Операция на миома-къде?

  • 8 051
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Ако се решиш на преглед при д-р Тюфекчиева (която аз препоръчвам горещо), то знай, че тя има частен кабинет на бул Витошка. Та обаждайки се там, да ти запишат час, е повече от сигурно, че отиваш поне 20 дни напред. Но отиди някоя вечер (в дните, в които тя има прием), след 18:00ч. и кротко почакай. Повече от сигурно е, че ще те прегледа.

Успех.
Благодаря ти Шани,изобщо не се бях сетила,че мога да опитам по този начин да се вредя.
Другата седмица имам преглед при Божилов и като се запозная с него се надявам да ми олекне на сърцето,но ще опитам да се консултирам и с Тюфекчиева.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 754
Препоръчвам доц.Дянкова от онкологията.Служ.тел:9714898/320,дом:732273,моб:0888661543

# 17
  • Мнения: 101
Възхитена съм от специалистите в аг-клиниката на Пирогов! Отделението е малко. Обикновено лежат 4-5 жени. Вниманието към тях е огромно! Направена ми е хистеректомия там от д-р Желязкова . Другите болни , с които съм лежала, са страшно доволни също от своите оператори - справят се с невероятно трудни случаи! Попаднах малко случайно там, но съм с отлични впечатления!

Общи условия

Активация на акаунт