~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 440
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 282
Има не искам, или наистина чака да кажем, че нищо й няма.

# 31
  • Мнения: 412
Аз доколкото разбирам отказа ти да отидеш сама е че няма да намериш къде е въпросната болница и лекар. Ти миличка вземи направление, ще кажеш къде живееш и тука ще те ориентираме как се стига. Винаги с питане можеш да стигнеш там, където си тръгнала стига наистина да имаш желание.
www.bgmaps.com
Този линк помага да намериш и най-забутаната улица.
Ако очакваш тук някой да ти каже, нищо ти няма - свиркай си. Съмнявам се.
Затова както са казали взимай направление и заминавай.А от майка ти няма какво да се плашиш, ако наистина си на 16 и малко. Ако си на 13 и малко примерно е вече друга тема...Успех...
Mr. GreenМерси много, ще изчакам два дена да вида дали ще ми дойде и ако не ми дойде ще ида ОБЕЩАВАМ.Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!

# 32
  • Мнения: 1 224
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !

# 33
# 34
  • Мнения: 2 388
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !


И ще има пак тема по въпроса. Mr. Green Така, че виж го от хубавата страна. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 224
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !


И ще има пак тема по въпроса. Mr. Green Така, че виж го от хубавата страна. Laughing
О, да, задълже !
Аз чакам да дойде времето за птичките и пчеличките
 Whistling

# 36
  • Мнения: 4 435
Оф Петяяяяя,пак ли бе. Sick
Ако ти кажа ,че вече на половината от темата им се повръща от теб как ще реагираш. Tired Нито си помниш лъжите,нито се държиш адекватно за годините си.Ако някой ден имам дъщеря и на твойта възраст е такава, направо не знам. Сигурно ще имам желание да се гръмна.
Всеки път съвети за гнусните ти обяснения,и всеки път си знаеш твоето.Не можела сама.Защо да не може? Tired Взимаш направление,и отиваш.В Ню Йорк ли живееш къде.Автобуси ли нямате,или ти не си от 16 години в тоя град,и нищо не знаеш. Tired Айде моля ти се,ние тука не сме малоумни.Сигурно всичките магазини ги знаеш.За едни тампони обикаляше половин Пловдив,сега не можела.Не можеш защ9ото не ти отърва,и защото те е срам.Девствена била,после не била......... Sick
Щяла да чака после.Ми чакай си.То и акъла си го чакаш сигурно от 10 години,ама не е дошъл.Дано не стане като в оня приказка: "Акъл и цикъл ако не ти дойдат навреме,не ги чакай"

# 37
  • Мнения: 1 545
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78

# 38
  • Мнения: 2 388
О, да, задълже !
Аз чакам да дойде времето за птичките и пчеличките
 Whistling

Е, ама моля ти се. Отнасяш се несериозно към въпроса. Whistling

# 39
  • Мнения: 1 224
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

# 40
  • Мнения: 412
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78
Защото не винаги ми идва редовно!Мн пъти ми закъснява!

# 41
  • Мнения: 1 224
'Фанало го е задръстването, за тва така..

# 42
  • Мнения: 4 435
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

А аз на теб? Heart Eyes
Това лапе е толкова зле, че не е истина. ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 282
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78
Защото не винаги ми идва редовно!Мн пъти ми закъснява!
Ама едно е да ти закъснява, друго е да не ти дойде или по- точно да мислиш, че няма да ти дойде.  Rolling Eyes За да ти минават мисли, че може да не ти дойде има причина.

# 44
  • Мнения: 1 224
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

А аз на теб? Heart Eyes
Това лапе е толкова зле, че не е истина. ooooh!
Мани , бегай  ooooh! Joy
БиЧаМ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт