 180
аз поръчах на 26.9 и ги взех от митница на 13.10

А би ли дала повече инфо - какво си поръча, доволна ли си, колко беше доставката? И ако може снимчици Hug.

# 36
  • Мнения: 16
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed

# 37
  • Мнения: 84
Записвам се да следя..
Има ли някой получил поръчка с безплатна доставка?

# 38
  • Мнения: 1 196
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed

Ето тук можеш да прочетеш  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0   Peace

# 39
  • Мнения: 16
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=298387 дано съм го направила правилно

# 40
  • Мнения: 1 180
Я пробвай пак. Wink

# 41
# 42
  • Мнения: 522
Код "gi15100" намаля 15 долара от 100.

# 43
  • Мнения: 0
Ами обувките са китайски но на мен ми харесват доставката ми излезе 30 долара общо всичко 101 лв за 3 чифта обувки и една рокля а снимки бих дала но незнам как да ги кача тук Embarassed
a za6to ne izpolzva koda za bezplatna dostavka?  newsm78

# 44
  • Мнения: 16
защото като пусках поръчката бях напълно невежа в пазаруването от чужбина.Не че сега съм много светната но все пак се ориентирам

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Беби а колко ти взеха в митницата? newsm78

# 46
  • Мнения: 16
най интересното е че не съм платила нито стотинка даже и тези 4 лв за които чета че се плащат Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Eee,мацки зарибих се. Mr. Green

Харесах едни боти,но как върви номерацията?Ако нося 37-ми номер кой трябва да поръчам?  newsm78

ииии,то без регистрация ли е ?  newsm78 Не е като в Ларедут където съм с няколко акаунта? newsm78 Уффф,че съм невежа. Sick

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 10:09 от kloie

# 48
  • Мнения: 16
аз нося 38 и сандалите които съм поръчала са 8 и са ми точно значи ти трябва да си 7

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
беби    bouquet

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Беби да те питам също казваш че всичко ти е излязло 101 лв-това с доставката 30$ ли е или без? Peace  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 16
да със доставката поръчката беше 46$ и доставката 30$ но аз като ги поръчах долара беше по евтин а сега като го гледам Shocked 1.5446

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Благодаря ти много,беби,за инфото   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 965
Лелеее, защо ми трябваше да влизам в тази тема...в преспектива съм разорена  #Crazy #Crazy #Crazy
Жестоки обувки има... а и цените си ги бива
Само беби ли си е получила поръчката  newsm78

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 054
Аз пък искам да запитам... Никъде в описанието на ботушите не видях дали са от естествена кожа... Май не са, а?

# 55
  • Мнения: 16
ако съдим по сандалите и цените значи не са естествена кожа Simple Smile

# 56
  • софия
  • Мнения: 25 504
Аз пък искам да запитам... Никъде в описанието на ботушите не видях дали са от естествена кожа... Май не са, а?
Ееееее, ти пък. За тези пари и естествена кожа. Да не бъдем максималисти. Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 965
Аll men made - изцяло синтетика  Peace
и какво сега, някой друг престраши ли се да поръча  newsm78
на мен ми дава безпларна доставка с кода  Peace

# 58
  • Мнения: 0
беби, а рокля от там поръчвала ли си. че съм харесала една обаче се чудя кой точно размер xs или s по принцип съм s

# 59
  • Мнения: 16
http://www.gojane.com/28597.html ето тази съм си взела но при нея размера е мед и да си призная нямах представа какво ще получа но ми стана Simple Smile предполагам е м

# 60
  • Мнения: 0
http://www.gojane.com/28597.html ето тази съм си взела но при нея размера е мед и да си призная нямах представа какво ще получа но ми стана Simple Smile предполагам е м
а ти М ли носиш по принцип?

# 61
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Простете невежеството, ама как става заплащането?

# 62
  • Мнения: 16
досега сам имала само един панталон м всичко друго ми е л . Аз платих с виза електрон.

# 63
  • Мнения: 0
досега сам имала само един панталон м всичко друго ми е л .
ok thanks   bouquet

# 64
  • Мнения: 209
Един въпрос-изисква ли се регистрация в този сайт и как върви номерацията на обувките

# 65
  • Мнения: 16
не се прави регистрация накрая се въвеждат данните а номерацията аз нося 38  тук а от там си поръчах 8 и ми лепнаха точно

# 66
  • Мнения: 209
много благодаря утре ще се пробвам да поръчам с кода за бд

# 67
  • София
  • Мнения: 965
много благодаря утре ще се пробвам да поръчам с кода за бд

Ще чакам отзиви   bouquet
Сега нямам пари в картата, но щом захраня ... Crazy
Доколкото разбрах поръчката трябва да е над 50 долара и по малко от 45 евро, нали  newsm78

# 68
  • Мнения: 1 058
Това с безплатната доставка звучи добре. Някой получи ли си нещата с безплатна доставка.

# 69
  • Мнения: 209
а чанти има ли  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 965
Над 45 евро ли се плаща мито  newsm78 newsm78 newsm78

# 71
  • Мнения: 294
Искам да ви питам нещо.Поръчах снощи от този сайт Gojein и получих меил с уж поръчката сега какво?Как да разбера дали са я пратили?И горе долу кога да чакам да пристигне и като съм от Стара Загора как ще дойде до адреса или?

# 72
  • Мнения: 0
Искам да ви питам нещо.Поръчах снощи от този сайт Gojein и получих меил с уж поръчката сега какво?Как да разбера дали са я пратили?И горе долу кога да чакам да пристигне и като съм от Стара Загора как ще дойде до адреса или?
emi ti ne si li napisa adresa? po princip 6te ti go pratqt po po6tata, ako e na mitnicata pak 6te polu4i6 izvestie v po6tata(ne e-mail) pone taka mislq newsm78

# 73
  • Мнения: 294
Да разбира се че има адрес.Но някъде четох че ти пращат още едно писмо  с код за проследяване на поръчката.А за сега не съм получила  второ само това за поръчката описано е какво съм поръчала с линк към поръчката. newsm78

# 74
  • Мнения: 209
И аз преди няколко часа направих поръчка и отговора па пощата имам още в първите редове нмер на ордера мисля че това е кода за който питаш.По нсадолу е даден и адрез на който можеш да следиш статуса на поръчката,друго незная остава да чакаме,хубавото е че имам интернет банкиране и ще следя кога ще дръпнат парите.

# 75
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз така и не разбрах някой получи ли поръчка с безпл. доставка.

# 76
  • Мнения: 294
Go Maja !

Thank you for your recent order with GoJane.com.

Unfortunately, the card number you gave us ending in (xxxx xxxx xxxx 7815)
, with an expiration date of 07/09 has been declined by the issuing bank.
Often calling your issuing bank will resolve any problems with your credit
card.
Какво значи това.Че няма да ми пратят поръчката .Така ли

# 77
  • София
  • Мнения: 965
Над 45 евро ли се плаща мито  newsm78 newsm78 newsm78

Моля светнете ме над колко пари се плаща мито  Praynig

# 78
  • Мнения: 209
и аз го имам това,ти достатъчно пари ли имаш в картата защото аз се съмнявам че май  може да не ми стигат парите и ще отида до банката днес

# 79
  • Мнения: 294
да ти кажа не знам колко имам в картата но няма да ходя да проверявам че нямам време.Сигурно няма да поръчам повече не ми се занимава

# 80
  • Мнения: 0
и аз го имам това,ти достатъчно пари ли имаш в картата защото аз се съмнявам че май  може да не ми стигат парите и ще отида до банката днес

а картата ти дебитна ли е или кредитна? питам защото искам да поръчам една рокля от сайта, но е много важно да я получа. аз ще плащам с кредитна.
това с картата се е случвало и на други жени, а са имали доста пари в картата. мисля че е някякъв проблем на сайта.

# 81
  • Мнения: 16
да ви кажа според мен това е предтекст за картата за да не може да използваме безплатна доставка до тук аз като си поръчах с доставка 30$ нямаше никакви проблеми.Гадове.

# 82
  • Мнения: 16
момичета какво стана приеха ли ви поръчка с кода за безплатна доставка

# 83
  • Мнения: 0
момичета какво стана приеха ли ви поръчка с кода за безплатна доставка
тази седмица мисля да поръчвам и ще го използвам

# 84
  • Мнения: 231
Пуснах днес поръчка за 65 долара, пратиха ми веднага потвърждение на мейла. С кода от първия пост ми даде БД, дано не ми я откажат.  Peace Пише в сайта 2-4 седмици доставка, а дали ще трябва да се ходи на митница? Два чифта боти и една блузка са в пакета...

# 85
  • Мнения: 0
еми занчи ботите ще са в кутии със сигурност, аз отVS като си  поръчах обувки само един чифт ми дойдоха на пощата и на кутиятя отгоре ми пишеше че тежи 1,425 кг.
а доколкото разбрах една жена си беше поръчала 2 чифта обувки и пак на пощата, дано и ти да имаш този късмет  Peace

# 86
  • Мнения: 0
такааа и аз пуснах поръчка днес и ми даде БД и получих потърдение на мейла. даже имам линк да си проследя поръчката...
дано да не ходя до митницата Praynig

# 87
  • Мнения: 0
днес пуснах поръчката и прибавих кода за БД но ми пратиха малко по-късно мейл че този код е само за доставки до щатите и ако искам да им пратя американски адрес, ако не ще ми го пратят до тук но с 35 $ доставка.
така че най-вероятно този код не действа винаги...

# 88
  • Мнения: 231
Ох, да ви се оплача на мен какво ми се случи. Пуснах я онзи ден поръчката, бяха си блокирали в банката парите само за поръчката, защото ми прие кода за БД. И днес получавам мейл, че са ми взели и парите за доставка, тъй като кодът не важи за международни доставки. Без да ми искат съгласие, без нищо... Просто са си взели още 35 долара...Писах им веднага, че не може така и искам да ми канселират поръчката. Чакам отговор, стискайте палци!  Praynig

# 89
  • Мнения: 1 058
mimi_blanco стискам палци. Значи кода за безплатна поръчка не минава.

# 90
  • Мнения: 0
mimi_blanco стискам палци. Значи кода за безплатна поръчка не минава.
ne qvno sa se usetili, na oba4e mi pratiha mail, 4e tozi kod ne stava za interenational poru4ki i 4e ako iskam da go polzvam trqbva da im dam us adres, ili 6te mi pratqt tuk poru4kata no plus 35$ za dost. az im pratih vednaga US adres i dnes sa mi otgovorili 4e 6te pratqt poru4kata tam. i tova e. ve4e ne vurvi tozi kod za BG  Tired

# 91
  • Мнения: 0
Ох, да ви се оплача на мен какво ми се случи. Пуснах я онзи ден поръчката, бяха си блокирали в банката парите само за поръчката, защото ми прие кода за БД. И днес получавам мейл, че са ми взели и парите за доставка, тъй като кодът не важи за международни доставки. Без да ми искат съгласие, без нищо... Просто са си взели още 35 долара...Писах им веднага, че не може така и искам да ми канселират поръчката. Чакам отговор, стискайте палци!  Praynig
mnogo stranno puk na men mi pratiha mail za tva ne6to i ne mi bqha vzeli pari ot kartata

# 92
  • някъде
  • Мнения: 979
Аз пък мисля,че никой не е получил чепички с безпл. доставка.

# 93
  • Мнения: 0
ами да и при мен са си вземи парите за доставката, въпреки че им дадох адрес в Щатите и сега писах защо така си взимат парите и каде ще ми пратят последно поръчката?  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 94
  • Мнения: 0
така моята сага с поръчката от GoJane е към края си, след няколко angry e-mails имах отговор от една жена явно от по-главните там, писа ми, че не съм chаrge-ната  за международна поръчка, явно тези пари са само замразени без дръпнати от картата. и днес получих мейл че ми е шипнта поръчката и ще ми я изпратят на американският адрес. thank God бих казала!

# 95
  • Мнения: 0
Аз пък мисля,че никой не е получил чепички с безпл. доставка.
а може и да са получили, и след това американците да са се усетили и вече да не може  newsm78

# 96
  • Мнения: 231
Моите пари само са блокирани засега. Веднага след като поисках да се канселира поръчката, те ми пратиха мейл, че са го направили, така че сега остава банката да ми отблокира сумата... Praynig

# 97
  • някъде
  • Мнения: 979
Много жалко,че не важи до тук този код.На тея цени що обувка щяхме да купим...

# 98
  • Мнения: 0
Много жалко,че не важи до тук този код.На тея цени що обувка щяхме да купим...
да определено, аз даже като гледам снимките имат вного видими дефекти, но за 9.99$ някякси ще ги преглътна, но иначее....тц Naughty Naughty

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
вижте какво пише тук
http://209.85.135.104/search?q=cache:KEXQf2aoeOsJ:www.pazaruvane … mp;cd=6&gl=bg

http://www.pazaruvane.com/2008/07/customs-duties.html

имат и европейски сайт , но със съвсем други артикули и ЦЕНИ  
доставка 30 евро или 22.50 за покупки над 60 евро

цени добре, доставка на фона на цените бива , НО ТЕЗИ МИТА И ДДС ТА НЕ ВИ ЛИ ИДВАТ В ПОВЕЧЕ........

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 09:12 от MAMA GALQ

# 100
  • Хасково
  • Мнения: 592
Еии , какъв хубав сайт ,, Харесах си доста блузки .. но тази доставка от 30 долара ..  newsm78 newsm78  хайдите да правим обща поръчка   bouquet

# 101
  • Мнения: 0
ох аз вчера си проверих сметката по карта в един клон на банката, и ми казаха че все още ми е задържана цялата сума и че най-вероятно тези дни ще я осчетоводят, т.е. ще я дръпнат цялата!!!! #2gunfire ще откача а пратката им казах да я пратят до щатите, и те ме увериха че няма да съм таксувана за международна доставка!!!
ще изчакам до понеделник и тогава пак ще пиша и-мейли #Cussing out

# 102
  • Мнения: 0
продължението на моята сага е следното: след  дълги кореспонденции ми доставиха колета на US адреса, за една седмица. Замръзените пари са си още замръзени и ми дръпнаха пак само за роклята, та очаквам скоро за ми ги върнат другите пари. доста ядове но в крайна сметка се оказаха коректни. Но НЯМА БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ДО ТУК за съжаление. ooooh! Sad

# 103
  • Мнения: 123
Добре, а ако се събереме повечко хора, доставката пак ли ще е 30 долара? Защото ако е, като си ги разделиме, ще дадеме супер малко пари. Аз съм навита за обща поръчка, ама за съжаление нямам карта, така че ако има и други желаещии  да пишат и да си поръчваме  Grinning

# 104
  • Мнения: 16
аз съм съгласна но не знам като се събере по голяма поръчка ще я обмитят на митницата и дали ще е изгодно.Нека някоя мама се включи която е наясно с митата и да разясни колко процента е.Иначе аз съм доволна от обувките които съм взела но ги продавам защото едните са ми малки другите ми стягаха глезена.

# 105
  • Мнения: 16
за информация напъхах неща за 1000 $ и доставката е 120$  Shocked.Изпратих запитване дали ако направя по голяма поръчка  може да направят отстъпка или поне безплатна доставка като отговорят ще пиша

# 106
  • Мнения: 123
Еми ако е за 1000 долара, 120 долара нищо не е. То нали за 45 долара, доставката е 35 долара, тъй че дори при по малко пари е по скъпо.
Ще покажеш ли какво продаваш?

# 107
  • Мнения: 16
пуснала съм ги в продавалника но не мога да дам линк сега защото не ми се отваря.Ако при теб се отваря и там ника ми е беби може да ги видиш

# 108
  • Мнения: 16
pisankata тук може да ги видиш имаше още едни ама една мама ги взе http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=53543

# 109
  • Мнения: 123
Мерси беби, видях ги, хубави са, само че са летни Sad. Сега паричките ми отиват за зимни неща, че тази година всичко трябва да подновявам Sad.
Като гледам няма желаещи мами Sad.
А аз да питам мита и някакви други неща плащат ли се и къде се получават дрехите?
Защото ако са само 35-те долара доставка без други парички, аз съм навита и само двете да си делкаме, все пак излиза горе долу с по 20 лв отгоре, което не е нищо. Та ако си съгласна и ти свиркай  Grinning

# 110
  • Мнения: 16
мами какво стана получихте ли си поръчките да дадете отзиви Simple Smile

# 111
  • Мнения: 16
момичета какво ще кажете да направим обща поръчка от тук www.gojane.com и ако някоя мама знае как стоят нещата с митото нека ми разясни малко.

# 112
# 113
  • някъде
  • Мнения: 979
По-добре не рискувайте с обща поръчка.Най-много до 2-3момичета с по един чифт обувки.Иначе сумата,която ще платите на митницата ще ви откаже от онлайн пазаруването за дълго време Peace

# 114
  • София
  • Мнения: 426
Има ли желаещи за обща поръчка

# 115
  • София
  • Мнения: 965
Има  Peace

# 116
  • Русе
  • Мнения: 1 302
И в JCPENNY така правят. Намираш код за безплатна доставка, прибавяш го и хоп маха доставката. После получаваш и потвърждение на поръчката. А след 3-4 дни ти теглят освен сумата за нещата в кощницата и сумата за тяхната доставка до БГ без да уведомят, ако пък парите не достигат пишат мейл, че Виза им е отказала трансфера... Така че не се лъжете с тези кодове.  Peace Едва ли някой ще ви изпрати нещо от Щатите безплатно при положение, че шипинга е толкова скъп.

# 117
  • София
  • Мнения: 426
И в JCPENNY така правят. Намираш код за безплатна доставка, прибавяш го и хоп маха доставката. После получаваш и потвърждение на поръчката. А след 3-4 дни ти теглят освен сумата за нещата в кощницата и сумата за тяхната доставка до БГ без да уведомят, ако пък парите не достигат пишат мейл, че Виза им е отказала трансфера... Така че не се лъжете с тези кодове.  Peace Едва ли някой ще ви изпрати нещо от Щатите безплатно при положение, че шипинга е толкова скъп.


Много си права така направиха и с мен от Gojane

# 118
  • Мнения: 4
търся пловдивчанки за обща поръчка  bouquet

# 119
  • София
  • Мнения: 426
Пуснах поръчка като си платих шипинга.Изпратиха ми имейл че поръчката е приета пък кога ще я получа ще  видим

# 120
  • Мнения: 4
като получиш поръчката си,моля те сподели подробности.  bouquet

# 121
  • София
  • Мнения: 426
като получиш поръчката си,моля те сподели подробности.  bouquet


Добре само да я получа Joy

# 122
  • Мнения: 3
 Мили , мами, чета Ви от доста време и все не се престрашавам да пиша Embarassed, но реших да бъда полезна и аз с нещо- надявам се, ето оттук могат да се видят размерите. Дано съм помогнала и аз и БЛАГОДАРЯ  bouquet за огромната работа , която сте свършили  bouquet http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html

# 123
  • Мнения: 4
Мили мами,има ли някоя от вас която ще прави поръчка да се включа?

# 124
# 125
  • София
  • Мнения: 1 231

Честито!  Simple Smile

Сега няколко въпросчета от мен:

1. Номерацията им отговаря ли си?
2. Къде ги получи.....на поща или митница?
3. Колко ти излезна доставката за тези неща?

Предварително благодаря   bouquet

# 126
  • София
  • Мнения: 426
Ами 7 отговаря на 37,8 на 38 и така. За доставка платих 30$,получих ги в митницата

# 127
  • София
  • Мнения: 1 231
Ами 7 отговаря на 37,8 на 38 и така. За доставка платих 30$,получих ги в митницата

За номерата мисълта ми беше, че ти ако носиш 38 и си си взела този номер дали са точни (стават ли ти)......да не се окаже, че са умалени или уголемени.....дано ме разбра, че как го обясних само  Crazy. А някакви други митнически такси при получаването плати ли?

# 128
  • Мнения: 592
Мили мами,има ли някоя от вас която ще прави поръчка да се включа?
И аз искам да се включа,ако има поръчка

# 129
# 130
  • София
  • Мнения: 426
нищо не съм плащала на митницата,а за номерата  обувките с  половин номер някъде са уголемени поне тези които аз взех за майка ми тя носи 37,аз и взех съответно 7 а е трябвало 6 1/2,едните сандали са ми 37 1/2,а другите 38 и ми стават така че разликата е с половин номер

# 131
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ,аз ви чета от доста време ,и реших да се регистрирам за да се в ключа  в някой от темите ,засега на дневен ред ми е gojane ,имам направена поръчка ,проверих в американски пощи с номер  за проследяване и днес вече  пише че поръчката е на български митници ,аз съм от плевен и от сега нататък какво.........? Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 0
 StopЗдравейте аз съм нова всъшност от преди малко в сайта ,и ми се изка да споделя ,аз също си направих поръчка ето това Shopping Cart 
Item Options Unit Price Qty. In Stock Cost
Order StatusShopping Cart 
Item Options Unit Price Qty. In Stock Cost
 strappy platform heel  SIZE-COLOR : 5.5-GREEN
 $17.99 1  Yes $17.99
 buckle peep toe maryjane  SIZE-COLOR : 6.5-PURP
 $19.99 1  Yes $19.99
 patent t-strap heel  SIZE-COLOR : 5.5-YELLOW
 $10.80 1  Yes $10.80
 colorblock peep toe heel  SIZE-COLOR : 6.5-BKFUCH
 $9.99 1  Yes $9.99
 lace up canvas platform  SIZE-COLOR : 7-BLACK
 $16.70 1  Yes $16.70
 strappy zipper heel  SIZE-COLOR : 5.5-PURPLE
 $10.70 1  Yes $10.70
 patent tiger criss-cross heel  SIZE-COLOR : 6-WHITE
 $17.70 1  Yes $17.70
 zebra wide shield strap heel  SIZE-COLOR : 6-BLKWHT
 $15.80 1  Yes $15.80
 iridescent pleated colorblock peep toe heel  SIZE-COLOR : 6-BLUE
 $14.70 1  Yes $14.70
 patent cheetah peep toe platform  SIZE-COLOR : 5.5-YELLOW
 $12.99 1  Yes $12.99
Subtotal:  $147.36
Shipping:  $0.00
Tax:  $0.00
Total:  $147.36

Order Status
Confirmation
Order Status: 
Tracking:   
Order Date: 01/29/2009                                                                                                                                                получих номер за проследяване в американски пощи ,и днес пишеше че поръчката е на български митници но не пише град и сега незнам ..........какво да правя,помогнете със съвет Praynig

# 133
  • София
  • Мнения: 965
Shipping:  $0.00
Tax:  $0.00

Как така не си платила досатавка?

# 134
  • Мнения: 0
anelka119 много са ти хубави честито моля те кажи  ми получи ли извистие когато пристигнаха в твоя град Rolling Eyes

# 135
  • Мнения: 0
Нямам представа поръчвам за първи път писах един код които  пише най-отгоре на сайта Wink

# 136
  • Мнения: 592
Аз съм съгласна да се включа в обща поръчка,но май по добре да изчакаме и да видим роничка какво ще разкаже като си вземе нещата.Дали ще плати мито и колко ще и е доставката.
Роничка моля те после разкажи

# 137
# 138
  • Мнения: 282
и аз искам да се включа с няколко чифта обувки, моля ако има поръчка, пишете ми лс Praynig

# 139
  • Мнения: 0
ок ще разкажа всичко но незнам от тук нататък как ще разбера кога ще е в плевен ,дали ще получа известие......?

# 140
  • Мнения: 0
[

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 15:04 от роничка

# 141
  • София
  • Мнения: 1 784
До колкото знам БГ митници дигнаха лимита от 45Евро на 150 Евро от Америка. Така, че ще е супер  ако може да се комбинираме с някой и да си направим обща поръчка.

# 142
  • Мнения: 592
Ако това е така наистина ще е добре,хем ще си поделим доставката,хем няма да плащаме мито

# 143
  • София
  • Мнения: 1 784
Аз го разбрах от тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=358969.0

таке че смятам, че спокойно можем да пробваме, тай като в една друга тема мамчета са се обединили и няколко пъти вече са поръчали от един американски сайт и за сега нямат проблем, което означава че наистина е вдигнат прага. Аз лично съм се пробвала да поръчвам от ГоуДжейн няколко пъти и винаги безуспешно, отхвърля ми картата, но с удоволствие ще си поръчам 1-2 чифта обувки ако се намири някой мама която има желание да поръча.

# 144
  • Мнения: 16
Ако правите поръчка,ще се включа и аз Peace

# 145
  • София
  • Мнения: 426
anelka119 много са ти хубави честито моля те кажи  ми получи ли извистие когато пристигнаха в твоя град Rolling Eyes



Не се пързалят поне в нас на плочките но мисля че и на вън няма да се пързалят подметката има един лек грайфер
 на вълнички.
А за известието нямах информация от няколко дни на сайта за проследяване и се обадих в митницата продиктувах тракинг  номера и беше пристигнал колета

роничка кода за безплатна доставка важи само за щатите и на мен ми го прие и след 1 ден ми пратиха имейл че не важи за БГ,но дано да си успяла де

# 146
  • Мнения: 282
и аз със сигурност

# 147
  • Мнения: 592
Значи вече се събрахме за поръчка,сега ни трябва някоя мама,която е наясно с поръчки,плащания и т.н.За съжаление аз не съм поръчвала сама никога от чужбина,а само съм се включвала в общи

# 148
  • София
  • Мнения: 1 784
ами аз мога да обясня на лични как става, но просто моята карта не я приема. Дано да се включи някоя мама която иска да си поръча и има карта с която да го направи.

# 149
  • Мнения: 282
аз обмислям дали да не се наема, имам богат Ларедутски опит Thinking

малко се опасявам заради ДДС и мита , но ако ми обещаете,че ако нещо се объркаме ще бъдем поравно "набутани" , може и да се съглася


айде утре ще кажа...

# 150
  • София
  • Мнения: 1 784
miro_slava_ И аз доста пъти съм поръчвала от Ларедута със същата карта, но от ГоуДжейн не успях. За лимита от 150 евро ако не го прескочим предполагам че няма да имаме проблем. Това са някъде към 140 долара. Предлагам доставката да я разделим на чифтове обувки. До 200 долара поръчка, доставката е 45 долара. Това прави 185 долара, и се вписваме идеално до 150 евро. miro_slava_ ако искаш прочети темата за обща поръчка от JCPenney, момичетата поръчаха вече доста пъти и до 150 евро не минаха митница. Пиши какво си решила  Peace

# 151
  • Мнения: 282
Аз имам няколко кредитни карти, имам и Американ Експрес, така че ще стане все с някоя.

Само, че аз имам в кошницата 5 чифта обувки за 70 долара, така че незнам дали ще сте съгласни с останалия лимит от около 100-110 долара .

# 152
  • Мнения: 0
може би, но поръчката ми е в българия и до сега поне не са ми пратили имейл че кода за бд не важи ,а и са си дръпнали парите от картата ми точно 224 лв. т.е. 147 $ Hug Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 592
Искам и аз да се включа ако може в твойта поръчка с

цена 17,7
и

цена 23 долара
общо 40,7

# 154
  • Мнения: 29
Здравейте момичета!
И аз съм подлудяла по този сайт и смятам скоро да пробвам да поръчам от там.Искам да попитам за размерите.Незнам дали сте забелязали,като отворите дадени обувки,до надписа за номер и цвят има едно size chart.Като се цъкне излиза кои на кои номер отговаря.Дано само да си отговарят на номера Rolling Eyes

# 155
  • Мнения: 16
Ако правите обща поръчка,моля да ме включите и мен Hug

# 156
  • гр.София
  • Мнения: 219
Момичета, аз също искам да се включа в обща поръчка Peace

# 157
  • Мнения: 39
Някой от Пловдив ако ще прави обща да свиркааа  Whistling Hug

# 158
  • Мнения: 282
Ако искате , пишете ми на лични. Аз реших да пусна поръчката.
Да видим колко момичета сме и коя какво иска.Моля давайте ми линкове, за да ми е по- лесно и също кой цвят и номер искате.

# 159
  • София
  • Мнения: 1 784
аз писах на лични

# 160
  • Мнения: 4 435
Записвам се. Миналата година бях харесала сто модела и все се каних да поръчам но се отказвах. Та със сигурност ще се включвам в общите поръчки, но в момента  на пръв поглед нищо не харесах. Ще разгледа по-подробно.Супер сте го измислили. Hug

# 161
  • Мнения: 592
И аз писах на лични,дано не съм закъсняла

# 162
  • Мнения: 0
това са едни от обувките от моята порьчка,дойдоха днес   немога да кача снимка

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 13:24 от роничка

# 163
  • У дома
  • Мнения: 135
И аз се записвам за обща поръчка.
http://www.gojane.com/26780-shoes-flower-big-buckle-heel.html
  bouquet

# 164
  • Мнения: 29
Роничка,поне линк да пуснеш Rolling Eyes Хубави ли са?Кои номер носиш и какъв поръча?Улучила ли си номера?А за колко време дойдоха?Разкажи моля те,че и аз мисля да се пробвам.А с каква карта поръча?Дано не съм досадна  Embarassed Пиши ми ако искаш на лс,но мисля че ако отговориш тук ще е интересно и за другите момичета.Ще чакам с нетърпение и предварително благодаря   bouquet

# 165
  • Мнения: 4 435
И аз вече нямам търпение, чакам следващата обща поръчка. Party

# 166
  • Мнения: 183
И аз искам да се включа в обща поръчка,харесах си два чифта обувки Embarassed
Имам и един въпрос понеже съм между 38 и 39,клоня към 38-7,5 или 8 трябва да избера newsm78

# 167
  • Мнения: 4 435
И аз искам да се включа в обща поръчка,харесах си два чифта обувки Embarassed
Имам и един въпрос понеже съм между 38 и 39,клоня към 38-7,5 или 8 трябва да избера newsm78


Доколкото разбрах 8, но все пак с точност ще кажат момичетата като им пристигне поръчката. Grinning

# 168
  • Мнения: 592
И аз много се чудя кой номер да си взема,там по тяхната таблица ми дава за 38 - 7 ,а за 38,5 дава 7,5.

# 169
  • Мнения: 0
може би, но поръчката ми е в българия и до сега поне не са ми пратили имейл че кода за бд не важи ,а и са си дръпнали парите от картата ми точно 224 лв. т.е. 147 $ Hug Rolling Eyes
когато аз поръчвах и използвах този код ми писаха че немога да го използвам и директно ми дръпнаха и парите за доставка до тук, обаче след дълги имейли аз им пратих адрес в щатите и там ми ги пратиха без дост. така че според мен проверявай си картата и виж дали при теб ще е така

# 170
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, радоста ми не беше за много дълго,не че обувките не са хубави,напротив невероятни са ,някой тук беше казал че нямат качество ,и това не е вярно  обувките са без дефекти ,но нито на мен станаха нито на дъщеря ми ,и сега ще  трябва да ги продавам ,за което много съжалявам

# 171
  • Мнения: 4 435
Здравейте момичета, радоста ми не беше за много дълго,не че обувките не са хубави,напротив невероятни са ,някой тук беше казал че нямат качество ,и това не е вярно  обувките са без дефекти ,но нито на мен станаха нито на дъщеря ми ,и сега ще  трябва да ги продавам ,за което много съжалявам

Лелееее, много кофти. Sad Защо така?
Я кажи кои номера носите и какви поръчахте?
А реални снимки на обувките можеш ли да покажеш, така някоя от нас може да си избере нещо, пък и ще ги видим реално как са.  bouquet

# 172
  • Мнения: 39
А някой пуснал ли е поръчка с този код gjship60  newsm78

# 173
  • Мнения: 0
маи пак не направих нищо ,който иска да се полюбува на тези красоти да ме потърси в скайпа emi_6404

# 174
  • Мнения: 4 435
Рони, не даваш оравилен линк, дала си за начална страница, затова не става. Кажи по-подробно за номерата, да не се лъжат другите като поръчват.

# 175
  • Мнения: 0
според мен 35.5 отговаря на наш 36   36.5 на наш 37

# 176
  • Мнения: 4 435
според мен 35.5 отговаря на наш 36   36.5 на наш 37

Еми да, точно така е :
5.5 отговаря на 36-ти наш
6  отговаря на 36.5 наш
6.5 отговаря на 37-ми наш
7 отговаря на 37.5 наш
 и т.н.

# 177
  • Мнения: 0
някой ми беше казал че 5 е 35   ,6 е 36   ,7е37 и така съм ги поръчала ,разминават ми се с полувин номер само едни ми стават ,може би и модела оказва влиание

# 178
  • Мнения: 4 435
някой ми беше казал че 5 е 35   ,6 е 36   ,7е37 и така съм ги поръчала ,разминават ми се с полувин номер само едни ми стават ,може би и модела оказва влиание


Ето тука има таблица:  http://www.i18nguy.com/l10n/shoes.html

А реални снимки имаш ли на обувките? Може някой да е харесал същите и да иска да ги вземе?

# 179
  • Мнения: 0
да имам но не мога да ги кача тук ,не съм в час мога да пратя снимки по скаипа  emi_6404  търсене в гр плевен

# 180
  • Мнения: 0
КОГА щЕ СЕ ПУСКА ОБщА ПОРЪЧКА, ИСКАМ ДА УЧАСТВАМ И АКО МОЖЕ НЯКОЙ НА ЛИЧНИ ДА МИ ОБЯСНИ УСЛОВИЯТА НА ОБщАТА ПОРЪЧКА  Praynig   Praynig

МНОГО МНОГО ИСКАМ ДА УЧАСТВАМ...ХАРЕСАЛА СЪМ СИ ЕДНИ САНДАЛКИ..МНОГО МОЛЯ ДА МЕ УВЕДОМИТЕ ДА НЕ ИЗПУСНА ПОРЪЧКАТА

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 14:49 от mirella_m3

# 181
  • Мнения: 182
Аз ще пускам сигурно тази седмица поръчка, така,че ако някой иска да се включи може да ми пише на лични.

# 182
  • Мнения: 29
Роничка,за колко време ти пристигна поръчката,и с каква карта плаща?
сега върнах назад и видях,че за три дни е дошла  Shocked много бързи!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 16:31 от mari80

# 183
  • Мнения: 43
И аз искам да се включа в обща поръчка,харесах си два чифта обувки Embarassed


Искам и аз да се включа в общата поръчка  Hug Hug  bouquet

# 184
  • Мнения: 0
поръчката ми дойде за 6 дни тоест от канада до българиа за 3 дни и от митници българия до моя град още 3 дни ,плащах с виза галакси на дск

# 185
  • Мнения: 29
и за шест дни си е бързo
роничка   bouquet

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 09:19 от mari80

# 186
  • Мнения: 209
има ли развитие с общата поръчка

# 187
  • Мнения: 54
Аз май ще поизчакам малко с поръчката - харесах си  бански, но нямам никаква идея за това лято какъв ще ми е размера, така че ще поизчакам и ще се включа при някоя следваща обща поръчка, дотогава ще ви следя и успех...
Не искам да прозвучи като  заяждане, но от всичко прочетено дотук излиза, че доставката не е безплатна, така че не е ли по-добре да се промени заглавието...
Успех  с поръчката и стискам палци да не ви чарджат много....

# 188
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Kой ще прави обща поръчка? Доколкото разбрах miro_slava (пуснах на лични) AКО е някопй друг моля пишете ми на Лс . Бих искала да се включа с ето тези обувчици : http://www.gojane.com/30834-shoes-metallic-rhinestone-strap-heel.html    номер 6.5 голд. Моля , който реши да пуска поръчка да пише на ЛС  подробности за плащането и доставката . Благодаря

# 189
  • сусурлево
  • Мнения: 474
miro_slava  вече е напрвила поръчка ... Има ли някой друг , който да прави общи поръчки ?

# 190
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И аз бих искала да се включа към поръчка с ето тези но ще има ли кой да я направи? newsm78
http://www.gojane.com/30754-shoes-round-toe-wide-heel-bootie.html размер 8,5 black

# 191
  • Мнения: 282
да, аз вече пуснах да знаете


иска да помоля anjie ако чете тук, да си изчисти кутията, немога да и изпратя лично съобщение

# 192
  • Мнения: 592
Да, Мира я пусна а някои от нас потриват ръчички в трескаво очакване. Wink
Нямам търпение да си видя красотите

# 193
  • Мнения: 16
момичета някоя от вас ще ме включи ли с тези обувки http://www.gojane.com/29550-shoes-giraffe-open-toe-bow-heel.html

# 194
  • Мнения: 4
Здравейте мами,днес си получих 1вите 2 чифта и почти съм си уцелила номера Simple Smile,но патъчките са супер.Понеже нося 37 поръчах 7 от този модел:
http://www.gojane.com/29569-shoes-strappy-zipper-heel.html и ми са таман
и 7.5 от този:
http://www.gojane.com/28662-shoes-lizard-stud-cut-out-platform.html
за съжаление  тези са ми големи,сигурно ще ги пусна в Продавалника.

Искам и тук да благодаря на Te@   за коректността,човечността и доверието,което ми гласува! Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 17:47 от lora.1981

# 195
  • Мнения: 1 669
Я моля те сподели,виждам,че си от Пловдив,колко чифта общо поръча и колко тежаха,от митница ли ги взе?! Защото последно като поръчвах лятото за 2 чифта,които тежаха малко над 2кг ме караха да плащам мита и ддс,което ме и откза от по-нататъшни поръчки. Благодаря предварително!   bouquet

# 196
  • Мнения: 4
За съжаление не аз направих поръчката и не мога да дам пълната информация,но знам,че мамата  която поръча не е плащала нищо допълнително,а мисля че общо са ни били 4 чифта обувки и рокличка.Верно моите са сандали,но имат и опаковка и тежат.Изчакай Те@,ще ти обясни по-подробно. newsm78

# 197
  • Мнения: 29
И ние снощи пуснахме поръчка  Grinning
Изпратиха ми потвърждение,обаче още не са взели парите от картата.В голямо чудене съм,минаха 24часа newsm78
А за мито дано не ни искат,нали до 150ев са без мита?

# 198
  • Мнения: 182
Аз поръчвах, не плащах мита, но взех от митницата кашона.
От 01.12.08г прагът за безмитен внос е вдигнат на 150Е или равностойността им в друга валута.Така, че не би трябвало да има мита Peace.
Знам, че по-ногоре писах, че ще поръчвам, но доста хора ми писаха и е невъзможно всички да включа, ще стане ужасно голма поръчка Sad.
mari80 , на мен парите ми ги изтеглиха по-късно, но ги блокират веднага,  ще ги изтеглят Peace.

# 199
  • Мнения: 1 669
Аз поръчвах, не плащах мита, но взех от митницата кашона.
От 01.12.08г прагът за безмитен внос е вдигнат на 150Е или равностойността им в друга валута.Така, че не би трябвало да има мита Peace.
Знам, че по-ногоре писах, че ще поръчвам, но доста хора ми писаха и е невъзможно всички да включа, ще стане ужасно голма поръчка Sad.
mari80 , на мен парите ми ги изтеглиха по-късно, но ги блокират веднага,  ще ги изтеглят Peace.

Да,разбрах те,благодаря.Аз също чух за повишението на базата за обмитяване,но не мога да намеря никакъв нормативен акт,където е посочено.Друго е,че само в Пловдив се плащат тези мита,затова и питах ,ако някой от Пловдив е поръчвал напоследък моля да сподели дали все още се правят митничарите тук на интересни.Плащала съм 3 пъти мита лятото за по 2 4ифта обувки и наистина вече не ми се рискува.  Tired

# 200
  • Мнения: 596
Момичета искаме и ние  с голямата ми дъщеря да се включим към някоя обща поръчка,на кого да пиша? HugПак ще прочета,че само прегледах набързо,а колко неща харесах...

