Шампанско с радостни сълзи, че ново ОКТОМВРИЙЧЕ пак се появи!

  • 11 413
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 132
Здравейте и от мен и аз да се отчета Hug
Май ще съм от преносващите и аз нищо че имам време до термин ама май на там отиват нещата Crossing Arms
Тоновете са добри и няма грам контракцийка др. седмица пак на запис Peace
Отивам да пускам тема

# 271
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Сега видях снимките на бебе Деян и бебка Николета-пу пу, много са красиви  Heart Eyes

Капучино, браво за прегледа-ей ама аман от доктори, все ще се намери някой да внесе притеснения
Пък за разходките-няма бе хора, няма такова животно като мен, толкова сила имам,че мога да тичам, даже днес вървим по алеята долу на плажа и аз бързам напред, мъжа ми се узори
Нито ме боли,нито ме притиска нещо-като кон, после на стълбите-същото, аз напред-той зад мен на два реда стълби изостава
То и тази ми стратегия не проработи да подпомогна грахон, ама поне като съм навън и не търся храна  Laughing

# 272
  • София
  • Мнения: 27
Ина, бебето трябва да яде на всяко ядене толкова мл. на колкото дни е - т.е. на 8-ия ден по 80 мл. на ядене. Така до 10-ия ден и до края на месеца остава на по 100 мл. Това е за деца на АМ. А за кърменето при варианта на поискване би трябвало да си яде колкото му е нужно.
Момичета - някой знае ли как изглежда задното мляко? Аз днес се цедих отново и се появиха 3 оранжеви капчици и се чудя дали това е задното мляко. Обаче много трудно излизат..

# 273
  • Мнения: 7
Здравейте,
честито на Мими-много голямо бебче-браво Simple Smile Честито и на вчерашните мами-да са им живи и здрави бебоците и много да ги слушкат. Ели аз вече съм 4 ден откакто родих и се цедя има няма по 80 мл от едната гърда ама малкото злобюлче не ще да яде-прави се на ударено Sad и постоянно спи-чак съм в чуденка,ама поне и аз спя покрай нея  Peace
Много е сладка и постоянно си я гушкаме с тати - а той ми помага много и съм много щастлива   Heart Eyes
Успех на следващите ни мами и да пускате много снимки в албумчето да се радваме на нашите съкровища-защото всички сме като едно семейство в форума   bouquet

# 274
  • Мнения: 498
Еленцето ми май така ще стане до поискване и на по-начестичко, че ми се къса сърцето като се замисля ако наистина не се дохранва(((. А нямам кантар как да го меря след всяко кърмене((((

SvetlI_81, е как успя да ги докараш до 80 мл.  Shocked едва 55 изцедих одеве и накрая имах чувство че кръв ще ми текне вече.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Севчето като се върне от прегледа, ще й пратя смалени снимки на Олимпия, Деян и Николета, за да ги качи на първа страничка. Или ако друг ще отваря новата тема ще свърши тая работа. Гери каза че може да прави темите, обаче не се вясва много в темата. newsm78Дали всичко е наред ?

# 276
# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хахахаха
Имаме бебеееееееееееееееее. Ама отворете бързо нова тема защото искам да съобкя кое и на кого не в края на тема.

Общи условия

Активация на акаунт