Използването на тампони

  • 22 599
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
все още някои жени неправилно мислят, че миенето по време на менструация може да им засили кръвотечението.
Стига бе Sick Sick Егати гадостта, ами то тогава баш трябва да се миеш на всяко ходене в тоалетната...
А иначе аз също се обривам жестоко от копринени и всякакви други, освен памучни БЕЗ абсорбиращи гелове, имам някаква алергия.

# 76
  • Мнения: 2 131
все още някои жени неправилно мислят, че миенето по време на менструация може да им засили кръвотечението.
Това пък за пръв път го чувам  Shocked Егати простотията.  #Crazy

# 77
# 78
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
все още някои жени неправилно мислят, че миенето по време на менструация може да им засили кръвотечението.
Това пък за пръв път го чувам  Shocked Егати простотията.  #Crazy
Аз съм го чувала от баба ми, лека й пръст. Някои жени по нейно време, не се миели изобщо докато са в цикъл и имали в класа си такава, та миришело отдалече и се знаело кога е в цикъл Sick
Но не допусках, че все още има такива екземпляри Shocked

# 79
  • Мнения: 3 219
все още някои жени неправилно мислят, че миенето по време на менструация може да им засили кръвотечението.
Стига бе Sick Sick Егати гадостта, ами то тогава баш трябва да се миеш на всяко ходене в тоалетната...
А иначе аз също се обривам жестоко от копринени и всякакви други, освен памучни БЕЗ абсорбиращи гелове, имам някаква алергия.

И аз поради тази причини изключително рядко ползвам превръзки, мислех, си, причината е у моя телевизор, ама явно не съм само аз така. Единствено от Либрез нищо не ми става.

# 80
  • Мнения: 2 131
По повод миенето, макар да не е точно по темата, нека да вметна нещо. Моя близка - акушер-гинеколог, няколко години работи в Йемен. Та тя ми каза, че там по време на цикъл жените не се мият...  Sick #Crazy Shocked

# 81
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Единствено от Либрез нищо не ми става.
На мен също!  Grinning Явно са добри. Ежедневните им също, сега съм на такива.

# 82
  • Мнения: 139
Това с немиенето е ужас направо Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Но миенето с вряла вода наистина увели4ава кръвоте4ението Mr. Green

# 83
  • Мнения: 3 314
По повод миенето, макар да не е точно по темата, нека да вметна нещо. Моя близка - акушер-гинеколог, няколко години работи в Йемен. Та тя ми каза, че там по време на цикъл жените не се мият...  Sick #Crazy Shocked
    Shocked Sick  да бе

# 84
  • Мнения: 388
Въпрос на навик е. С апликатор и аз не съм ползвала. Иначе трябва да приклекнеш, да не си седнала и да не си стягаш мускулите. С показалеца го буташ бавно и внимателно, докато не вкараш целия показалец във влагалището. Иначе тампонът ще остане между срамните ти кости и ще ти убива.
много точно описание!  newsm10

# 85
  • Мнения: 3 372
До скоро ползвах само тампони, беше ми по-комфортно Peace Обаче.....доктора ми забрани и сега от 2-3 месеца съм на гадните превръзки Sick

# 86
  • Мнения: 2 960
аз също от години използвам тампони-голямо удобство и направо забравям ,че съм с месечен цикъл. bowuu
Колкото до "немиенето" не ми се коментира направо ooooh!.Това е повече от групост и върховна палачорщина...бррррррррр Sick

# 87
  • Мнения: 826
Стой права, на приклекни леко с крака. За по-добро "сцепление" си вземи OB Silk tuch - те са с нещо като копринено покритие и по-лесно се хлъзгат навътре. Аз моя го поставям, до момента който пръста ми е целия вътре ()като тампона ми е на върха на пръста. В този район вече не го усещам изобщо. Успех Wink

Общи условия

Активация на акаунт