Survior 3 - Мого Мого и Пачека - новите племена

  • 30 184
  • 644
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 775
Обаче много се смях на това "Ужас!" от устата на Николай.
Стич,емоционално оттегчен,ама ето - прояви искрена емоция.  Mr. Green
Какво ли му е било , след три дни мълчание да му пратят фъстъчко...  Laughing
В гласа му се усещаше изненада и леко отвращение, но пак не беше достатъчно страстен за моя вкус. Mr. Green

За Али гласува цялото Мого-Мого плюс Янита и Ваня (или май беше Жени). Незнам дали Галя беше тази, която успя да привлече Янита да гласува с Мого-Мого, ако да - евала, много е ловка.

# 601
  • София
  • Мнения: 1 891
 А за Жени кой гласува?

# 602
  • Мнения: 4 076
За Али гласува цялото Мого-Мого плюс Янита и Ваня (или май беше Жени). Незнам дали Галя беше тази, която успя да привлече Янита да гласува с Мого-Мого, ако да - евала, много е ловка.
Ванчето май гласува за Жени.И тъкмо си мислех,че сама се закопа,обявиха Фъстъчето за изгонен.
Ако схемата е на Галя,трябва да й се признае добрия ход  Peace!Може да не е много симпатична или атлетична,но се бори умно!
И благодарение на нея ще имаме "ужас".Аз съм твърдо за Ники,но Фъстъка не е за подценяване-ЕГН,кондиция...Дадоха ли анонс какво ще играят,че имахме гости и не можах много да разбера?Кога ще го дават-вторник ли?

# 603
  • Мнения: 1 953
Сега гледах на запис снощното предаване.
За Али от Пачека гласуваха Ваня и Янита.
За Жени гласува малката Гергана.
А самата Жени за кой гласува не видях.

# 604
  • Мнения: 1 715
А самата Жени за кой гласува не видях.
Гласува за Ваня

# 605
  • Мнения: 210
Току-що гледах реклама на Сървайвър за вторник и видях,че на острова на самотника е няко друг -не е Али.Но неможах да различа Галя ли беше,Гергана ли-беше руса жена.Погледнах в последния момент от кухнята.

# 606
  • Мнения: 1 715
Току-що гледах реклама на Сървайвър за вторник и видях,че на острова на самотника е няко друг -не е Али.Но неможах да различа Галя ли беше,Гергана ли-беше руса жена.Погледнах в последния момент от кухнята.
Има нещо такова,защото не дават кой е в лодката,а и казват един от племето Балбоа отива при Николай,а не изгоненият Али отива при Николай.

# 607
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
А Ваня и Силвето дали ще се вземат до края на престоя си там,а?  Heart Eyes Големи гушкания,голямо натискане....

Няма да се вземат. Гледах интервюто на Ваня в "Градски легенди" и тя отрече да е имало нещо "по-така". Даже след играта рядко се чували.

# 608
  • Мнения: 4 076
Току-що гледах реклама на Сървайвър за вторник и видях,че на острова на самотника е няко друг -не е Али.Но неможах да различа Галя ли беше,Гергана ли-беше руса жена.Погледнах в последния момент от кухнята.
Има нещо такова,защото не дават кой е в лодката,а и казват един от племето Балбоа отива при Николай,а не изгоненият Али отива при Николай.
Е,не може така.Нали Владо каза,че Ники ще има избор-или да се бори с всеки изгонен или,ако оцелее,да се присъедини към племето.
Освен във вторник да претупат набързо игра за имунитет,съвет,изгонена блондинка и я засилват към Ники.Но той едва ли би възкликнал "ужас" в този случай ,а с Фъстъка нямам представа какво може да се случи.Да се откаже сам?? newsm78

# 609
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Току-що гледах реклама на Сървайвър за вторник и видях,че на острова на самотника е няко друг -не е Али.Но неможах да различа Галя ли беше,Гергана ли-беше руса жена.Погледнах в последния момент от кухнята.

Е-е-е стига де! Аз вече тръпнех от удоволствие от предстоящия сблъсък  Mr. Green

# 610
  • Мнения: 1 715
В рекламата дават,че ще има игра за награда победителя ще прекара една нощ в луксозена вила.Освен вместо във хотел да го закарат при Николай.

# 611
  • Мнения: 4 785
Mirel и аз туй се чудех,но засега няма коментар.
Трейси, ти за Силвия ли питаш? За нея ще ти кажа веднага.
Много се е прицелила в твойто момче с тази хищна уста.
Гушкали се,завивали се- хвалеше се на Ваня.  Whistling


Е та аз вместо да се радвам, че тоя гальовник е имало кой да го завива и топли в студените сървайвърски нощи - ще се сърдя, не дейте така бе  Mr. Green


А аз мисля, че на острова не отива Али - първо няма смисъл да е замрежен образа му, втора на сайта на Сървайвър е зачеркнат, а Николай не и трето Али казва, че съжалява, че не се е срещнал в пряк двубой с Николай - защо не знам, но ако на едни се дава шанс на други не...много тъпо...

# 612
  • Мнения: 1 775
Ако Али не се срещне в дуел с Николай ще бъда възмУтена и огОрчена и ще реша, че продуцентите искат да запазят Николай, затова не рискуват да го изправят срещу Али на дуел. #Cussing out

# 613
  • Мнения: 1 367
В рекламата дават,че ще има игра за награда победителя ще прекара една нощ в луксозена вила.Освен вместо във хотел да го закарат при Николай.
Не виждам смисъл,ако е така.Първо защото нали като победител му се полага награда-каква награда е да отиде в още по-голямата мизерия?И нали после ще се разприказва пред племето и цялата интрига ще увяхне?Пък и нали Влади каза на Ники,че ще има преки двубои с изгонените,а не с някой друг от племето,най-малко пък с победител от дадена игра.Но и на мен ми се вижда странно защо скриха Али в рекламата,защо е зачеркнат в сайта и защо,както каза някой по-горе,е заявил,че не е влизал в пряк двубой с Ники... newsm78 И колко врем има до вторник....

# 614
  • Мнения: 2 183
Ако Али не се срещне в дуел с Николай ще бъда възмУтена и огОрчена и ще реша, че продуцентите искат да запазят Николай, затова не рискуват да го изправят срещу Али на дуел. #Cussing out

Естествено, че трябва да задържат Николай! Та той е най-силният играч и заслужава да спечели! Може характерът му да е чепат, но единствен той е най-жилавият оцеляващ!

Общи условия

Активация на акаунт