Който АВГУСТ е роден, от съдбата е благословен!

  • 12 708
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ле-ле, Лони, колко е пораснала Вики. Направо си е голямо момиченце вече.  Grinning
Това с имитирането на животните да знаеш колко ми е познато. На година и няколко месеца водихме за първи път Теди на село. И тя силно се впечатли от животните там. И веднага започна да ги имитира. Най-смешно беше обаше магарето и пуйките.  Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 1 388
Лулу, моята е любителка на кокошки, патета, кучета и жаби. И нон стоп се чува "ко-ко", "па- па",  "бау- бау", "кудкудяк" и "квак" само да ги види тези животни на играчки, на картинка или по ТВ-то. Рекламата на фрог-мобайл още с първата жаба се почва лудото квакане от нейна страна и е супер смешна как го прави. и винаги те гледа с някакв гордост в очите и очаква да и похвалиш. А ако и кажеш - Браво и почва да повтаря "Баво" и пляска с ръце, доволна. Simple Smile

# 242
  • Мнения: 514
Здравейте и от мен!

Много е прекрасно времето навън и такава разходка му ударихме!Сега малката спинка сладко изморена ,а аз имам малко време за мен Mr. Green Mr. Green!

loni_0902 ---Много сте сладки и пораснали!Пу-пу-пу-пу
Лулу, моята е любителка на кокошки, патета, кучета и жаби. И нон стоп се чува "ко-ко", "па- па",  "бау- бау", "кудкудяк" и "квак" само да ги види тези животни на играчки, на картинка или по ТВ-то. Рекламата на фрог-мобайл още с първата жаба се почва лудото квакане от нейна страна и е супер смешна как го прави. и винаги те гледа с някакв гордост в очите и очаква да и похвалиш. А ако и кажеш - Браво и почва да повтаря "Баво" и пляска с ръце, доволна. Simple Smile
Все едно аз съм го писала!Ние сме същите!
Такива са сладурковци ,калпазанки и калпазани Blush Crazy Blush Crazy
Манчева--Страхотни снимки!Пиши по честичко ако можеш де......

ДиВена-ти в кой месец си мила?
Карам също като твоята приятелка четвъртия!

В чувалче--не спим !То такова въртене пада ......... #Crazy #Crazy
Якобс--Не се притеснявай за говора. Зависи и от детето и от средата!

Ето един линк с мелодий:
http://www.rockabyebabymusic.com/web/page.asp

Това е засега от нас!!

# 243
  • Мнения: 127
Здравейте отново  Hug .
Брей колко съм сериозна за 2 дена 2 поста  hahaha
Много благодаря за милите думи  Blush
Днес времето е прекрасно, за разлика от сутрешната  мъгла.Успяхме да се разходим из парка.
Относно говоренето, на Ал почти нищо не му се разбира, но това не му пречи да не спира да говори на патагонски  hahaha Ние му викаме китайче и той повтаря "таче" иначе мама, баба, Ам-Ам, тата, и основно ДАЙ  Joy Владе го до съвършенство.
Иначе вече даже е започнал да тича, да не си помислите че спринтира  Joy подтичква си. И много обича да танцува, чуе ли музика и започва да размахва ръцете наляво на дясно. Носи и играчки, но има моменти когато искам да донесе нещо и да покажа колко ми е умно детето (шегичка) и той нарочно се прави на разсеян същото го прави и като кажа за нещо НЕ.Хитрец.
Лони Снимките са невероятни, Вики е малка сладка принцеска.
Лулу Вярно е че Ал е сваляч голям, с това момиченце на морето да не ти казвам какви изпълнения имаше, целувки прегръдки.Умирали сме от смях.
До скоро  Heart Eyes
 

# 244
  • Мнения: 413
като ви чета, май всичките ни набори говорят и бръщолевят на китайски, само моя още не, само крещи като иска нещо и две думички,...кога ли ще го разбирам какво иска  Confused   Имам една позната, пак в двуезично семейство, нейната дъщеря проговорила като станала на  4 години и то перфектни изречения на двата езика.

Морска - твоят направо вече е самостоятелен, при толкова много неща, които прави, браво  Hug 

до утре, отивам да спя

# 245
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Якобс, и аз съм проговорила на 4 години, ама сега ... малиии, не мойш ми затвори устата. Mr. Green

# 246
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте мацки  Hug
Искам да питам, някой давал ли е на дребните закуски на Макао и Нескуик с прясно мляко. Видяла съм се в чудо с Владичка, нищо не иска да яде от това което и предлагам, а иначе само ходи по мен и вика мамо амам  ooooh! Ако може и да дадете някое предложение  Rolling Eyes
Манчева бях се затъжила за теб  Hug, онзи ден се бях замислила какво ли правите. Малкия е голям сладур, а на теб новата прическа много ти отива  Heart Eyes
Лони, малката е много сладка и снимките много ми харесаха - особено снимките с многото бебета, все едно са подбрани за реклама  Heart Eyes
За приказването- много приказваме, но повечето работи само аз си и ги разбирам /нали по цял ден сме си само двете  Mr. Green/ Иначе знаем как правят, куче, коте, пате, гълъб, крава, кон, кокошка, пиле, овцата, козата. А като я питам как прави жабата, тя казва ДЕДИ  Blush /защото той я имитира като истинска/

# 247
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Хари, не съм давала такива неща. Макар че вчера като пазарувахме някакви момичета правеха промоция на Нескуик и предложиха на Теди и Сашко по чашка. Теди веднага взе, защото е едно от нещата, които харесва. Но за Сашко категорично отказах. И само като направихме две крачки встрани, той като видя, че кака му пие нещо, от което за него няма, наду такава гайда, че се наложи да му дам да пробва, за да не викнат пожарната по спешност.  Mr. Green
Иначе аз по принцип съм противник на ранното даване на каквото и да е шоколадово. Теди я удържах до 3-годишна възраст без шоколад, близалки, бонбони и каквото и да е друго подобно. Само Дядо Коледа носеше шоколадови изкушения и за рождения си ден получаваше по някое шоколадче. Иначе - не!  Naughty Но пък покрай тази забрана ние колко шоколади, подарени на нея изядохме.  ooooh! Така и не запомниха роднините и приятелите, че не й даваме такива неща, и това си е. Ама сега вече за Сашунко знаят и не носят.  Grinning Лошото е, че Теди хапва пред него и просто е близко момента, когато ще ревне и за шоколад. Thinking

# 248
  • Мнения: 222
Добро утро!


Лони-снимките са прекрасни, а госпожицата вече е едно голямо детенце!

Перси говори някои думички, но общо взето на неговия си език всичко останало: казва мама, баба, дядя, тата, да.
Имаме голям проблем с хапването. Всичко яде господина, но ако няма лъжица в ръката си с, с която и той да се храни, моите опити да го нахраня остават безуспешни. Рови в чинията, поднася към устата си, разлива, маже./направо оставам без нерви/. Ако съответно не му дам лъжичка, просто отказва по всякакъв повод да се храни и реве безутешно. 

Хубав ден на всички от нас!

# 249
  • Мнения: 243
Добро утро  Hug
За говоренето - и ние не сме на никъде  Rolling Eyes Нищо не ще да казва  Crossing Arms
Пиванова и Яни беше така, знаеш ли какво направих - сложих пред него  на плота на столчето му една празна купичка и му дадох лъжица, а купичката с храната я слагам на масата така, че да не я вижда много много и греба с лъжицата от там. Подейства  Peace Общо взето при нас принципа е - по едно ново нещо за занимавка на всяко хранене  ooooh! иначе не ще  Naughty
Нескуик на дребното не съм давала, ама ела да видиш аз какво ги правя - най-много харесвам Чокапик  Heart Eyes със студено прясно мляко  Mr. Green Даже в момента съм с купата пред мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хари ето идеи за закуска - попара, кус кус, йофка така ли се пише newsm78 Blush, домашна баница, принцеси със сирене и яйце, филийка със сирене или кашкавал, палачинки със сладко, Яни обича да яде и рогче със сирене, овесени ядки с плодове.... май не се сещам за друго  Crazy

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 09:39 от baby_illy

# 250
  • Мнения: 389
Добро утро
Пиванова мерси за кафето-morning!Да те питам Перси още ли бойкотира гърнето?
За говоренето -бърбори си ги неговите,най вече "та-те" Mr. Green а "мама " не толкова често,ба-ба,бау-бау, имитира различни животни.Но основно е крещене и викане за нещо "ууу"
шоколад и производни не  давам а и не мисля поне до 2-3г
man4eva малкия е одрал кожата на баща си Wink
Лони ,Вики много е пораснала  ,а снимките с др. бебешори е страхотна

# 251
  • Мнения: 65
Добро утро!Страхотно кафе!
Ние вече се събудихме от сутрешния сън. Заспа в 9ч., то като станеш в ранни зори е така.
За шоколада-Кирил е опитвал само трохи.
PIVANOVA, това с протеста на Перси си е нормално, ние също сме в такъв период- от сутринта се напика два пъти.
Желая ви приятен ден!

# 252
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Добро утро и от мен.  newsm51 Мммм, чудесно кафенце, благодаря, ПивановаHug
За думичките - Саши казва мама, баба, Теде, тати или тата (според както му дойде), леля, ба ба (това вече означава бау-бау), бууу (така обозначава всяко нещо, което пари, по него тече ток и изобщо е лоша работа Mr. Green), бу-бу (за колите) и май това е. А, да, отвреме-навреме казва съвсем осъзнато коте (понеже на село си имаме дворна котка, на която той най-гадно дърпа опашката) и отскоро пате. Но ги казва само като той си реши.

# 253
  • Мнения: 620
Пиванова, и Тино не ще и да вижда гърнето, въпреки, че допреди един месец - само там и в мивката си правеше работите, а памперс слагах само за презнощта. Сега не ще и това е, дърпа се, рита и си напикава гащичките, а за акането кляка до някое цвете на пода Simple Smile
Период си е. Всички са така на една годинка.
Ех, какви говорещи деца има !
Лони, твоята Вики направо ме срази Simple Smile
Хари, аз не съм превърженик на готовите закуски от кутии, макар чу дъщеря ми я огрява чат-пат - защото е много удобно преди училището, като закъсняваме.
Тино го храня на закуска с едно от изброените: варена елда, овесени ядки (има такива бързо увиращи - много са удобни), просо, грис. В краен случай, при тотална липса на време прибягвам до разтворимата каша Слънчо.

# 254
  • Мнения: 660
Добро утро...
Аз преди малко станах,че през ноща пак се будихме и сутринта си доспах,пък майка ми го гледа....
Добре дошла на новите мами,аз сега чак да ги приветсвам,че скоро не бях писала..
Лони малката наистина вече си е госпожица,фръц,фръц Heart Eyes
Жалко,че не можах да дойда на срещата в южняка,но сме в Пловдив,но за коледната ни бройте и аз съм за това клубче,което Покахонтас е пуснала,супер е....И викам да е декември към 15 като дата ... Wink
За говоренето и думи казваме мамо,ам,ам,ня ня,дай (не,не),бабо и да да на всичко и той,все е съгласен човека... А да и бръмчи на колите и вика бау на кучетата... Има време много бързате,ще дойде време и стихотворения ще казват..Засега са повече на патагонски език хи хи
Ние прощапулник направихме преди седмица,хвана парите,което беше нарочено за банкер и телефона след това Mr. Green
Снимки ще пусна като се приберем в столицата Laughing,че падна батерията на фотото и кабела ми е там за прехвърляне...
Ох ами това е засега друго не се сещам...
Пс: за гърнето ние само акаме в него,с пишото ми прави номера ,постоянно пика където свари,понеже вкъщи е без памперс и нарочно го прави,ама съм доволна,че пеоне  научен на гърне да ака и знае за какво служи много добре...

Общи условия

Активация на акаунт