Нерви

  • 5 167
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 674
бях спокойна и с двете бременности

# 31
  • Мнения: 189
                                                    Здравей angelina an.И аз съм бременна и много нервна като теб.Пла4а за вси4ко,вси4ко ме дразни.
                                                    Особено мъжа smile3511  ми и аз като теб си втълпявам 4е не му пука и разни такива и много се надявам да не
                                                    вредим на бебетата по този на4ин.И аз като теб 4акам моми4енце.Дано наистина да премине скоро този период.
                                                   
                                                   
         

# 32
# 33
  • Мнения: 304
аз бях спокойна,сега като че ли съм по нервна

# 34
# 35
  • Мнения: 512
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

 hahaha И аз така!  Embarassed

# 36
  • Мнения: 641
Здравейте .Моите щури нерви ме докараха до болница снощи.Корема започна да ми се свива свива и да ме боли,оказа се,че не си давам много почивка.Надупчиха ми дупето и ме държаха на системи 4часа,но бебето е добре.Доктора ми каза,че имам миомни възли и ми изписа"MAGNE B6",някоя мама ако се е сблъсквала с това да ми пише ввсичко което знае.Интересувам се напълнява ли се от лекарството защото в листовката не пише?

# 37
  • Мнения: 645
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

 hahaha И аз така!  Embarassed

И при мен е така.

# 38
  • Мнения: 4 335
Пази се по вече и се опитвай да не обрьщаш внимание на неща,които те дразнат.
И аз бях много нервна и плачлива,но в момента в които родих и всичко си дойде на мястото.С тези нерви не вярвах,че ще се размина сьс следродилната депресич,ама ме пропусна Mr. Green
Лека бременност и здраво бебече на финала  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 596
Здравейте мили мами,споделете с мен нервни ли бяхте когато бяхте бременни? Защото аз непрекъснато съм нервна и каквото и да ми кажат имам странното усещане,че го правят нарочно.Всяко нещо което чуя ме дразни и избухвам в сълзи и викове.А мъжа ми как ме дразни направо не мога да опиша и още не сме се бракували,след един месец като се бракуваме не знам какво ще става.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.Чакам да ми дадете съвет как да съм спокойна и да не ми пука кой какво мисли за мен. #Crazy

И аз бях така миличка Heart Eyes Не се тревожи,когато всичко свърши и родиш,ще се оправят нещата с времето.Все едно описваш мен.А ако знаеш мъжът ми колко бой изяде,миличкият CrazyНо издържа Laughing

# 40
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 780
Здравейте .Моите щури нерви ме докараха до болница снощи.Корема започна да ми се свива свива и да ме боли,оказа се,че не си давам много почивка.Надупчиха ми дупето и ме държаха на системи 4часа,но бебето е добре.Доктора ми каза,че имам миомни възли и ми изписа"MAGNE B6",някоя мама ако се е сблъсквала с това да ми пише ввсичко което знае.Интересувам се напълнява ли се от лекарството защото в листовката не пише?


Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините" Joy Joy

# 41
  • Мнения: 1 479
Аз бях нервна и през 3-те ми бременности.През 1-та и 2-та ходех на работа до 45-ят ден преди раждане,а по време на 3-та тичах след Дени,като луда по площадките ooooh! Спокойствие,почивка и здравословна храна му е майката Wink

# 42
  • Мнения: 394
Аз ако бях на мястото на мъжа си предната бременност щях да се разведа със себе си. Бях много ама много нервна. Сега е по-добре, ама пак съм нервна.

# 43
  • Мнения: 42
 И аз бях на въртележката от чувства Peace .След раждането всичко минава,и физически и психически ще си като нова!

# 44
  • Мнения: 641
Цитат
Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините"

Бъди мила с мен и не ме нападай,защото и без това се чувствам ужасно.В19гс съм.Аз на бременноста си се радвам,но не желая да напълнявам от лекарства,затова попитах.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:00 от angelina_an

Общи условия

Активация на акаунт