Облеклото на дъщеря ми!!!

  • 4 710
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз не бих замълчала след този коментар на госпожата #2gunfire

# 31
Всеки да си облича детето както иска-според вкуса си /вкуса му/ и финансовите възможности.
Пууууу,аман от простотия.И това били "педагози"...............
По принцип голямата като ходеше на градина съм си мълчала,но сега когато малката тръгна на ДГ съм решила да не си мълча за нищо!

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Никой не може да ми каже как да си обличам детето.
 Аз също НЕ правя забележки,всеки сам си преценява. Peace

# 33
  • Мнения: 1 035
Никой не може да ми каже как да си обличам детето.
 Аз също НЕ правя забележки,всеки сам си преценява. Peace
Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Като бях тийнейджър шарени чорапи до над коляното върху чорапогащник и ултракъса пола бяха връх на модата Flutter Колко съм ходила така ooooh! Баща ми изпадаше в потрес всеки път като ме види hahaha Казваше, че приличам на клошар Joy И клиновете...все се канеше да ми забрани да ходя с клин на училище, неприлично му се виждаше.
Модата се мени непрекъснато. Вкусовете - разни. Тежко му на онзи, който ми направи подобна забележка за облеклото на децата ми. Ако им е неудобно - да. Правили за ми забележка за риза с копчета, които Ники не можеше да разкопчава и за пуловер с твърде дълги ръкави, които непрекъснато се развиваха и му пречеха. Взех си бележка. Но за стил някой да ме погне...Жална му майка Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 1 187
Не приемам  подобни изказвания за нормални - всеки има свой собствен стил. А моето дете ходи с екипи на ДГ, така му е най-удобно.

# 36
  • Мнения: 2 957
Как е възможно такива простачки?! И най-гадното е че те се грижат за детето ти по цял ден.

# 37
  • Мнения: 3 715
Че са прости, прости са, няма спор. По-умни едва ли ще станат. Но няма да спрат, докато не им се затворят устите. Но това не става с писане във форумите, а с разговор с тях. При положение, че ти си мълчиш, те ще продължат да го правят и не те подриват авторитета ти пред детето ти, а ти самата, защото се оставяш да ти се говори по този начин.

# 38
  • Мнения: 367
Двете госпожи какви се явяват модни критици ли newsm78 Да си гледат работата,лошото в случая е ,че гледат деца Crazy Можеш да говориш с директорката,да не насаждат в децата свои идеали Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 1 819
Хайде и аз да се включа, защото побеснях.

Как е облечено детето е въпрос, който родителя и детето решават. Не е работа на никого да прави коментари кое е кич и кое не. Аз понякога изпадам в потрес като гледам безумно облечени деца, но това не е моя работа. Както не е работа на другите как е облечена дъщеря ми.

Амели, тегли им една и ги помоли най-възпитано да се въздържат от подобни коментари в бъдеще!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 437
Според мен са много впечатлени от стила на детето, а ти не им вдъхваш респект. И това ме навява на мисълта, че имате кофти учителки, които са невъзпитани....което е още по-кофти  от случилото се  Confused

Наистина не мога да си представя някой да ми го каже така, но по принцип си гледам лошо и рядко хората са смели  Laughing

Аз пък признавам, че гледам децата (малки, големи и още по-големи) как са облечени и ми пука. Но не коментирам с родителите.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз лично не бих обула чорапи върху чорапогащник, но не бих си и позволила да критикувам някой, че го е направил. Още по-малко бих позволила госпожите в ДГ да ми правят забележка. Само че, аз си мислех за нещо друго. Не е ли възможно реакцията им да е в отговор на нещо, което са казали другите деца. Защото на тази възраст те вече си коментират облеклото. Дали не са и се смяли другите или нещо такова и госпожите това да са имали предвид с изказването си. newsm78

# 42
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
За съжаление има хора,които не стават за педагози Naughty.Наистина тъжното в случая е ,че разчиташ на тези хора да помагат във възпитание то на детето ти ooooh!Ако си позволи още един подобен коментар,според мен трябва да отговориш адекватно да си гледа работата,а не да обсъжда облеклото на децата.Всеки родитрел сам решава как да облече детето си,понякога децата имат собствено мнение за съчетанието на цветовете,важното е да им е удобно в дрехите Mr. Green
Аз също обувам чорапи над чорапогащник на дъщеря ми,но тя ходи с екипи на градина панталон и суитчер или блузка,пола  или рокля не обличам,защото ми се струва неудобно.

# 43
  • Мнения: 11 909
Много неприятен е начинът, по който учителките са изразили мнение.И абсолютно неподходящ.
Но не съм съгласна с това, че облеклото е работа само на родителите, нали учителките и възпитателките следва от най-ранна възраст да работят и върху естетическите възприятия на децата.

Извън описания случай- ако едно дете е облечено странно или откровено кичозно, ако е станало обект на подигравки от другите деца или друго такова неприятно отношение/ защото и това е възможно, нали?/може би учителката следва да поговори деликатно с родителите.Но да се подхвърлят изрази като "баба ми ходеше тъй..."абсолютно не подхожда на учител.

Всъщност аз изпитвам носталгия по далеееечните години когато  бях дете и в градините имаше униформи.Най-сладко беше, че дрешките ги шиеха с еднакви кройки, но според групата-различни цветове.

# 44
  • Мнения: 14 133
Безобразие!!!  ooooh! Не е тяхна работа да коментират стила на обличане на детето, ако на него му е удобно с тези дрехи на градината и няма проблеми с обслужването им.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт