Отговори
# 285
  • Мнения: 24
НАДЕ така е само за септември са ти превели парите.а да те попитам къде ти дават таква информация,защото на мен само ми ги превеждат в банковата сметка и толкоз.представа си нямам как ми ги смятат newsm78

# 286
# 287
  • Мнения: 117
Малко късно и след заслужена критика и аз да се похваля.
Имаме си бебе-Валентина 50см.3.000кг.планово секцио на 25.09.
Честито на всички който вече си имат бебенца да са живи и здрави,а на мамите бързо възстановяване.
На другите който още чакат пожелавам леко раждане и здрави бебета.
Момичета на мен ми спря кърмата и от аптамила се запичаме.Имам нужда от помощ как да се справя с запека.
Който знае нещо моля да ми каже.

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета кой ще пусне нова тема?

# 289
  • София
  • Мнения: 278
Момичета кой ще пусне нова тема?

Чаках да станат 15 странички.
Отивам да я подготвям.

# 290
  • Мнения: 217
Момичета кой ще пусне нова тема?


Споко, Сиси е на всеки километър - до 16-та страничка ще се появи  Simple Smile

Момичета кой ще пусне нова тема?

Чаках да станат 15 странички.
Отивам да я подготвям.

Ето, за вълка говорим, а той...  Hug

# 291
  • Мнения: 42
Сиска дали е тук да ни пусне нова темичка? Rolling Eyes Кой друг беше казал, че може да прави тази магия/ако сиси я няма евентуално/?
След като се напретеснявах за темите ни, да се отчета от днешното си ходене на преглед! Малко съм притеснена... До сега моята лекарка ми обясняваше, че малката е доста едричка и че може да се роди по-рано. Днес д-р Атанасов ми сервира, че бебка е 2563г. "+" "-"  273г. разлика. Според размерите и термина ми излиза, че е 11.11!!!!!!!!! Иначе плацентата си е 2-ра към 3-та степен на зрялост и пъпната връв продължава да си е увита около вратленцето на бебка и ще трябва да има повишено внимание при раждането, поради този факт! Знам, че всеки апарат си дава разни размери...ама неговия беше доста по-добър от този на моята лекарка! Имам вече няколко примера как това с размерите е абстрактно, но все пак ме стресна малко...
Фиил, потвърждавам ти информацията, че не ти е необходима адресна регистрация в града, за да те приемат с наличното ти направление за хоспитализация! Не успях да разгледам етажите, но разбрах, че има самостоятелни стаи на 4ти етаж, които струват 45лв за 4 дни. Другите са двойки, доколкото разбрах са като апартаментчета, две стаи по две легла и една обща баня и тоалетна за двете стаи. За ВИП-етажа е задължително да си имаш избран екип, не може ей тъй да си влезеш да раждаш и просто да се настаниш във ВИП-стая. Иначе бебчето ако всичко е минало добре при раждането веднага ти го дават при тебе. Това е за сега...
Малко съм объркана! Thinking

# 292
  • Мнения: 42
Аз докато се напиша и вече има отговор на въпросите ми! hahaha
 СискаHug!

# 293
  • Мнения: 8
Не се притеснявай Шики за размерите,докъто бях в болницата имаше една мама с малко коремче и и бяха казали че бебето и е хипотрофично,демек малко и вливаха някакви системи за да го хранят,е на другия ден тази мама роди бебе 3.700 bowuu,дали за два дни докъто беше там е успяло да порасне толкова-едва ли ,просто не са точни тези мерки!

# 294
  • Мнения: 140
Момичета, намесвам се с малко страничен въпрос, но се надявам да можете да ми разясните. Днес са ми превели първия болничен (този за 45-те дни) и ето какво пише:

Период на обезщетение - 04.09.2008-19.10.2008   
Месец на плащане - 9
Година на плащане - 2008
Брой дни/ часове - 18
Среднодн. овезщет. - 10,4762
Изчислено обезщет. - 188,57
Изплатено обезщет. - 188,57   
Дата на ведом. - 14-10-2008   

Притеснява ме това Брой дни/ часове - 18 Това означава, че ми смятат 18 работни дни ли? Това си е много малко  newsm78 Да допълня, че ме осигуряват на минимална.
                        

18 са работните дни от 04.09 до 30.09

# 295
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Шики,не се тревожи,бебка си е добре.Все пак измерването е относително,нали доки замерва ,а апарата изчислява.Знаеш ли колко верно е измерил той/доки?/Колко примери имаме за чакащи по-малки бебета ,а излизат едри и обратното!
Не се притеснявай! Hug

# 296
  • Мнения: 678
Шики и аз нееднократно съм ви давала пример как моя батко не трябваше да е повече от 2900, а се роди 3650  Mr. Green Освен това си спомням, че и Хеленка я беше стресирал някакъв спец  Rolling Eyes Тъй като доколкото съм запозната ти си спортна натура е логично корема ти да не изглежда много голям, а за самите апарати те са точни, но въпросът е в задапаратното устройство  Wink

# 297
  • Мнения: 42
Благодаря ви момичета! Hug
Знам аз, че всичко е много относително, ама пуста психика...  ooooh!

# 298
  • Мнения: 217
Шики, все пак не можем да върнем поръчката, нали?  Wink
Голямо-малко, ще се види след като се роди! Важното е, че ще е доносено!  Peace Хич не ги мисли тези работи  Hug

Опаа.... пропуснах....
Малко късно и след заслужена критика и аз да се похваля.
Имаме си бебе-Валентина 50см.3.000кг.планово секцио на 25.09.
Честито на всички който вече си имат бебенца да са живи и здрави,а на мамите бързо възстановяване.
На другите който още чакат пожелавам леко раждане и здрави бебета.
Момичета на мен ми спря кърмата и от аптамила се запичаме.Имам нужда от помощ как да се справя с запека.
Който знае нещо моля да ми каже.


Честита щерка на мама Зизи! Много да ви радва! Снимчици няма ли да има?

# 299
  • София
  • Мнения: 278
Айде дружина, да се местим в НОВАТА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338611.new#new

Общи условия

Активация на акаунт