Кога започнаха да ви стягат панталоните?

  • 5 000
  • 126
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 641
Според мен всичко зависи какви дрехи носиш сега,защото аз носих много тесни дрехи и като качих 2кг започнаха да ми стискат.Сега съм в 5месец,качила съм 3кг и нося спортни панталони.

# 61
  • Мнения: 3 425
Препоръчително е веднага щом разбереш,че си бреми да изключиш дънките и стягащите панталони.Меки материи,които не притискат корема,та дори и той да не си личи и с дънки да не усещаш пристягане.

Аз в 3ти месец си купих панталон с коремче(регулиращ)....мечтаех за гащеризон,но бременеех от април до септември с корем и не беше подходящо,а и лично не съм купувала много дрехи за бремита,даже лятото само рокли;) Излишно е,колкото и сладки да ти се струват и за първоначалните дрешки на бебето също  Peace

# 62
  • Мнения: 195
Aз също носих много тесни дрехи и още втория месец започнаха да ми стягат и да разкопчавам копчето. Много скоро след това си купих джинси за бременни   Hands Thumbsup

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В 3-я месец

# 64
  • into the blue
  • Мнения: 771
С първото дете още на 3 месец  Mr. Green ,като на края на бременността бях качила 30кг,а с малкото в 7 месец  Flutter

# 65
  • Мнения: 263
В средата на 6-тия месец, а в края на осми вече имах нужда от палатка Embarassed имах чувството, че пълнея от въздуха Grinning

# 66
  • Мнения: 1 272
В шестия месец, преди това си носих старите дрешки, с по-ниска талия Flutter

# 67
  • Мнения: 1 372
към края на шестия

# 68
  • Мнения: 693
Към 3-4 месец

# 69
  • Мнения: 2 658
Почти веднага, след като раzбрах. И двата пъти. Въпреки, че не съм качвала много килограми.

# 70
  • Мнения: 2 478
Ами зависи от дрехите,които имаш.
Имаше дрехи,които не ми ставаха още след първото тримесечие и такива,които носих до края на бременността си.
Панталоните и дънките си(с разкопчани копчета) носех до 6-я месец.

# 71
  • Мнения: 6 713
Във 2-3-и месец ходех с разкопчано копче на панталона Mr. Green, 4-5 вече си взех 1 размер по-голям, 6-7 месец си купих дрехи за бременни! Peace

# 72
  • Мнения: 1 364
В края на 5-ия месец. При всеки е различно.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 590
В четвъртия месец вече не можех да си закопчавам копчетата. След петия започнах да ходя с дънки и панталони с ластик. Взех си и едни дънки по-голям номер с ниска талия.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 146
Аз съм в края на 3месец (и вече съм 45кг Grinning),но като сядам си разкопчавам копчето и започнах да се замислям за нов гардероб Wink

Общи условия

Активация на акаунт