Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 905
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 64
Странна работа. Моето зачеване би трябвало да е от приблизително 15 семтември, а термина и докторката, и апарата ми го изчислиха за 10 юни. Та ми е странно как за зачеване на 21 септ са изчислили термин на 7 юни...
Yaya86, надявам се да си добре, много ми е странно защо твоят доктор е реагирал така на информацията, че вече не те болят гърдите. Не стига другото, ами е споделил и с теб, че това е лошо и те е стреснал толкова. Мен гърдите ме боляха сило само няколко дни и спряха, по същия начин и при мои приятелки. Така че, струва ми се, че не трябва да отдаваш толкова голямо значение на това, че вече не те болят. Стискам палци!

# 256
  • Мнения: 98
ASITA5 надявам се че всичко при теб ще се оправи Praynig,пожелавам ти го от сърце! welcomeна всички нови момичета в отбора!Пожелавам ви лек ден и само положителни емоции!

# 257
  • Мнения: 9 814
Още една в юнския отбор.
Бременна съм в почти 6 г.с., втора бременност ми е.
Термина ми е 22 юни, но всъщност забременях на 27 септември, така че, в края на юни чакам бебе.

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 854
Най-бабешки бих го сметнала 11-14 = 27- юни

Аз заченах на 21 септември и терминът ми е 7 юни, и по калулаторите  Wink
Странна работа. Моето зачеване би трябвало да е от приблизително 15 семтември, а термина и докторката, и апарата ми го изчислиха за 10 юни. Та ми е странно как за зачеване на 21 септ са изчислили термин на 7 юни...
И на мен ми е странно. и моето зачеване е на 15 септември и термина ми е на 08 юни по всички сметки и калкулатори.

# 259
  • Мнения: 2 176
Най-бабешки бих го сметнала 11-14 = 27- юни

Аз заченах на 21 септември и терминът ми е 7 юни, и по калулаторите  Wink
Странна работа. Моето зачеване би трябвало да е от приблизително 15 семтември, а термина и докторката, и апарата ми го изчислиха за 10 юни. Та ми е странно как за зачеване на 21 септ са изчислили термин на 7 юни...
И на мен ми е странно. и моето зачеване е на 15 септември и термина ми е на 08 юни по всички сметки и калкулатори.

Да, наистина. Странно е зачеване на 21 септември и термин - 7 юни.
Бременността трае 40 седмици, смятани от първия ден на последната менструация, или 38 седмици - от датата на зачеването.

# 260
  • Мнения: 59
asita5 mnogo se nadqvam vsi4ko pri teb da se okaje popravimo, zabolq me sarceto kato pro4etoh za teb , stiskam palci  Praynig

momi4eta utre sam pak na lekar ve4e pri moqta doktorka i se nadqvam 4e tq 6te mi otgovori na vsi4ki vaprosi, 6te vi pi6a kak e minalo vsi4ko. Kasmet na vsi4ki bade6ti mami i se pazete Simple Smile

# 261
И аз съм с вас в отбора, термина ми е на 22 юни, в 6 с. сам и ми е първа бременност Simple Smile

# 262
  • Мнения: 4
ей здрастии, за мен жече знаете, много ще се радвам да попадна в началната цветна страничка  Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Добре дошли на Франческа Салиери и  Раличка! Желая ви лека бременност и прекрасни бебчета през юни!
Аз да се похваля, че вече съм по-добре, не ми се гади, нямам болки и се чувствм превъзходно. Даже от вчера взех да правя упражнения за бременни. Явно съм много интересна, че и дъщеричката ми и тя заляга с мен.
Желая ви успешна и усмихната седмица!

# 264
  • Мнения: 1 475
Здравейте, момичета! Добре дошли на Франческа Салиери и  Раличка! Желая ви лека бременност и прекрасни бебчета през юни!
Аз да се похваля, че вече съм по-добре, не ми се гади, нямам болки и се чувствм превъзходно. Даже от вчера взех да правя упражнения за бременни. Явно съм много интересна, че и дъщеричката ми и тя заляга с мен.
Желая ви успешна и усмихната седмица!


Добре дошли и от мен, въпреки, че и аз съм съвсем нова!!  bouquet
Какви са тези упражнения за бременни?? Simple Smile

# 265
  • Мнения: 69
ASITA5 с теб сме! Кураж!!! Дано всичко да е наред!  PraynigПрегръщаме те и се молим за теб! Моля се за всички нас да сме добре и да родим здрави бебчета.

 А за изчислението на термина - http://www.bg-mamma.com/site/kalkulator.htm - тук си пише всичко, много полезен калкулатор. Всъщност за начало на бременността условно се приема първия ден от последната менструация и така започват да се броят гестационните седмици. От последна менструация до термина са точно 40 седмици.

# 266
  • Мнения: 9 814
Преди малко си записах час при доктор Марков за фетална морфология в 12 седмица, т.е. 15 декември.
Почти няма свободни часове никъде, така че, ако искате да си направите това изследване не чакайте дълго.

# 267
  • Мнения: 6
Somebody, и теб приветствам с добре дошла! Съжалявам, че съм те пропуснала.
Упражненията  ги видях в темата" Спорт и бременност" от 1-ва страница.

# 268
  • Мнения: 165
Много неприятни неща сте писали напоследък, момичета. То и аз нямам с какво да се похваля. Дъщеря ми цяла седмица кашляше по цели нощи, едва сега се пооправи, но пък сега аз лепнах хремата. В събота пътувахме с колата около 120км, но получих болки и бодежи долу вдясно, пих но шпа и добре, че ме поотпусна. Явно трябва много да се внимава с пътуванията.
Последната седмица много ме мъчи постоянното гадене от миризми - особено сапуни, прахове, парфюми и т.н. При първата си бременност пак бях така до 4-тия мес., направо не се издържа, това ми беше най-тежката част от бременността, а например в деветия месец се чувствах супер, въпреки отоците.
Да се надяваме, че с напредването на седмиците ни очакват доста по-леки моменти и тези неразположения са временни.
ASITA5 мила, не бързай да се отчайваш, с теб сме и се молим всичко да се оправи, дано причината да е късна овулация.
Добре дошли на новите майчета, а на всички пожелавам да изчезват по-скоро неприятностите и да се похвалим с лека и усмихната бременност!

# 269
  • Мнения: 2 074
Здравейте, записвам се и аз в юнската тема, термина ми е 21 юни, втора бременност ми е, имам дъщеря, която е страшно въодушевена от идеята, че ще става кака. Другата седмица съм на преглед, за да чуем сърцето на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт