Survior 3 - Мого Мого и Пачека - новите племена

  • 30 197
  • 644
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 140
Тази среща си я бива,и да си бяха правили предварителни планове сигурно нямаше  да стане точно така- идеално Николай срещу Али.Чакам с нетърпение!

# 586
  • Мнения: 4 555
Спас много хитър избор направи!
Сложи Али в обкръжението на такива играчи, че просто да е ясно, че Али ще си замине. Малко неочаквано дойдоха многото гласове за Ваня, но в крайна сметка отстраниха един уж силен играч.

Чак сега го забелязвам, но този Спас бил голям красавец  Embarassed Къде се кри до сега това момче  Rolling Eyes

Жалко, че доста ще трябва да почакаме, за да видим срещата на Али с Николай  Joy

# 587
  • Мнения: 1 775
Супер, Али и Николай тъкмо се зарадваха, че са далеч един от друг, а сега пак ще се срещнат, и то толкова скоро след раздялата Mr. Green. Николай как само каза: "Ужас.", като видя Али Mr. Green. А защо беше blur-нат Али в лодката и какво имаха предвид, че Николай ще го посрещне с голяма лъжа? Да не би и той като Дренски да се прави на гръмнат и че не знае защо е на самотния остров? Гери, Ваня, Али и Иван не бяха ли в коалиция, защо не гласуваха всички срещу Жени, както разправяха по-рано в епизода?

# 588
  • Мнения: 4 785
трейси,що така те бяха излъгали newsm78

Ми аз преди няколко дена казах, че не ща да знам какво става. После си промених мнението и пак започнах да си прося инфо. Та аз казах имената на 4-мата, питах те ли са в отговор получих  "Мда бе..." - и реших, че съм познала  Outta Joint То се е видяло, че на моменти ще искам да знам какво става, но не напълно - примерно не искам да знам кой побеждава в игрите, кой взима имунитета и кой си тръгва -ама да не се заричам, че утре пак ше има "Моляяяяяя"  Whistling

Аз друга логика имах и мислех, че неговата е същата ама не би...

Ще ми е интересно Али как ще понесе усамотението с Николай... ooooh!

# 589
  • София
  • Мнения: 1 891
Да защо така не гласуваха за Жени?  Rolling Eyes
Обаче много се смях на това "Ужас!" от устата на Николай.
Стич,емоционално оттегчен,ама ето - прояви искрена емоция.  Mr. Green
Какво ли му е било , след три дни мълчание да му пратят фъстъчко...  Laughing
Ескарина,ти сега за Спас си мълчи,че ще дойде Трейсито...  Sunglasses
Пък може да е набрала на голямата Силвия и да те пропусне.  Hug
Иначе много допълнителни опции има този път-втори глас,избор между определен брой хора,двубой на самотен остров-как ще ги нагласим нещата,не зная.  newsm78
Иван , най-паметлив излезе  Laughing , той да ги мисли...

# 590
  • Мнения: 4 785
За какво точно трябва да съм набрала на голямото Силве и на Ескарина, че съм пропуснала явно? Аз да не съм Ламята Спаска бе? Що така ме набедихте... Та кво съм пропуснала?!  Rolling Eyes

# 591
  • София
  • Мнения: 1 891
За какво точно трябва да съм набрала на голямото Силве и на Ескарина, че съм пропуснала явно? Аз да не съм Ламята Спаска бе? Що така ме набедихте... Та кво съм пропуснала?!  Rolling Eyes
Ааааа,нищо не си пропуснала  Embarassed

# 592
  • Мнения: 4 785
Ми и аз така мисля....  Whistling Н реших, че има нещо, което съм изпуснала....ама, щом не щеш да ми кажеш  Laughing

# 593
  • Мнения: 1 367
Та кво съм пропуснала?!  Rolling Eyes
Ааааа,нищо не си пропуснала  Embarassed
Аз пък веднага разбрах какво си пропуснала,ама за да не убиеш вестоносеца,ще си затрайкам...  Twisted Evil Само да кажа,че чакам с нетърпение срещата между Ники и Али /който вече ми е зверски антипатичен/.Стисках палци да го изгонят него,не семо защото не мога да го слушам повече как мрънка,ами и защото на остров го чака най-върлия му враг Ники.
А Ваня и Силвето дали ще се вземат до края на престоя си там,а?  Heart Eyes Големи гушкания,голямо натискане....

# 594
  • Мнения: 167
Аз днес гледах само края като брояха гласовете и не разбрах - кой беше 4 тия избран от Спас. Разбрах за Ваня, Жени и Али, който си тръгна. А кой беше 4тия?

# 595
  • Мнения: 1 367
Малкото Гери /русичкото/

# 596
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз днес гледах само края като брояха гласовете и не разбрах - кой беше 4 тия избран от Спас. Разбрах за Ваня, Жени и Али, който си тръгна. А кой беше 4тия?
Гери малката

# 597
  • Мнения: 4 785
Аз само да ви кажа, че много внимателно си гледах, нищо не съм изпуснала и пак не разбирам за какво точно трябва да съм ядосана на Силвия?  Rolling Eyes Ма кажете не ме жалете, току виж съм изпуснала нещо.....  newsm78

# 598
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Дадоха ли кой е гласувал за Али? Много се изненадах, че Ваня беше на прицел, тъй като измеду Янита и Жени и други номинирани, Жени изхвърчаше, а вота се оказа друг.

# 599
  • София
  • Мнения: 1 891
Mirel и аз туй се чудех,но засега няма коментар.
Трейси, ти за Силвия ли питаш? За нея ще ти кажа веднага.
Много се е прицелила в твойто момче с тази хищна уста.
Гушкали се,завивали се- хвалеше се на Ваня.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт