Нерви

  • 5 168
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 428
Аз също бях много нервна и на моменти истерична.

# 61
  • Мнения: 183
аз по принцип съм нервак пък сега да не говорим  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
мъжото му е забранено почти да говори щото като си отвори устата и ме дразни /от май  сме женени около 20 пъти му заявих че искам развод Rolling Eyes/,на бабите са им спрени посещенията и добре че свекито си е в софия чак  Twisted Evil

# 62
  • София
  • Мнения: 17 592
Май като цяло ми се размина, нооо... няколко неща имаше, които да ме ядосат ииии... няма да влизам в подробности, но без малко щях да разбия 2 врати (и двата случая бяха свързани с врати някак).

# 63
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз пък изкарах много спокойна бременност.Въобще не е имало такива пременливи настроения и сълзи.След раждането обаче имаше сълзлив период.

И при мен беше така.

# 64
  • София
  • Мнения: 23 109
Тъкмо обратното - бях по-спокойна и блаженна отвсякога, чак се учудвах на себе си!
Но след като родих... разказа ми се играта  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 31 317
Не се притеснявай от хормоните е . Мисли за това какво щастие те чака и се наслаждавай голямото очакване на бебето. Щастие върховно наистина.

# 66
  • Мнения: 641
 smile3511
Мили мамчета направо не издържам вече имам чувството,че ще се пръсна.Толкова ми е криво,че нито мога да спя нито да ям.Сега на всичкото отгоре ми излязоха и едни пъпки та и за тях да мисля.Гърдите ми ще се пръснат от болка,навсякъде ме сърби и боли.Тази сутрин мъжът ми реши да ме докосне,а пък аз взех охкам и да плача и сега се замислям дали няма да си намери друга. newsm78.Имам усещането,че до9месец ще се разпадна,а толкова чаках този момент.Гледам да си мисля за хубави неща,но нещо не се получава.Непрекъснато се чувствам самотна.Дори и сега като Ви пиша ми текът сълзи,а не знам защо.
 smile3515 smile3511 tantrum
 newsm30 newsm30 newsm30Единственото нещо което ме прави щастлива е ритането на моята беба,ама тя не рита по цял ден и щастието ми трае много малко.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Здраво те е ударил хормона  Laughing
Намери си някакво занимание.Аз докато бременеех много четях - толкова книги бях прочела  ooooh!
Ако можеш да плетеш, казват че това успокоява (мен не ме бива, пък и не се хващам  Wink), гоблен и т.н., нещо което да ти е приятно и да те разсейва.Все пак помисли, че и всички тези нерви, не се отразяват особено добре на бебка.
Успех!  Hug

# 68
  • Мнения: 780
И аз бях от "кривите".Всичко и всички ме дразнеха.Затова обичах да си стоя сама, най-спокойна се чувствах.

# 69
  • Мнения: 255
Успокойте бе, мами ако няма конкретни причини за безпокойство  Hug Ние се молихме за едно бебче, аз съм бременна с две в 32-ра седмица вече. Първоначално си е малко стресиращо и сега от време на време ме хващат "моите" и плача, защото се притеснявам дали ще се справя. Нерви няма, защото си създавам обстановка, която ми е приятна - книги, филми, пиша в нета. Не се срещам с хора, които ме натоварват. Когато мога излизам на разходка - за малко, защото от три месеца ми забраняват да се разхождам и пазя леглото. Това е много трудно за мен, защото съм дейна, обичам все нещо да правя и все на някъде да ходя. Е, това вече е гадно при положение, че аз самата се чувствам страхотно, но трябва да пазя близнаците от преждевремнно раждане. Сега вече започна да ми става нервно, но то е защото ме е страх от раждането, от това кога ще се случи и най-вече искам още малко да си понося децата, за да не бъдат много мънички и да лежат по кувьозите. Така, че споко - нервете се за реални неща, които наистина са важни. Успех от мен  Hug

# 70
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ангелина, посъветвай се с лекар или хомеопат. Все има нещо подходящо за успокояване нервите на бременни. Всеки има такива тежки моменти, но като те чета твоите са си в доста повечко, а и явно влияят на бременността ти.  Peace
 Иначе аз бях съвсем нормална бременна, имала съм и своите криви моменти, и приповдигнати такива.

# 71
  • Мнения: 63
на моменти и аз съм така #Cussing outхормони какво да се прави  Laughing

# 72
  • Добрич
  • Мнения: 8
И аз бях от "кривите".Всичко и всички ме дразнеха.Затова обичах да си стоя сама, най-спокойна се чувствах.
  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 521
Хормони, миличка...И нервна съм била, и нещастна съм била, и апатична, и превъзбудена...повредата не е в твоя телевизор. Като мине малко време от раждането, всичко ще си дойде на мястото.
Изключително точно описано.

# 74
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
И аз бях крива, имаше моменти когато бях точно като в ПМС, но за доста по-дълъг период.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт