Survior 3 - Мого Мого и Пачека - новите племена

  • 30 156
  • 644
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 785
Да - не всички стратегии са не Гери, има и на Николай. И аз пак казвам не отричам качествата му, просто е асоциален и в този смисъл не се вписва - а че може да оцелее сам - тва няма смисъл да го коментирам , камо ли да го оспорвам.... А Спас не е стратег, това е ясно -той си има ясна линия на игра която следва и всъщност е успешна. за мен в тази именно игра това е по-важното, от това да си голям стратег и нищо....

# 631
  • София
  • Мнения: 1 891
Далеч бях от мисълта да пиша ода за Ники.
Просто не бях съгласна с мнението ти за Гери.
Важното е, че се изяснихме.  Hug
Ти си добър боец и  опонент,мислила ли си за участие в Сървайвър?
Чакам лайфа - ще участват Силвето и Али .
Значи на острова на изгнаника ще отиде някоя от русокоските.  Grinning

# 632
  • Мнения: 4 785
Аз от С1 мисля за участие, но винаги нещо ме спира.... ше ви стана "любимка", щото съм от типа "харесай се на другарчето"  Mr. Green Много лесно се сприятелявам с хората, та това би ми било коз, но пък нямам сериозна физическа подготовка. Ако се замисля сериозно тва значи един сезон да се скъсам от тренировки, пък за храна понякога не се сещам по 3 дена, но там е друго...


пп - Понеже съм вързана вкъщи /тук е момента още веднъж да "благословя" майките на всички от 7-мо РПУ/ се надявам лайфа да е интересен, да си разнообразим вечерта малко  Joy

# 633
  • Мнения: 1 030
Харесва ми момичета,накъде сте за формили темата! Hug
От ясно по ясно,е че сме всички фенове на тая игра.
Имаме право да избираме любим герой.

Само да допълня,че герой го прави в тази игра,всеки но стига да можеш да издържиш на всяко предизвикателство.
Условията са ясни,храната малко,но най много ми прави впечатление,че не всеки,би понесъл лицемерието и предателството.
Затова,нападат Николай и той се чувства прекрасно на самотният остров.
Психиката е от голямо значение,трябва тренинг за това.
А игрите са си и до късмет,стратегията понякога не играе голяма роля.

Трейси,кураж миличка,пробвай поне да подадеш документи он-лайн! Hug
Аз лично мисля,да се пробвам,много ми се участва,бивша леко атлетка съм! Heart Eyes

# 634
  • Мнения: 4 785
Аз също съм тренирала не малко неща - а фитнес залата ми е голям приятел, но аз подготовката я разбирам малко по-различно. Като отивам там отивам не за участие, а за финал  Crazy

И не, че не ми стига смелост, просто все нещо става. За всичко си има време.

# 635
  • Мнения: 1 030
Като отивам там отивам не за участие, а за финал  Crazy
Лоша мотивация,така мисля аз. Peace
Щото всеки и правил нещо фозическо,но аз лично бих участвала заради самата себе си.

След малко почва лайфа!

# 636
  • Мнения: 4 785
Е та аз няма да участвам за съседката, я Mr. Green Но когато правя нещо то е за финал, ако само ще вземам участие, хич не се и наемам. Давам прекалено много от себе си, когато искам нещо, за да си позволя просто да участвам.


пп - отивам да погледам малко сейр, евентуално....

# 637
  • Мнения: 1 775
пп - отивам да погледам малко сейр, евентуално....
Айде, и аз се нареждам, дано да е интересен лайфа.

# 638
  • Мнения: 4 785
Ммм беше доволно скучен...

# 639
  • Мнения: 1 775
Евтим много смешно запуши устата на Али. Само тези игри, които загубиха били нагласени Mr. Green.

# 640
  • Мнения: X
Алито почна да се прави на мъж и да търси справедливост, ама би отбой за нула време! "Прав сте, г-н Милошев, объркал съм се!"  ooooh!

УжасТ!

# 641
  • Мнения: 4 785
Ами така е като нямаш истински аргументи, как да обориш някой?

ама направо си се изложи това момче....!

# 642
  • София
  • Мнения: 1 891
Нещо скучновато ми дойде.  Whistling
Само частта с Али и господин Милошев  Mr. Green ме освежи малко.
Какво учтиво момче,какви тези,аргументи...   Mr. Green
Силвето тежко детство е имала,дано има шанс да се занимава с това,което иска. Много добре изглеждаше.

# 643
  • Мнения: 708
За пореден път се убедих, 4е Живко ходи на лайф-а пиян или дрогиран ... Или просто не е наред мом4ето ....

# 644

Общи условия

Активация на акаунт