За детската консултация?

  • 1 569
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 155
Ами не я оставяй да пропуска, направи й "лека" забележка да не претупва детето, а да го преглежда по-обстойно.

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При първото ми дете до 5-6 месеца го преглеждаха внимателно, после започнаха да претупват, сега, когато навършва 2 годинки трябвало да се обадя да подсетя лекарката, че има ваксина ... Outta Joint Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 1 763
Лично на мен ми се вижда излишно меренето и тегленето всеки месец. Преглед на гърлото и преслушване на гърдичките също не виждам смисъл да се прави, ако няма оплаквания. Нашата педиатърка прави всички тези неща, без да и напомням, разпитва и за храненето. Не ми харева само, че много хора идват без часове и много се чака пред кабинета.

# 33
  • Мнения: 559
Не смятам, че е добре да се чака с бебе пред лекарски кабинет (с всички болни които чакат) Нашата педиатърка винаги дава час за ДК и директно влизаме като отидем. На вратата пише "Не чукайте", но тя ми е казала щом съм с бебето да почукам за да не чакам!  bowuu

# 34
  • Мнения: 4 434
като бебе редовно всички процедури
сега ми казва докторката ако ти искаш да го претегля тогава

# 35
  • Мнения: 1 554
всяка консултация протича по един и същ начин,теглене,мерене,главичка,гърди,преглед,слушалки,гърло Peace и аз ако имам въпроси Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 546
На всяка консултация задължително има мерене, теглене, главичка, гърди, докторката винаги преслушва детето, преглежда гърлото и после си говорим за храненето, ако имам въпроси...  Wink

# 37
  • Мнения: 4 335
На всяка консултация задължително има мерене, теглене, главичка, гърди, докторката винаги преслушва детето, преглежда гърлото и после си говорим за храненето, ако имам въпроси...  Wink
И при нас е така,прегледа винаги е много обстоен.Гледа и фонтанелката,чурата Peace

# 38
  • Мнения: 2 478

На всяка консултация задължително има мерене, теглене, главичка, гърди, докторката винаги преслушва детето, преглежда гърлото и после си говорим за храненето, ако имам въпроси...  Wink

Абсолютно същото е и при нас.
Въпреки че ве4е ходим по-рядко на консултация,никога не пропускаме нищо.

Общи условия

Активация на акаунт