Кога започнаха да ви стягат панталоните?

  • 4 989
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 189
                                                                   В на4алото на петия месец все още ми ставаха някой панталони от преди да забременея,
                                                                   но постепенно като 4е ли изведнъж ми порасна тумбака и нищо ве4е не ми ставаше.

# 76
  • Мнения: 4 434
в 3тия месец

# 77
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И аз още във втория ходех с разкопчано копче, но аз качвах най-вече на ханш и на бедра, даже на едното бедро ми излязоха и стрии  Cry.

# 78
  • Мнения: 63
още в края на 2-рия започнах да ходя с откопчано копче,а от началото на 4-ти съм с панталони за бременни, от старите ми дрехи  нищо не ми става

# 79
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
след 5-я месец

# 80
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 В 6м си купих гащеризон, значи дрехите са ми отесняли към края на 5. А в 9 вече приличах на пълна луна.

# 81
  • Мнения: 9 776
Още от втория месец Sad. Не си търпях дори бельото.

# 82
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз и двата пъти започнах да нося по-широки дрехи около 5-я месец.

# 83
  • BG
  • Мнения: 1 900
КЪм 4ти месец.

# 84
  • Мнения: 522
До 4-тия месец нищо не ми личеше ,даже ходихме на море и никой не ми вярваше че съм бременна.Като станах в средата на 5-тия месец изведнъж и се "появи малка топка",и от тогава почнах да си копувам панталони за бременни с ластик отгоре. #Crazy

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Още в 3-тия месец смених гардероба.... Whistling

# 86
  • Мнения: 9 973
изобщо не са ми стягали
качих 8кг. и за 1г. свалих 16кг.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 132
Сега съм в края на втори месец и като гледам в трети ще съм с нов гардероб. Дрехите ми стават, но не ми е конфортно все нещо широко ми се иска да облека.

# 88
  • Мнения: 183
бе към края на 4 месец вече не влизах в нищо мое / единствено бельото още ми става Rolling Eyes/ отчитам го на това че раста само на тумбак  Grinning

# 89
  • Мнения: 9 814
изобщо не са ми стягали
качих 8кг. и за 1г. свалих 16кг.

Аз бях по същия начин.
Само че, свалих 10 кг.
Сега ще видя втория път.

Общи условия

Активация на акаунт