Survior 3 - Мого Мого и Пачека - новите племена

  • 30 185
  • 644
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 785
Ако Али не се срещне в дуел с Николай ще бъда възмУтена и огОрчена и ще реша, че продуцентите искат да запазят Николай, затова не рискуват да го изправят срещу Али на дуел. #Cussing out

Естествено, че трябва да задържат Николай! Та той е най-силният играч и заслужава да спечели! Може характерът му да е чепат, но единствен той е най-жилавият оцеляващ!

Само един въпрос - след като е най-силният защо е нужно някой да го задържа? Защо се страхуват от сблъсък с Али?

И докога ще си измислят простотии, за да го задържат? Веднъж - който е изгонен в сблъсък с Николай, гонят Али и понеже е по-силен /млад е все пак/ ново 20 - явно че Али ще се състезава със следващия изгонен. Ако е жена, дават игра за жена, тя отива при Ники и оп - Ники печели. Другите 2-ма мъже знаем, че си отиват по здравословни причини - и ко стана Само жени на двубой с Николай... Жорката шанс няма, Спас там няма да ходи. Тая част хич, ама хич не ми харесва!

# 616
  • Мнения: 2 183

Това, че не е силен стратег не го прави слаб играч! Ще ме извинявате... ама тая игра що трябва да я печелят тези, които влизат в коалиции и настройват играчите едни с/у други? За мен Сървайвър трябва да спечели този, който е най-изобретателен и най-добре подготвен физически и психически за подобни условия. Друг по-подготвен от него там няма. Peace

# 617
  • Мнения: 1 775
Е, добре де, като е толкова подготвен, защо не го изправят в дуел срещу Али?

# 618
  • Мнения: 2 183
Е, добре де, като е толкова подготвен, защо не го изправят в дуел срещу Али?

Еми да го изправят, не съм една от продуцентите. Ама вие защо си мислите, че Али ще надвие Николай?

# 619
  • Мнения: 25
Ако Али не се срещне в дуел с Николай ще бъда възмУтена и огОрчена и ще реша, че продуцентите искат да запазят Николай, затова не рискуват да го изправят срещу Али на дуел. #Cussing out

Естествено, че трябва да задържат Николай! Та той е най-силният играч и заслужава да спечели! Може характерът му да е чепат, но единствен той е най-жилавият оцеляващ!

Само един въпрос - след като е най-силният защо е нужно някой да го задържа? Защо се страхуват от сблъсък с Али?

И докога ще си измислят простотии, за да го задържат? Веднъж - който е изгонен в сблъсък с Николай, гонят Али и понеже е по-силен /млад е все пак/ ново 20 - явно че Али ще се състезава със следващия изгонен. Ако е жена, дават игра за жена, тя отива при Ники и оп - Ники печели. Другите 2-ма мъже знаем, че си отиват по здравословни причини - и ко стана Само жени на двубой с Николай... Жорката шанс няма, Спас там няма да ходи. Тая част хич, ама хич не ми харесва!
Май нещо взехте много да предполагате, без да разполагате с информация.Не се коси и за Спас остават само жени за двубой.Сигурно затова са и двамата на финал.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 891
Чакайте бе,хора.
Нищо не сме гледали още,само някаква реклама...
Ми може да е трик за рейтинг,да ни дават откъс от последващ епизод.
Сега,че е зачеркнат в сайта,може така да процедират вече.
Изгонен е от съвет-драсват го.После не пречи да го възстановят.

Ето на какъв етап се намираме сега,според официалния сайт.
Във вторник ще имаме отговори.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 16:24 от avicom

# 621
  • Мнения: 129
Стана ми любопитно - понеже не съм следила форума и не съм в час. treisy, каква ти е връзката със Спас или с предаването? Ако не е тайна...

# 622
  • София
  • Мнения: 1 891
Сега ми хрумна,че победителят от играта с награда да е длъжен да сподели почивката си с победителя в двубоя.
В такъв случай това "ужас" е споделяне на отдиха с Галя.  Mr. Green
Трейси,питай там космическите гласове!  Grinning
Ела кажи нещо, и други съфорумки те питат това-онова...  Rolling Eyes

Ето едно интересно интервю от организаторите. Те не казват,че Николай ще играе задължително с изгонения от племето. Също откриват,че за острова на изгнаника ще знаят всички участници.

http://www.survivor.btv.bg/backstage.pcgi?t=video

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 17:23 от avicom

# 623
  • Мнения: 4 785

Това, че не е силен стратег не го прави слаб играч! Ще ме извинявате... ама тая игра що трябва да я печелят тези, които влизат в коалиции и настройват играчите едни с/у други? За мен Сървайвър трябва да спечели този, който е най-изобретателен и най-добре подготвен физически и психически за подобни условия. Друг по-подготвен от него там няма. Peace

Ти си изпуснала основния замисъл на играта.... Tired Сървайвър е игра на коалиции, основно на социално оцеляване, защото колкото и тежки да са условията те не са реални - ако останеш на самотен остров няма игра, която да ти даде 4 кг. ориз, няма да спечелиш нещо за ядене, мрежа за риба и пр. И оцеляването ти не зависи от това ще ли да имаш люлка на острова. А в Сървайвър основната нишка е коалицията, социализацията и физичекста издръжливост - неща който Николай няма, като изключим физическа издръжливост. Не разбрахте ли вече, че стратегиите в игрите не са негови, а са на Гери малката - тя е гледала абсолютно всички сезони на чуждите Сървайвъри - игрите са едни и същи, тя винаги по писмото знае каква е играта, знае каква е била стратегията за успех... та затова печелеха така Пачека - те винаги знаеха какво следва, благодарение на нея.

Та в този смисъл стратегията на Жоро от С2 беше безпогрешна, на Спас също - коалират се, не разкриват потенциала си, бягат от конфликти, влизат в обединено племе и мачкат до финала -това е играта, това са играчите....



пп - Е го и отговора на нашия основен въпрос,....защо не отива Али

За разлика от миналата година сървайвърите, които отиват на острова, ще бъдат избирани от победителите в изпитанията за награда. Тези, които бъдат изпратени, ще мерят сили в дуел с участника, който е на острова. Победителят от дуела ще има право да избира дали да се върне в племето Балбоа, или да остане на Острова на изгнаника. Предимството на изгнаниците се крие в това, че няма как да бъдат изгонени, защото не участват на племенен съвет. За сметка на това обаче остават извън коалициите и при първа загуба в дуел, могат да бъдат върнати в племето, откъдето останалите да ги изгонят. Така Островът на изгнаника ще се превърне в най-стратегическото място в играта.

Значи по тая логика Али няма да ходи при Ники щото не е бил избиран от човек който е печелил награда....

# 624
  • Мнения: 2 183

А в Сървайвър основната нишка е коалицията, социализацията и физичекста издръжливост - неща който Николай няма, като изключим физическа издръжливост.

И именно тази физическа издръжливост го прави фаворит спрямо останалите мъже и жени. За мен коалицията и социализацията не са качества, достойни за един победител.

# 625
  • Мнения: 1 735
И аз мисля като Захир.   bouquet  Скоро писах за качествата, които този формат възпитава у подрастващите.
Да прецакаме силния с подлост не е от нещата, които искам детето ми да научи.
Ще кажете, да но такава е играта. Е, да, но на повечето хора които познавам точно това не им харесва. Това не може да бъде оцеляване, щом остават само интригантите, които ако ги оставиш да оцеляват сами на острова на изгнанника - спукана им е работата на повечето.
Не намирам за достойно, нито за интересно единственото предимство да спечелиш тази игра е да си гледал всичките й сезони, вместо да умееш да извадиш риба от морето...

# 626
  • Мнения: 1 735
Разочарована съм донякъде от новите условия на играта. Защо пък изгоненият да не отива на двубой? Какви са сега тия нови пинизи? Не ме кефи така.  Tired

# 627
  • Мнения: 2 132
Али е много по-слаб играч от Николай, нищо че е по-млад. Така че не виждам защо някой трябва да се притеснява, ако ги съберат двамата на дуел.
А за стратегиите - не е вярно,че всички са измислени от Гери. Пусни си пак предаванията и ще видиш на няколко места след победи поздравяват Ники, че им е измислил стратегията.

# 628
  • София
  • Мнения: 1 891
Трейси , не съм съгласна с теб този път.
Не мисля , че стратегът в племето е била Гери. То и аз съм гледала всички сезони на Сървайвър. Това не ме прави стратег. Пък като й чух английския,май само ги е гледала...
Стратегията в играта е да се  възползваш максимално от качествата на участниците , да знаеш точно кой да стартира и да имаш с него психическа преднина , да знаеш в кой етап кой да се включи и много други безброй неща . И да вземеш тези решения за кратко време. Ако беше такъв стратег Гери,то в играта с пъзела щяха да завършат с имунитет, а не да се пъдят после...
Хайде сега,дори враговете на Николай в Пачека го признаха за стратег,а ти -не!
В социо- стратегията има само един лидер и това е Галя. Тя си реди всичко по план,включително сега направи инвазия в Пачека. Това обаче не я прави най-добрият оцеляващ,защото сама нищо не може да направи. Тя е успешна само в колектив.
За Спас също не мисля , че е стратег. За да си такъв,трябва да си имал възможност за много проби и грешки,т.е. да имаш жизнен опит,да си зрял.
Спас в случая направи добър избор, влизайки в съюз точно с Галя и момичетата. Единственото,което не го прави завършен оцеляващ за мен лично е това,че търпя две-трети от времето да бъде воден за носа от жена,било то и най-добрият стратег Галя. Някак си не е мъжко това за мен.

# 629
  • Мнения: 210
Тази вечер на лайфа ще са Али и малката Силвия.

Общи условия

Активация на акаунт