Който АВГУСТ е роден, от съдбата е благословен!

  • 12 709
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте и от мен  Simple Smile
За яденето - Предлагала съм и всичките изброени работи, но резултат 0  Confused В резултат НЕ закусва, на обяд яде мооого малко, след обяд - хапне 2-3 залъка или 2-3 лъжички кремче от кухнята /не са ни любими и те/, за вечеря - половината супа  ooooh! Преди поне пиеше през ноща 3 шишета кисело мляко, сега ако изпие 1-1и половина е добре  Sad Много отслабна и направо съм се сбъркала  Tired А за нескуика и производните му, нямах в предвид шоколадовите /всъщност не знам дали има други  де/ Ми няма какво да се оплаквам повече, надявам се да е период и да отмине  Praynig
Анаморф, браво на малкия  Heart Eyes, разбира от малак къде е истината  Hug Чакам снимки с нетърпение  Mr. Green
Да ви кажа за гърнето - Владичка от доста отдавна ака в гърне и си казваше чат- пат или аз я усещах и си вършеше работата където трябва. Но една вечер толкова ме беше ядосала с номерата и тръшканията си , че не издържах и много и се накарах. Тя от страх ли не знам, дойде и започна да ме гушка, докато ме гушкаше се и наака в памперса. От тогава спре да казва, да показва и го прави само там  ooooh!. Крие се от мен - или иде в другата стая, или се скрие зад някое цвете. Оставила съм я, явно е период /надявам се/

# 256
  • Мнения: 413
Божеееее, като ви чета, ние направо сме изостанали.
Моя яде САМО пасирана храна, ако има едно парченце започва давене, повдигане и отказва по-нататъшното хранене. Пасирам всичко. За филийки,твърди закуски и производните там, мога само да мечтая  Praynig  Най-голямото зрънце, което яде е от кус-кус.

а за гърнето - като го види и плаче, що "клечане" съм показвала, седя и пъшкам.... Joy  но не ще да копира от мен.

Хари - сложи му играчки на столчето да се заиграй и го нахрани.

# 257
  • София
  • Мнения: 5 752
Ето ни и нас!
Хари,ние сме почти същите с яденето Rolling Eyes
Добре поне,че сутрин и вечер си изпива по 220 АМ иначе ужас  ooooh! на обяд хапне 3,4 лъжици,следобяд ако хапне малко банан или чисто кисело мляко без нищичко 5 лъжици друго не иска! това за цял ден! Отслабан и той да ти кажа под 10 кила падна и сега е 9,800 а беше близо 10,200 кг ooooh! само на височина расте!
Давам му колкото и да не искам пържени картофи,тях яде Rolling Eyes
Плодове само праскова и то много малко не иска съвсем нищо! Twisted Evil
Анаморф,брао банкер не е никак лошо Crazy Hug
Райън в последно време много плямпа казва: мама,тати или татко Simple Smile баба,дай,там,неискам,няма,ето го/тези неща ги казва супер разбиращо/,мах/това е махай се/ на обувка/обук/ Mr. Green сок,папа,акои веднага последва след това:А Mr. Green,бани/банан/ на бибата/биби/на бонбон /бобо/понякога си казва името: Ая хахаха.... Райън си е трудно Crazy
Като  го питам кой ще си дойде сега казва Тати!
На кучето си вика:бау,бау!
На котката маци!
На патето:папа! Crazy

# 258
  • Враца
  • Мнения: 173
Якобс и така правя, но като каже не е не  ooooh! иначе продължаваме да храним бебето, разбирай куклата. За съжаление не мога да и надвия /голям срам за мен  Embarassed/ А за пасираната храна - яла е пасирано само 1 ден , на втория я пробвах с не пасирана супа като и обяснявах - сега давам картофче, сега фиденце, сега само водичката и т.н След това започнах да смесвам картофче с водичка и така свикна. Пробвай така  Peace

Дими на гушкай го от нас  Hug

# 259
  • Мнения: 243
Райън в последно време много плямпа казва: мама,тати или татко Simple Smile баба,дай,там,неискам,няма,ето го/тези неща ги казва супер разбиращо/,мах/това е махай се/ на обувка/обук/ Mr. Green сок,папа,акои веднага последва след това:А Mr. Green,бани/банан/ на бибата/биби/на бонбон /бобо/понякога си казва името: Ая хахаха.... Райън си е трудно Crazy
Като  го питам кой ще си дойде сега казва Тати!
На кучето си вика:бау,бау!
На котката маци!
На патето:папа! Crazy


Сладурче  Heart Eyes
Другата или по-другата седмица се прибираме в София  Party Дано да се задържи хубаво времето, че да се видим. Ама да не казвам голяма дума, че пак нищо няма да стане  Whistling
 Hug

# 260
  • София
  • Мнения: 5 752
ХАри и вас гушкаме! Hug

Бейби,айде и Ади си идват др седмица и да спретнем една среща! Heart Eyes Hug

# 261
  • Мнения: 389

За яденето - Предлагала съм и всичките изброени работи, но резултат 0  Confused В резултат НЕ закусва, на обяд яде мооого малко, след обяд - хапне 2-3 залъка или 2-3 лъжички кремче от кухнята /не са ни любими и те/, за вечеря - половината супа  ooooh! Преди поне пиеше през ноща 3 шишета кисело мляко, сега ако изпие 1-1и половина е добре  Sad Много отслабна и направо съм се сбъркала  Tired А за нескуика и производните му, нямах в предвид шоколадовите /всъщност не знам дали има други  де/ Ми няма какво да се оплаквам повече, надявам се да е период и да отмине  Praynig

А пробвала ли си да и дадеш сама да яде?? newsm78може да не иска ти да я храниш feeding

# 262
  • Мнения: 222
Здравейте!

Направихме си дългаааа и хубаваааа разходка. Само дето накрая Перси падна и отново си разби устата.Ами да, една майка си оставила колчиката на пътечката /между пясъчника и алеята/ и Перси да се опита да мине, и така падна на ръба на тротоара......... Разби си устата от вътрешнаат страна, поду се и посиня от външната към брадичката. Оф, с тези падания, направо сърцето ми спира.........................

За гърнето
: Протестите за голяма нужда бяха два дни /да не викам дявола разбира се/, но от вчера паз започна да ходи там. Дано да се е осъзнал. Иначе за пиш няма проблеми. Вкъщи пика в гърнето, а навън прав. Аз съм доволна!

За коледното парти: предлагам до 20 октомври да събираме мнения , до 25 октомври да пуснем анкета с дати и след това до края на месеца да направим резервация! Моето мнение е да пуснем 3 дати от началото на декември до 15декември!

Анаморф-ще чакаме снимки!   Simple Smile

# 263
  • София
  • Мнения: 5 752
Пиванова,бързо да му минава на сладкиша! Praynig Hug
Райън на вън все намира в кво да се спъне и гледам все до него да седя,че ме е страх много иначе в нас си е пършинг! Party
Съгласна съм за срещата и предложението! Peace Hug

Гърне,не иска и да види! Rolling Eyes
Кога ще се учим не знам! Crazy

Анаморф,чакаме хубостника ви да го видим!  Heart Eyes

# 264
  • Мнения: 514
Здравейте!

Ира--Чакаме снимки като си дойдете!Браво за избора на малкия! Peace Peace

Имам едно питане:
Някой давал ли е нар на малките?
Защото сега купих и дадох!На малката много и хареса но сега се притесних че нали има малки зрънца и тя си ги гълта да не й натоварвам по този начин коремчето? newsm78 newsm78 newsm78

# 265
  • София
  • Мнения: 5 752
Дивена не знам миличка! Rolling Eyes
Давала съм на Райън но сок от нар който аз му направих но зърната не знам..... мисля,че няма проблем но ако те притеснява не и давай още изчкай ден и ще видиш как и понасят пък и при всяко дете е различно знаеш! Hug Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 222
Момичета: един страничен въпрос: Какъв е маршрута на трамвай номер 7?????????????????????????????????

# 267
  • София
  • Мнения: 5 752
Пиванова Борово-Надежда 3!
http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~kapitancho/tmsofia/Main.html
Надявам се да ти помогне!

# 268
  • Мнения: 361
Докато изчетз и пак 9 нови отговора се появили.

Ирка,Манчева Hug

Ивон и тя много бърбори-мама,тати,теди(деди),бабооооо,аш(аз),ам-ам,ний(мий ръчички),ку-ку ааа (ку-ку дзак),так-так(тик-так),нани,фаф-фа(пуф-паф),бръм-бръм,мау,бау,на пате вика тате Party,че  Partyние с татко и си викаме по някога пате,айде и още други бисери.

С яденето не се оплаквам,но задължително сядаме с 2 лъжици-1 за мен и  1 за нея и започва великото мазане,ама няма начин.Как ще се научат да се хранят сами иначе.Аз затова и взех да и правя по-големи порции,поне половината да знам,че е изяла,че другата половина си е по стола,дрехите и къде ли не другаде.

Шоколад давам по 1-2 блокчета на седмица.Фин млечен.Педи каза,че им вдига желязото.Но детето трябва да е без алергии.

За срещата,като знам колко см несериозни....Като има предложение всички сме за,като доййде момента всички не можем.Все пак ако сме здрави и датата не е около 5 Декември(тогава сме на Р.Д на кръщелника в Сандански) ще дойдем.

Бейби,айде и ние се прибираме др.седмица в Петък.Идвайте си и ви чакаме у наше село Люлин.

# 269
  • Враца
  • Мнения: 173
А пробвала ли си да и дадеш сама да яде?? newsm78може да не иска ти да я храниш feeding
 
Ми да, давала съм и, хапне 2-3 пъти по скоро се улее и до тук  Mr. Green
Пиванова, на тях им минава, но тревогите за нас са големи.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт