Нерви

  • 5 159
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Здравейте мили мами,споделете с мен нервни ли бяхте когато бяхте бременни? Защото аз непрекъснато съм нервна и каквото и да ми кажат имам странното усещане,че го правят нарочно.Всяко нещо което чуя ме дразни и избухвам в сълзи и викове.А мъжа ми как ме дразни направо не мога да опиша и още не сме се бракували,след един месец като се бракуваме не знам какво ще става.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.Чакам да ми дадете съвет как да съм спокойна и да не ми пука кой какво мисли за мен. #Crazy

# 1
  • Мнения: 2 479
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Уффф и аз бях така.Най-сърдитата младоженка по думите на оператора ни на сватбата, провалих и почивката ни която се явяваше нещо като меден месец след сватбата.Постоянно бях сърдита за нещо, всеки ме дразнеше.А колко сълзи пролях за глупости  ooooh!
Сега като се сетя ми е смешно, ама тогава хич не ми беше  Crossing Arms  Laughing
Раздавай го по-скокойно (колкото можеш), че и след родилна депресия те чака  Mr. Green Общо взето мъжа ти да си закали нервите през следващите няколко месеца-година  Laughing
Леко бременеене ти пожелавам, важното е да няма проблеми с бебчо, а другото от хормоните ще премине.  Peace

# 3
  • Мнения: 641
Аз сега съм като истеричка,а пък като ме хване следродилната депресия определено ще ме вкарат в лудница.Какви са тези щури хормони какво е това чудо.И все още не мога да свикна с мисълта,че ще качвам килограми.

# 4
  • Мнения: 2 312
.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

 NaughtyНе дей да мислиш глупости и да се обременяваш излишно!

# 5
  • Мнения: 14
Няма рецепта против тия пусти нерви!Ако откриеш-кажи ми я.Да знаеш само как ме дразнят напоследък всички вкъщи.Иде ми да  #2gunfire всичко живо . При мен май е нещо следродилно..

# 6
  • Мнения: 805
Мда...това е една от екстрите на бременността. Моя мъж се е видял и той в чудо с моите настроения, които се сменят на 5 мин. Търпение!

# 7
  • Мнения: 492
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

# 8
  • Мнения: 172
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

# 9
  • Мнения: 11 007
И мен хормоните ме тресоха здраво, докато бях бременна. Редувах периоди на пълно спокойствие с такива на рев, сълзи и сополи. Simple Smile
За сметка на това не съм изпадала в следродилна депресия. След раждането се чувствах страхотно.

Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

Това не го мислиш сериозно, нали? Shocked Успокой се и не се самонавивай за глупости.

# 10
  • Мнения: 2 803
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

И аз бях така. Всичко ще премине. Спокойно. Не се задълбочавай толкова. Peace

# 11
  • Мнения: 1 103
При мен се появяваше по рядко при бременноста , но пък сега ми го връщат многократно децата  Joy.Така че не се впрягай пази си за по нататък нервите .
Успех и леко бременеене  preggo

# 12
  • Мнения: 349
И аз бях като теб. В редките случай когато имах търпение да говоря с мъжа ми му обяснявах, че трябва да е търпелив, че това е от бременноста от хормоните и т.н. Той и досега като викна и  afwitch ме пита: Ама ти не роди ли или си още бременна  ooooh!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 763
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.
Peace и аз така
дори сестра ми един път казала на майка ми - "ако е така до края на бременността, не знам как ще я изтърпя"  Crazy Blush
сега като че ли съм малко по-спокойна, но пак има моменти, в които нервите ми са опънати здраво  Crossing Arms , а все пак си имам вече и един малък дразнител  Laughing
лека бременност до края ти желая!  Hug
.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.

 NaughtyНе дей да мислиш глупости и да се обременяваш излишно!
Naughty  Peace

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пуски хормони, какво да ги правиш #2gunfire


Той и досега като викна и  afwitch ме пита: Ама ти не роди ли или си още бременна  ooooh!
hahaha Joy Joy Joy

# 15
  • Мнения: 4 784
По - нервна, в никакъв случай. Имаше две ситуации, които ми подействаха нервно, но то без хич не може. Като цяло си изкарах спокойна бременност.

# 16
  • Мнения: 2 960
И двете ми бременности бяха спокойни ,ведри и щастливи Mr. GreenДо тук обаче бях със спокойствието ,защото и двата пъти изпадах в една следродилна депресияяяяяяяяяя ooooh!Добре,че тези "нервни отклонения"не ме държаха дълго.Пожелава ти едно  е  розово бебешорче  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 062
Няма лек  Laughing. Всъщност има един, но той може след 9-тия месец - раждане му викат.  bouquet
Аз плачех за всичко, е мина ми вече, и на теб ще ти мине, близките ти трябва да проявят разбиране.

# 18
  • Мнения: 4 434
И аз бях от нервните,но като родиш и видиш малкото англече
всичко ще е ОК Hug

# 19
  • Мнения: 698
Поговори за това с лекаря си, може и да има някакво решение. Аз бях много щастлива бременна. Мила и добра. Но след това....съжалявам, че някой не ми каза да поговоря с лекаря си колко зле се чувствам след първото раждане. След второто нямаше никаква тъга, освен по голямата ми дъщеря, когато е била 3 годишна Joy глупости! Така или иначе, поговори с лекар.

# 20
  • Мнения: 2 334
Нормално е дължи се на  хормоните   Whistling  .И аз бях на моменти нервна и избухлива но по добре  си пести нервите за след това Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 090
С първата си бременност бях самото олимпийско спокойствие,обаче сегааааа....на моменти направо smile3511.''Виновникът'' почти във всички случаи е бъдещия батко Mr. Green,иначе за щяло и нещяло не се тровя(засега... Rolling Eyes),както и на таткото или който и да е друг ''невинен'' Laughing .

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз бях много спокойна и през двете бременности

# 23
  • Мнения: 741
Не бях от нервните,обаче всичко беше в състояние да ме разплаче

# 24
  • Мнения: 1 372
Аз бях поуспокоена дори и от преди. Само два или три пъти съм си изпускала нервите и съм се нервирала въобще. Бях с идеята, че е важно аз и детето да сме добре и нищо не можеше да ме изкара извън нерви, ако ще и стените да падат.
Състоянието ти е естествено, като се има предвид хормоните и все пак опитай се да се успокоиш, защото иначе вредиш на себе си и на бебето. После ще се смееш като си спомниш за какво си се изнервила.

# 25
  • Мнения: 1 080
Много нерви строших................ и продължавам май    Tired Tired Tired

# 26
  • Мнения: 89
Аз по природа съм голям нервак и лесно паля, обаче през бременността нещо се мобилизирах и не ми пукаше от нищо. В името на бебчето реших, че няма смисъл да се ядосвам за неща, които не мога да променя.
Но пък за сметка на това станах много чувствителна на тема бебета. Що сълзи изревах. Само да видех някой репортаж по телевизията за домове за сираци или изоставено бебче и сълзите сами тръгваха. Затова и спрях да гледам телевизия и по-сантиментални филми.

# 27
  • Мнения: 6 713
Нормално е Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 092
Не се шашкай  Simple Smile в колко още настроения ще изпадаш ....
Ще мине !

# 29
  • България
  • Мнения: 457
Всичко се дължи на хормоните.Аз каква бях като бременна-постоянно плачех,бях нервна и избухлива,незнам как са ме търпяли хората около мен.Но всичко отминава така че спокойно Peace

# 30
  • Мнения: 1 674
бях спокойна и с двете бременности

# 31
  • Мнения: 189
                                                    Здравей angelina an.И аз съм бременна и много нервна като теб.Пла4а за вси4ко,вси4ко ме дразни.
                                                    Особено мъжа smile3511  ми и аз като теб си втълпявам 4е не му пука и разни такива и много се надявам да не
                                                    вредим на бебетата по този на4ин.И аз като теб 4акам моми4енце.Дано наистина да премине скоро този период.
                                                   
                                                   
         

# 32
# 33
  • Мнения: 304
аз бях спокойна,сега като че ли съм по нервна

# 34
# 35
  • Мнения: 512
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

 hahaha И аз така!  Embarassed

# 36
  • Мнения: 641
Здравейте .Моите щури нерви ме докараха до болница снощи.Корема започна да ми се свива свива и да ме боли,оказа се,че не си давам много почивка.Надупчиха ми дупето и ме държаха на системи 4часа,но бебето е добре.Доктора ми каза,че имам миомни възли и ми изписа"MAGNE B6",някоя мама ако се е сблъсквала с това да ми пише ввсичко което знае.Интересувам се напълнява ли се от лекарството защото в листовката не пише?

# 37
  • Мнения: 645
Тогава бях в пъти по-спокойна от сега.  Whistling

 hahaha И аз така!  Embarassed

И при мен е така.

# 38
  • Мнения: 4 335
Пази се по вече и се опитвай да не обрьщаш внимание на неща,които те дразнат.
И аз бях много нервна и плачлива,но в момента в които родих и всичко си дойде на мястото.С тези нерви не вярвах,че ще се размина сьс следродилната депресич,ама ме пропусна Mr. Green
Лека бременност и здраво бебече на финала  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 596
Здравейте мили мами,споделете с мен нервни ли бяхте когато бяхте бременни? Защото аз непрекъснато съм нервна и каквото и да ми кажат имам странното усещане,че го правят нарочно.Всяко нещо което чуя ме дразни и избухвам в сълзи и викове.А мъжа ми как ме дразни направо не мога да опиша и още не сме се бракували,след един месец като се бракуваме не знам какво ще става.Даже ми се струва,че откакто разбра,че ще имаме момиче вече не съм му много интересна.Чакам да ми дадете съвет как да съм спокойна и да не ми пука кой какво мисли за мен. #Crazy

И аз бях така миличка Heart Eyes Не се тревожи,когато всичко свърши и родиш,ще се оправят нещата с времето.Все едно описваш мен.А ако знаеш мъжът ми колко бой изяде,миличкият CrazyНо издържа Laughing

# 40
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
Здравейте .Моите щури нерви ме докараха до болница снощи.Корема започна да ми се свива свива и да ме боли,оказа се,че не си давам много почивка.Надупчиха ми дупето и ме държаха на системи 4часа,но бебето е добре.Доктора ми каза,че имам миомни възли и ми изписа"MAGNE B6",някоя мама ако се е сблъсквала с това да ми пише ввсичко което знае.Интересувам се напълнява ли се от лекарството защото в листовката не пише?


Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините" Joy Joy

# 41
  • Мнения: 1 479
Аз бях нервна и през 3-те ми бременности.През 1-та и 2-та ходех на работа до 45-ят ден преди раждане,а по време на 3-та тичах след Дени,като луда по площадките ooooh! Спокойствие,почивка и здравословна храна му е майката Wink

# 42
  • Мнения: 394
Аз ако бях на мястото на мъжа си предната бременност щях да се разведа със себе си. Бях много ама много нервна. Сега е по-добре, ама пак съм нервна.

# 43
  • Мнения: 42
 И аз бях на въртележката от чувства Peace .След раждането всичко минава,и физически и психически ще си като нова!

# 44
  • Мнения: 641
Цитат
Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините"

Бъди мила с мен и не ме нападай,защото и без това се чувствам ужасно.В19гс съм.Аз на бременноста си се радвам,но не желая да напълнявам от лекарства,затова попитах.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 19:00 от angelina_an

# 45
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Няма рецепта против тия пусти нерви!Ако откриеш-кажи ми я.Да знаеш само как ме дразнят напоследък всички вкъщи.Иде ми да  #2gunfire всичко живо . При мен май е нещо следродилно..
И при мен е следродилна...1г.и3месеца след раждането съм кълбо от нерви Mr. Green

# 46
  • Мнения: 166
Спокойно, когато родиш ще се пооправиш.

Не искам да те плаша, но след това почват едни: спи ли добре, яде ли достатъчно, дали не е болно и т.н.

А пък после...
Големи деца, големи проблеми.

# 47
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 773
Цитат
Абе,мамче "напълняването" ли, ти е най-големия проблем newsm78 newsm78,била си в болница най -вероятно с контракции,не знам в,коя седмица си,ама то бива,бива...... #Crazy #Crazyми то, като не си искала да напълняваш,що ти трябваше тази бременност ooooh! ooooh!Май не са само хормоните проблема ,не искам да си мисля какво ще стане като родиш и видиш ,че килограми светкавично не се свалят ShockedТи гледай всичко да на е наред с бебчо и да сте здрави  , пък другото го....."има в магазините"

Бъди мила с мен и не ме нападай,защото и без това се чувствам ужасно.В19гс съм.Аз на бременноста си се радвам,но не желая да напълнявам от лекарства,затова попитах.


Извинявай Praynig не съм искала да те засегна,нито да те обидя,просто това е божа работа(килограмите) и след като хормоните ти и без това се вихрят,не си причинявай допълнителни терзания,а се опитай да разреждаш вътрешното напрежение с ведри мисли и дела....Лека бременност,щастлив семеен живот и здраво бебче Hug Hug

# 48
  • Мнения: 518
Имаш напълно нормални и естествени усещания! Joy

# 49
  • Мнения: 1 006
Напълно нормално.Аз бях кълбо от нерви. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 098
Аз също преминавах през различни периоди и настроения. На момента бях доста нервна, особено към края.

# 51
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
аз бях такава истеричка през бременността , че се чудя моя мъж как ме е изтърпял . Но всичко  е хормони  Hug

# 52
  • Мнения: 2 448
Абе мислих си тогава, че съм поизнервена, но явно защото не съм знаела, че ще стана и по зле.  Mr. Green

# 53
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Аз самата бях много спокойна.
Не се вглеждай толкова, мисли за малкото човече, което чакате, откривай положителни неща.   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 447
Аз и без да съм бременна съм нервна,а какво остава когато бях.

# 55
  • Мнения: 579
Нервна не,по-скоро подтисната бях...

# 56
  • Мнения: 675
Лелее, на моменти полудявам, аз не мога да се позная, пък за другите не знам. След истерията и патардията като ме хване яд на мен си и като се сетя какво съм направила пък почва един рев.......Аз по принцип съм си нервничка, но сега е чудо, всичко ме дразни и ми е виновно. Чак ме е страх за след раждането  Cry

# 57
  • Мнения: 826
Споко от хормоните е Mr. Green. Само, когато си в по-спокойно настроение се опитай да претеглиш плюсовете и минусите на бъдещия си мъж, да си припомниш защо си избрала точно него и защо искаш точно от него да имаш дете. И не забравяй, че всичко ще си дойде на мястото, но не позволявай състоянието ти да се отрази толкова на истинските ти чувства. Успех, щастлива сватба и спокойна бременност.

# 58
  • Мнения: 701
Хормони,хормони...всичко щеше да е по-добре ако не се бяха раздвижили толкова много по време на бременността.Девет месеца ми се сториха девет години.

# 59
  • Мнения: 114
Аз изкарах най-страхотната бременност!Бях толкова спокойна,весела,щастлива.............. Flutter
Обаче сега............леле понякога съм ужасна!
Как викам...........! Blush
Дано да е следродилно,ама до кота ще ме държи мен????????????? Thinking

# 60
  • Мнения: 1 428
Аз също бях много нервна и на моменти истерична.

# 61
  • Мнения: 183
аз по принцип съм нервак пък сега да не говорим  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
мъжото му е забранено почти да говори щото като си отвори устата и ме дразни /от май  сме женени около 20 пъти му заявих че искам развод Rolling Eyes/,на бабите са им спрени посещенията и добре че свекито си е в софия чак  Twisted Evil

# 62
  • София
  • Мнения: 17 592
Май като цяло ми се размина, нооо... няколко неща имаше, които да ме ядосат ииии... няма да влизам в подробности, но без малко щях да разбия 2 врати (и двата случая бяха свързани с врати някак).

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

И при мен беше така.

# 64
  • София
  • Мнения: 23 098
Тъкмо обратното - бях по-спокойна и блаженна отвсякога, чак се учудвах на себе си!
Но след като родих... разказа ми се играта  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 31 226
Не се притеснявай от хормоните е . Мисли за това какво щастие те чака и се наслаждавай голямото очакване на бебето. Щастие върховно наистина.

# 66
  • Мнения: 641
 smile3511
Мили мамчета направо не издържам вече имам чувството,че ще се пръсна.Толкова ми е криво,че нито мога да спя нито да ям.Сега на всичкото отгоре ми излязоха и едни пъпки та и за тях да мисля.Гърдите ми ще се пръснат от болка,навсякъде ме сърби и боли.Тази сутрин мъжът ми реши да ме докосне,а пък аз взех охкам и да плача и сега се замислям дали няма да си намери друга. newsm78.Имам усещането,че до9месец ще се разпадна,а толкова чаках този момент.Гледам да си мисля за хубави неща,но нещо не се получава.Непрекъснато се чувствам самотна.Дори и сега като Ви пиша ми текът сълзи,а не знам защо.
 smile3515 smile3511 tantrum
 newsm30 newsm30 newsm30Единственото нещо което ме прави щастлива е ритането на моята беба,ама тя не рита по цял ден и щастието ми трае много малко.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Здраво те е ударил хормона  Laughing
Намери си някакво занимание.Аз докато бременеех много четях - толкова книги бях прочела  ooooh!
Ако можеш да плетеш, казват че това успокоява (мен не ме бива, пък и не се хващам  Wink), гоблен и т.н., нещо което да ти е приятно и да те разсейва.Все пак помисли, че и всички тези нерви, не се отразяват особено добре на бебка.
Успех!  Hug

# 68
  • Мнения: 780
И аз бях от "кривите".Всичко и всички ме дразнеха.Затова обичах да си стоя сама, най-спокойна се чувствах.

# 69
  • Мнения: 255
Успокойте бе, мами ако няма конкретни причини за безпокойство  Hug Ние се молихме за едно бебче, аз съм бременна с две в 32-ра седмица вече. Първоначално си е малко стресиращо и сега от време на време ме хващат "моите" и плача, защото се притеснявам дали ще се справя. Нерви няма, защото си създавам обстановка, която ми е приятна - книги, филми, пиша в нета. Не се срещам с хора, които ме натоварват. Когато мога излизам на разходка - за малко, защото от три месеца ми забраняват да се разхождам и пазя леглото. Това е много трудно за мен, защото съм дейна, обичам все нещо да правя и все на някъде да ходя. Е, това вече е гадно при положение, че аз самата се чувствам страхотно, но трябва да пазя близнаците от преждевремнно раждане. Сега вече започна да ми става нервно, но то е защото ме е страх от раждането, от това кога ще се случи и най-вече искам още малко да си понося децата, за да не бъдат много мънички и да лежат по кувьозите. Така, че споко - нервете се за реални неща, които наистина са важни. Успех от мен  Hug

# 70
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ангелина, посъветвай се с лекар или хомеопат. Все има нещо подходящо за успокояване нервите на бременни. Всеки има такива тежки моменти, но като те чета твоите са си в доста повечко, а и явно влияят на бременността ти.  Peace
 Иначе аз бях съвсем нормална бременна, имала съм и своите криви моменти, и приповдигнати такива.

# 71
  • Мнения: 63
на моменти и аз съм така #Cussing outхормони какво да се прави  Laughing

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 8
И аз бях от "кривите".Всичко и всички ме дразнеха.Затова обичах да си стоя сама, най-спокойна се чувствах.
  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 521
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.
Изключително точно описано.

# 74
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И аз бях крива, имаше моменти когато бях точно като в ПМС, но за доста по-дълъг период.

# 75
  • Мнения: 1 900
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.
Изключително точно описано.

# 76
  • Мнения: 1 170
Откакто съм забременяла, до ден днешен съм кажи-речи "кълбо от нерви". Но мисля, че с годините нещата ще се поуспокоят. Надявам се! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 224
Аз съм нервна по природа. Като забременях, станах спокойна, ноооооооо.................след раждането стана страшно. Мъжо се чудеше къде да се скрие  Laughing Това правят хормоните с нас.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Да и аз бях много нервна,като бременна.Всичко ме дразнеше и плачех без причина.
От хормоните е,ще отмине.

# 79
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.

 Peace......

# 80
  • Мнения: 616
Само през първите месеци бях нервна, след това се успокоих, а последните два месеца изкарах в такава безметежност.... кеееееффф...
Не се срешнах със следродилната депресия, макар да имахме проблеми с бебето, обаче сега, вече 4 месеца по-късно така съм  afwitch и аз, че сама не мога да се понасям...

# 81
  • Мнения: 922
Първият път бях много нервна и на моменти истерична, но като си спомня и сега след толкова време пак се изнервям.
Вторият път не бях нервна, чувствах се щастлива и окрилена, но за сметка на това преживях куп нещастия  Sad

# 82
  • Мнения: 1 554
бях супер спокойна Peace

# 83
  • Мнения: 318
Бях ненормално изнервена, крещях, плачех, трясках врати, чупех стъкла на поразия, незнам как ме издържа мъжа ми. А след това ме нападна и  много тежка следродилна депресия..и все още не ме е пуснала изцяло...Истината е, че никоя от нас не се ражда подготвена за тези съдбовни моменти на живота си, но слава богу - в наши дни - има лекари, копметентни психолози и добри прятели, които са незаменими в такув труден момент. Пожелавам ти скорошно равновесие - в името на теб, съпруга ти и бъдещото ви съкровище Hug

# 84
  • Мнения: 8 242
ангелина_ан, чакай малко да родиш и ще ти стане съвсем забавно  Joy Joy Joy
Ако сега те дразни всичко.. бъди МНОГО готова, че бебетата изобщо не са като по филмите - не са с копчета, като ги сложеш в леглото да млъкнат и да заспят  Mr. Green
Ще се смееш на какво си се нервила като бременна  Crazy

# 85
  • Мнения: 961
Хормоните си правят шеги с нас!  Crazy
Аз като цяло бях спокойна, но имаше моменти, в които настроенията така  се сменяха, че ме изненадваха и мен самата!  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 285
По време на първата си бременност бях много спокойна,но втората...олеееее!Но за сметка на това никога не съм имала следродилна депресия!Но нервите и сега си ги имам,особено като плаче бебка и с нищо не мога да помогна и да я успокоя! Close

# 87
  • Мнения: 367
Леле все едно говориш за мен  Laughing ! Няма страшно и аз бях така,но като родих нещата се нормализираха  Peace

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 10:38 от kklara

# 88
  • Мнения: 698
Има хомеопатични препарати, които се взимат за облекчаване на тези състояния, за които говориш. Напълно са безвредни за бременната и плода. Има за смущение, страх, емоционална свръхчувствителност, безсъние, трудности при заспиване, за събужданията през нощта, за свръх активни жени - нетърпеливи и раздразнителни, за страх от раждането, силна емоционалност и променящо се настроение, голяма докачливост,лесно разплакване. Има и хомеопатия за следродилна депресия. Съжалявам, че не знаех това при първото си раждане, с второто, всичко беше чудесно.  Разбира се, би трябвало да говориш с лекар-хомеопат.

# 89
  • Мнения: 641
Пак съм аз авторката:Като гледам как вървят нещата май ще трябва да пия хапчета.Мислех си,че бременността като ми напредне нещата ще се успокоят,а то стана още по страшно.Идва ми да  smile3512 всички(само мама и бебка не ме дразнят).Сега започнах да се притеснявам и за бебето,като не я усетя известно време и в главата ми нахлуват щури мисли. #Crazy
Аз и преди не съм била от спокойните,но то това на нищо не прилича.
Снощи пак спретнах един луд скандал,така виках,че чак бебето започна да ме рита и накрая се разревах като магаре.Резултата:тази сутрин съм подута и гузна.Усещам с,че греша ама като набера скорост няма спиране.А свекърва ми как ме гледаше smile3518...
Ама нали вече всички знаят,че сега произвеждам повече хормони  preggo и си мълчат.
 newsm30 newsm30 newsm30

# 90
  • Мнения: 770
Бях супер спокойна по време на бременността - нещо необичайно за мен, но пък много благотворно.
Защо не се опиташ да си намериш приятни занимания, вместо да си блъскаш главата с лоши мисли. Използвай хубавото време и прави разходки.
Пожелавам ти успех и спокойствие!  bouquet

# 91
  • Мнения: 641
Забранено ми е да ходя пътувам и всичко което е свързано с много ходене,излизам само по веднъж на ден,Получих контракции преди 2 седмици в 19гс.Аз за това съм такава откачалка.Жените качват по 30кила,а аз повръщам като  #Crazy и едвам едвам съм с 3 кила отгоре.Добре,че бебето се развива нормално.

Общи условия

Активация на акаунт