Как качвате количка с бебе на горен етаж без асаньор?

  • 6 887
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз си вдигах цялата количка, барабар с бебето и принадлежностите, но си бях избрала относително лека количка, Кангароо беше моята.

# 91
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Аз си вдигах цялата количка, барабар с бебето и принадлежностите, но си бях избрала относително лека количка, Кангароо беше моята.
Аз също така правя от втория етаж до долу и обратно но количката ми е Mac England Принцес рол.

# 92
  • София
  • Мнения: 790
На 2-ия етаж сме. На задни гуми свалях и качвах цялата количка с бебето. На Чиполино беше.

# 93
  • Мнения: 8 999
На нашата количка кошът се откачаше от колелата. Качвам само коша с бебето, а колелата оставям във входа и се връщам за тях после. На излизане - в обратен ред. Първо свалям колелата, а после коша с бебето. Количката беше на Хаук. Много съм доволна от избора си. Понякога ползвах коша и като столче за кола. Живеехме на трети етаж, без асансьор и с най-ужасните вити стълби на света. Но пък поддържах перфектна форма. Никога не съм била така стегната и с оформени мускули! А, забравих да кажа, че родих със секцио.

# 94
  • Мнения: 494
интересна тема  Grinning Българските мами имат много мусколи bowuu

# 95
  • Мнения: 23
Нашата количка е Чиполино-зимна и тежи 13кг.Кошът се сваля.
 Първо я свалях и качвах на задни гуми но резултатът беше на 5месец счупeна количка..После последва ремонт.Сега я вдигам цялата количка заедно с детето.Доста става тежичка.Живея на втория етаж.

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:43 от libra_75

# 96
  • Мнения: 574
Избери количка с по-голями задни гуми. Както са те посъветвали повечето майки. И аз така я свалях и качвах на задните гуми заедно с бебо вътре.Не ми се оставаше количката заедно с багажа пред блока за да кача парво бебо.

# 97
  • Мнения: 2 374
Избери количка с по-голями задни гуми. Както са те посъветвали повечето майки. И аз така я свалях и качвах на задните гуми заедно с бебо вътре.Не ми се оставаше количката заедно с багажа пред блока за да кача парво бебо.
Тя жената вече е избрала,детето и е на почти 3 месеца.
Аз също на задни гуми,но 5 етажа,защото нямахме асансьор няколко седмици и това е системно де и сега сме така.

# 98
  • bulgaria
  • Мнения: 310
правех се на Херкулес ...много яка се оказах - с бебе на 2 седмици свалях и качвах количка 11 кила 5ет

Аз съм така до ден днешен. Живея в стара кооперация в центъра с много стръмни стълби. Мързела да се връщам по два пъти надделя и слагам детето, хващам здраво с две ръце количката, подпирам я хълбок под мишницата и слизам бързо, бързо без да мисля. Долу се окопитвам 2-3 мин дишайки като парен локомотив и така.... nuts Имам здрави руце и здрав инат Crossing Arms инак сум 49кг при 162см-не съм някоя здравенячка Grinning

# 99
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
С много усилия и воля я свалям и качвам. Понякога ходя по три пъти - първо детето, после някакъв по обемист багаж /често пазарувам като съм с детето, почти нямам друга възможност да изляза/ и последно количката. Сега като знам, че като стане лято ще излизам по два пъти на ден  Sick
Дано скоро ни пуснат асансьора, че съм на ръба на силите си.

# 100
  • Мнения: 826
 Още не съм родила, но количка имам вече Wink А също и план Grinning
Количката е 13 килограма - тежичка идва + бебе Mr. Green На 4 етаж съм в кооперация, няма асансьор Sad
Обаче имаме голяяям гараж Grinning Реших, че ще оставям количката там, всеки път след разходка, а с бебето ще си се качваме... леки като перца. smile3535
 Мисля, че плана ще сработи thumbsup

# 101
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние имаме асансьор, ама докато стигнем до него има два комплекта стълби.
Моето решение е бебето в ръчичка или в кенгуруто/слинга и количката я пускам сама да си слезе. Наборатно я извличам по стълбите.

# 102
  • Мнения: 941
Живея в пет етажна стара кооперация, в центъра на града.  Имаме си паркинг пред входа, но няма гаражи.
Замислила съм единият бус мъжа ми да го паркира  пред нас - и да го ползвам за гараж - инак невиждам начин - напоследният етаж сме..

# 103
  • Мнения: 13
slagam beb4o v kenguroto a koli4kata-pod mi6nica

# 104
  • Мнения: 13
a da-nie jiveem na 8-mia etaj

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт