"Загъване" на ушите

  • 7 683
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 860
Искам да попитам къде във Варна има такива лепенки и на коя марка са поне като питам да знам за какво да питам.  Rolling Eyes
И ние имаме този проблем и той стана точно от прегъване на ушенцето не беше така сего мисля де опитам с леренки с лента нестава не я търпи. Confused

# 46
  • Мнения: 367
Леле и ние сме така!Постоянно си обръща ушетата докато спи и се върти!Пробвах с лента,но не търпи ooooh!  JoyАма веднъж като й ги прибрах към главата да я видя как е така,хич не ми хареса,все едно не е  тя  hahaha Ушато тюленче ще си имаме,ако не се оправят сами(никой няма щръкнали  уши)  newsm12 smile3532

# 47
  • Мнения: 860
Никои ли не е намерил тези лепенки някъде за да сподели къде? Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 156
И ние имахме такъв проблем с голямата ми дъщеря. Аз исках да направим нещо, но мъжът ми каза, че това са глупости  ooooh! И резултатът е налице - ушите й са леко щръкнали. Никой в семествата ни не е с такива уши, не е болка за умиране, но е неприятно като вържем косата... Сестричката й си има съвсем прилепнали ушенца. Така че ако имате възможност направете нещо докато е време  Wink

# 49
  • Мнения: 530
Не си мъчи бебчето с тези лепки! Дъщеря ми беше същата. Най редовно си подгъваше ушие и аз се тревожех че ще щръкнат, но няма такова нещо. Ако е гентично заложено да са щръкнали, няма как да ги спасиш, както и обратно.

# 50
  • Мнения: 788
Да не стряскам никого, но и ние нямаме в семейството с щръкнали уши, но аз бях с такива, докато не си направих пластична операция. И майка ми ми казваше, че ми ги оправяла до един момент и после и писнало. Ако знаете колко съм и мрънкала заради това... Не че и след операцията са ми съвсем прилепнали, но определено разликата е голяма, сега спокойно си връзвам косата, преди беше невъзможно, комплекс голям ми беше... В никакъв случай не трябва да мъчите бебчетата с лепенки, ако не им понасят, но и не се отказвайте от всякакви други алтернативи.

# 51
  • Мнения: 2 334
Пробвай  с тънка шапчица,лента за глава или с копринен лейкопласт.И дъщеря ми беше така и с копринения лейкопласт оправихме нещата Peace

# 52
  • Мнения: 544
Какъв е този копринен лейкопласт? Шапки и ленти не търпи.

# 53
  • Мнения: 2 334
Какъв е този копринен лейкопласт? Шапки и ленти не търпи.

Продават го по аптеките на Urgo.Той е много фин и по лесно се маха от ухото след залепване  Peace

# 54
  • Мнения: 199
Ушите не могат да станат щръкнали само, защото детето ги "подгъва"... Това са си гени.

# 55
  • Мнения: 1 674
Всичко си е до ген.И двете ми деца така си прещипваха ушите когато спяха.Не съм лепила с нищо,нито съм слагала ленти или шапки.Сега като поизрастоха  не са щръкнали.Не можеш да вървиш с/у природата.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 185
И при нас се подгъваха, но като стана по-твърд хрущяла спрахя. Сега не са щръкнали!

Общи условия

Активация на акаунт