# 201
  • Мнения: 182
yaya, няма как само в Пловдив да не спазват новите разпоредби.
Аз бях си разпечатала решението на ЕК от март  2008, с което  се вдига прага за безмитен внос  и с него се засилих в митницата, защото получих писмо с описани обувките от поръчката и отдолу пишеше"За обмитяване".Бях се приготвила да си защитавам правата и в краен случай да плаша с "Господари на ефира", ако не отстъпят #2gunfire.
Но се появи един добродушен митничар , който ми каза, че мислел, че съм фирма и затова можело да искам да се обмитят, веднага отстъпи и  ми ги ги даде Joy.
Потърси в Гугъла ще ти излезе доста материал за тази промяна на закона.

# 202
  • Мнения: 522
Аз поръчвах, не плащах мита, но взех от митницата кашона.
От 01.12.08г прагът за безмитен внос е вдигнат на 150Е или равностойността им в друга валута.Така, че не би трябвало да има мита Peace.
Знам, че по-ногоре писах, че ще поръчвам, но доста хора ми писаха и е невъзможно всички да включа, ще стане ужасно голма поръчка Sad.
mari80 , на мен парите ми ги изтеглиха по-късно, но ги блокират веднага,  ще ги изтеглят Peace.

Начислиха ли ти доставка? Защото аз като поръчвах миналата година после си я дръпнаха от картата и това ме разубеди да пускам на ново поръчка.

# 203
  • Мнения: 182
Разбира се Simple Smile, изобщо не ми мина през ума, че няма да платя доставка.
Но пък обувките са на такива цени, че и така си струва Peace!

# 204
  • Мнения: 4 435
Момичета, кажете някой ще пуска ли скоро, много ми е важно. Praynig
Бях включена в групата на Теа, обаче като ми е писала, ме нямаше и са пуснали поръчката без моите, а два от чифтовете ми бяха предназначени за подарък и ми трябват. Cry

# 205
  • Мнения: 4 435
Другата седмица пускам поръчка.Някой ако иска да се включи да пише на ЛС, да се разберем.

# 206
  • Мнения: 4 435
беби да си изчисти кутията, че не може да получи ЛС.

# 207
  • Мнения: 16
готово изчистих я Peace

# 208
  • Мнения: 282
момичета, аз получих поръчката, даже не се наложи да ходя до митницата, доставиха ми я вкъщи Laughing

обувките са хубави, особено които са на ток, много са мадамски:))

изкуствена кожа са и са китайски, но и цените им са хубави, а и някои от тях спокойно биха могли да бъдат продавани за 60-70 лв в по-хубав магазин


като цяло си отговарят,само един чифт са ми големи- едни равни сандали

аз нося 40 , взех си 9

относно доставката- няма начин да не платите такава, кода отначало дава такава, но после ви пишат , че няма да стане

дойдоха за около 10 дена

относно нова поръчка, да ще пускам, но другата седмица, ще свирна

# 209
  • Мнения: 592
Мира,искаме снимки.Сподели с нас твоите красоти.После и аз ще покажа моите,само се моля да ми стават.
Чакаме
И още веднъж ти благодаря за това,че покрай теб и аз ще имам готини обувки  bouquet

# 210
  • Мнения: 282
да, ще пусна

аз съм на фаза мама гони бебо и моите са все нискички, ама твоите са много готини

искам да помоля anjie да ми изпрати на лични e-maila си , нещо неможем да си комуникираме чрез лични с нея

# 211
  • Мнения: 522
Общо колко чифта обувки поръча, за да знам какъв е максимума? А дрехи някой поръча ли? Как са номерата?

# 212
  • Мнения: 16
аз преди като си поръчвах сама си бях поръчала една рокля по техните размери беше МЕД това значи М.Имам приятелка която после ми каза че размерите са така SM-L,MED-M,LG-L Peace

# 213
  • Мнения: 522
аз преди като си поръчвах сама си бях поръчала една рокля по техните размери беше МЕД това значи М.Имам приятелка която после ми каза че размерите са така SM-L,MED-M,LG-L Peace

Извинявай но не те разбрах за размерите.
Ти като поръча М кой номер носиш ?

# 214
  • Мнения: 282
ето ги










само сандалките са големи

чифтовете нямат значение, важно е да са заедно с дотавката под 150 евро

# 215
  • Мнения: 16
ами аз нося различно някои неща М някои Л имам панталони с еластичност М и такива без еластичност Л роклята която взех от там ми стана но модела и беше широк,стана ми но не се одобрявах с нея и я продадох Peaceдано съм била от полза

# 216
  • Мнения: 16


чифтовете нямат значение, важно е да са заедно с доставката под 150 евро
[/quote] не мисля че трябва с доставката да са до 150 евро.Като си поръчвах лимита беше 45 евро а самата поръчка ми беше с доставка към 110 лв и не съм плащала нито мита нито ддс.Според мене трябва да е 150 евро без доставката защото звучи нелогично да плащаш ддс или мито на транспортни разходи

# 217
  • Мнения: 522
Момичета какво ще кажете да пусна нова тема , че се лутат хората и не могат да ни открият и пускат питания? Тези които ще правят общи поръчки да ми пишат на лични да ги опиша в първия пост.

# 218
  • Мнения: 209
Аз съм за!

# 219
  • Мнения: 16
и аз съм за и ако може да се сложи и таблица с номерата кой техен на кой наш отговаря

# 220
  • Мнения: 294
Здравейте нека и тук да питам.Може ли да ми поръча някоя от вас 2 чифта обувки ще си ги платя веднага. Peace

# 221
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Момичета какво ще кажете да пусна нова тема , че се лутат хората и не могат да ни открият и пускат питания? Тези които ще правят общи поръчки да ми пишат на лични да ги опиша в първия пост.
Да ще бъде добре една нова тема GOJANE
Момичета пуснете снимки на нещата , които са ви доставени вече

# 222
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Четох, но така и не разбрах ще се правили обща поръчка. Ако, да, моля пишете ми, защото искам да се включа  Peace

# 223

Общи условия

Активация на акаунт