Който АВГУСТ е роден, от съдбата е благословен!

  • 12 703
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 738
Марти,много неприятно  Sad
Пожелавам бързо оздравяване! Praynig Hug

Сонита,давам си Аптамил 3 вече 3 месец и Райън си го пие с кеф и сутрин и вечер по 220 мл  Partyи се надявам още дълго да си му харесва и да си го иска! Praynig

Фетица,вашто и то едноо..... много гадно с този АБ Confusedайде вече да ви минава! Praynig Hug Heart Eyes

Или,име дадоха страшно! Mr. GreenМлякото не  е лошо но Бора по си ми харесва! Peace
Райън обича ама в последно време е много сложно..... днес е изпил сутринта 180 АМ и до обяд е хапнал 2,3 солетки,а на обяд 1 лъж от яденето  ooooh!в  16,30 2 лъжици плодово кисело и 1 солетка,на вън обааче изяде към 19,00 1 банан бая голям и в къщи пак яде от вредното пържено/картофки/ Rolling EyesСега изпи 220 AM и заспа!

Лулу,предложението ти ми харесва! Hug
Лек път и неуморително зазимяване! Mr. Green Hug
Честито бебче на твоята колежка и бързо възстановяване! Praynig Hug  bouquet 

# 286
  • Мнения: 361
Бейби,тя и кофичката е хипнотизираща.Да не вземе Яни да си тътри дупето на зиг-заг Hug
Егати името,как са го измислили newsm78

И Ивон обича много кисело мляко Heart Eyes

АМ използвам Нестле Джуниър 1+.

# 287
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
И Саши обожава кисело мляко. Но не заради опаковката, а заради самото мляко. Той обаче по принцип си пада по млякото. Цяло лято ядеше домашно кисело мляко, че като бяхме в селото имаше една жена с три крави и вземахме от нея, след което си го правехме сами. Сега се чудя какво да му купувам. Преди харесвах Елби, но нещо го развалиха. Бор-Чвор е хубаво (тази Хипноза не съм я засичала още). Елена ми харесва също така. Но кое от тях на него ще хареса е друг въпрос.  Thinking
Фетица, бързо оздравяване на Неди.  Hug
Анаморф, знаеш ли каква ми беше първата мисъл по повод прощъпулника на Алекс - че се гласи за шеф я на Мтел, я на Глобул, я на някоя друга мобилна компания, която ще преуспява по негово време. Grinning Ама много добре си се е ориентирало момчето.
Айде, аз отивам да спя, че утре докато се оправим багажа, децата и тръгнем, сигурно пак обед ще стане. Уф, все се каня така да организирам нещата, че веднъж да тръгнем навреме, ама не се получава.  ooooh!

# 288
  • Мнения: 1 216
Късно, късно, но съм тук
Днес Дамянката тръгна пак на градина. Изкара много дълга ваканция от  4 месеца. Сега градината е ремонтирана,  а в групата децата са понамалели: кой записан в някое училище на предучилищна, кой още неразбрал, че ремонтът  е приключил. Детето е доволно, въпреки нежеланието си да ходи (сутринта едвам стана  Confused )
На Камчо днес му биха ваксинката, писна малко, обиди се на докторицата Simple Smile Премериха го 11600 и 82 см е сладунко с 16 зъба. Резултатите от кръв и урина са ни на шест!
КОледното парти ще е веселко, хайде ще проуча и ще дам  моите епредложения.
PIVANOVA, да му минава бързо на Перси. Мажи му муцунката с вазелинче и ще заздравее бързо
Марти,  Hug Спинкай поне със ситните, щото то така не се издържа от умора.
lulumba, лек път!
Лека на всички, заспивам права..ще пиша утре

# 289
  • Мнения: 65

Добро утро!
Марти, бързо да оздравявате!
Фетица, вие също!
Лулу, да и е живо и здраво бебчето на твоята колежка!
Шоши, успешна година на баткото!А Камен ни води с 8 зъба. Браво!
Кирил обича също кисело мляко! Относно "Хипноза", вестник "Капитал" също се беше впечатлил тази седмица.

# 290
  • Мнения: 222
Добро утро!

Фава-прекрасна закуска! Благодаря!
Фетица-бързо да оздравявате, много е кофти с тези болести.
Марти-Болестите бързо да ви забравят! И наистина почивай, когато малките спят иначе наистина не се издържа!
Лулу-хубаво да си изкарате!
Сонита-синмките са невероятни!

За киселото мляко-нямам думи. Няма истинско кисело мляко в България, освен ако човек не си вземе истинско прясно мляко и да си го подкваси. Всичко е нишесте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! По тази причина избягвам да давам на Перси. Единствено, когато ходим в Казанлък и на Елена вземем прясно мляко и го квасим. Честно казано Перси направо обожава. Но мама рядко му дава да хапва подобна вкусотия.
Зъбите на Перси избиват много, много трудно. 7-мото зъбче още не може да се появи вече месец и половина.

# 291
  • Мнения: 620
Добро утро!

Няма истинско кисело мляко в България, освен ако човек не си вземе истинско прясно мляко и да си го подкваси. Всичко е нишесте!
Така е, няма много полезни неща в купеното кисело мляко Sad  Но то вече нищо истинско не остана...Трябва на село да живееш и да водиш натурално стопанство за да се храниш що-годе здравословно.
Така че аз оставих 10-годишна орторексична война със света зад гърба си и вече не се втелявам много-много. Е, не ям чипси и не пия кока-кола, но поне се опитвам да се радвам на магазинното киселото мляко...каквото и да е то....
Тино го обожава!

# 292
  • Мнения: 47
Добро утро   bouquet
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА  Hug

# 293
  • Мнения: 1 554
добро утро

стига ревахте с тези зъби,ние сме само с 4 Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт