ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ЗА НОВИЯТ СЕМЕЕН КОДЕКС

  • 4 039
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
MamaBelle , твърдиш, че тук е пълно с жени, които абортират децата си, за да им е по-лесно ли?

Откачате, хора.
Осъзнайте се.


Реза, твърдиш, че хората, които са против аборта са откачалки?



Твърди, че аборт се прави когато това се налага. Твърди (предполагам), че в 21 век е нормално да имаш избор. Ако тя не твърди това, то аз го твърдя убедено!

# 31
  • Мнения: 3 034
признавам, че прочетох само последните два абзаца.
сега ще  отида да си дочета и предишните, защото отдавна не се бях връщала във времето на комунистическите лозунги.
тази статия звучи като извадена отпреди 20 години.

щеше да е забавна, ако не си вярваха толкова хората, които я подкрепят.

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 14:46 от iviche

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, твърдиш, че хората, които са против аборта са откачалки?


Твърдя, че предишният ти пост е много не на място в този форум.
И ако ти мислиш обратното, не знам какво правиш тук.

# 33
  • Мнения: 12 665
И на мен би ми било смешно, ако не беше агресивния войнстващ тон. Та чак ме плаши. Не би ли трябвало защитници на семейни ценности да са малко по-благи.
Не бих искала пак да го обръщаме на въпроса за абортите, но винаги се спекулира - ЗА или Против. Аз не съм За абортите, а за свободата да имаш избор.

# 34
  • Мнения: 822
MamaBelle , твърдиш, че тук е пълно с жени, които абортират децата си, за да им е по-лесно ли?

Откачате, хора.
Осъзнайте се.


Реза, твърдиш, че хората, които са против аборта са откачалки?



Твърди, че аборт се прави когато това се налага. Твърди (предполагам), че в 21 век е нормално да имаш избор. Ако тя не твърди това, то аз го твърдя убедено!

Това, което аз твърдя съм го изложила в по-предния си пост - не е хубаво да се вменяват думи по този начин - и темата не е за аборта все пак - няма смисъл да дърпаме локуми точно тук - просто дадох един пример, не се плашете чак толкова  Wink !

# 35
  • София
  • Мнения: 28 579
Аз съм от "подписалите", но определено не считам, че моето сем. е повече такова от това на тези, които не са подписали. Не виждам нищо лошо в семейното съжителството. Подписът не е доживотна гаранция, а тези мрачни картини от писмото са абсурдни.

# 36
  • Мнения: 0
Вие ли ще ме съдите мен за това как искам да си живея живота!?
Моето "незаконно" семейство е в пъти по-здраво и морално в сравнение с лицемрните ви етикети.Нямам нищо против един ден децата ми да учат заедно с  осиновените такива на хомо и т.н.,тези хора съществуват и ние неможем да ги заличим.Да се правим,че не съществуват? Айде моля ви се.

# 37
  • Мнения: 74
Полигамия, хомосексуализъм и други извращения. Ми тоя закон си е направо екшън сценарии. И как моля ви се узаконяването на съжителството ще доведе до тези неща? Нещо не разбрах от обясненията, може и да съм глупава. newsm78

# 38
  • Мнения: 118
Аман от псевдоморалисти.
По-добре щастливи безбрачни,отколкото узаконена семейна тирания.
Не подписът държи едно семейство заедно .
Това което събира и скрепява една връзка ,такива хора не го разбират.

# 39
  • Мнения: 4 516
Нещо, обаче, не мога да разбера. Каква ще е разликата в правата и задълженията на регистриралите съжителство в сравнение с тези на сключилите граждански брак.
Това се прави с цел даването на повече права на съжителстващите без брак. Защото в момента женените двойки са с повече привилегии, откъм онаследяване, имущество и т.н. След приемането на поправката тези неща (предполагам де) ще се уеднаквят. На практика разлика няма да има. Само дето, предполагам, при заявяването на фактическо съжителство няма да искат Васермани и пр. и няма да е необходимо да си водиш свидетели в общината. Ама това са само мои предположения, ако има някой по-запознат, да поясни, защото от протестната статия нищо не става ясно. (Аз толкова я и четох де... Rolling Eyes) Правителството, според тях самите, се е решило на тази стъпка, защото е забелязало, че сключването на брак става все по-непопулярно. И това е една стъпка към озаконяване на съжителството, нищо повече.

# 40
  • Мнения: 2 018
Предлагам следващата петиция, която ще ни предложат да подпишем да бъде против разводите.

# 41
  • Мнения: 4 516
Аз пък искам против пиячите и пушачите.  Twisted Evil Горкия ми мъж....  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 034
уауу.....парфююм, както се казваше в една реклама.

прочетох го. ooooh!
не мога да повярвам, че някой здравомислещ застава зад подобни глупости.

с или без промяна в закона т.нар. "фактическо съжителство" /много поетично звучи, няма що/ си съществува и то в доста случаи по-успешно от традиционния брак, в който понякога мъжът традиционно и съвсем законно бие жена си напр.
 
не ме пишете за митинга. няма да дойда.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 099
АААААааааааааааааааааааааааа, ето как го тълкувам аз: женените похотливци не желаят извънбрачните им деца да ги онаследяват! Страх от посегателствата на случайни любовници е основното, което аз съзирам. И всичко това е облечено в красиви морално-етични брътвежи...  Wink

# 44
  • Мнения: 118
Не просто против разводите, а против мисълта за развод.
Освен това децата появили се от несключили брак двойки да нямат граждански права.
Хора развели се ,да се жигосват и по възможност изселват.

Общи условия

Активация на акаунт