Ние сме февруарски мамчета с пораснали коремчета!!! - XXI

  • 11 711
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Страхотни сладурани сте! Тъкмо ви разглеждах снимките от срещата и милото ме попита кои са тея хубавици, че и всичките бременни. Joy Joy Аз му казах и отбелязах, че на всички ви, според мен коремчетата ви са доста големи, а видите ли- моето-мъничко. Последва кратък спор, и отидохме пред огледалото, където с почуда установих, че размерите с вашите са идентични! pregnant

# 226
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТ  ДИМИТРОВДЕН  !
На всички именници , пожелавам много любов , здраве и късмет !

# 227
  • Мнения: 139
Добро утро и от мен и честит празник на всички именници!

Софийските мами, много сте лъчезарни и хубави! Пицарията е трябвало да ви черпи!!! Украсили сте заведението с присъствието си!
По всичко личи, че срещата е била много весела и шумна. И аз ви завиждам, не особено благородно Hug

Успешен и слънчев ден на всички  bouquet

# 228
  • Мнения: 529
Здравейте колежки  Mr. Green

Хайде честит имен ден на всички именници   bouquet

Фокси, живи и здрави дечица в семейството ви и много да ви радват   bouquet

А що чак декември пак ще се срещаме  Sad не може ли през ноември пак и после през декември пак  Wink

# 229
  • Мнения: 1 797
Добро утро Hug

Дидерончо, Честит имен ден   bouquet, желая ти много любов, усмивки и здрав бебок newsm51

Ако има и другии именници да е честито и на тях Heart Eyes

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Честит имен ден на всички именници   bouquet  bouquet  bouquet
Дидерончо,честит празник   bouquet
Аз си имам племенник Димитър ,да ми е жив и здрав на леля момчето  Hug ,та да ви почерпя

# 231
  • Мнения: 649
Добро утро,

с тази смяна на времето аз съм се ококорила още в тъмни зори  Simple Smile
Изгледах сем Флинстон и сега реших да ви прочета и вас  Hug

Честит имен ден на Dideroncho и на всички празнуващи мами днес,



Да сте живи и здрави, много щастливи и обичани и едно сладко бебче през Февруари  newsm32

РЕД и аз си мислих, че моя корем е мноого голям / а и веки, който ме види ми го казва/ но вчера забелязах, че почти всички сме с еднакви коремчета  Laughing

PIS74f радвам се, че при теб нещата вече са добре  Hug

Почивайте днес мамчета, аз отивам след малко на БебеМанията да видим какво ще покажат . После ще докладвам

# 232
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 886
Честит имен ден на всички именници!  bouquet

Момичета, и аз да почерпя, че днес преди 8 години се взехме с милото Mr. Green


П.С. извинявам се предварително на мамите, на които ще им се прияде Embarassed

# 233
  • Мнения: 263
 Привет, кокошчици (ми така де, нали сега си мътим яйчицата  tooth )

 Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet Ето какво намерих за празника:

 "Народният култ към Свети Димитър го представя като по-голям брат на Свети Георги. Пък според народните предания от този ден започва зимния период. Широко разпространена е поговорката „Св. Георги лято носи, а Св. Димитър — зима“. Светецът се смята за властелин на зимните студове и снегове. Дори има народна представа, че той пуска снега като разтръска своята дълга бяла брада." - връзва се, като погледна през прозореца баш на зима ми мирише  cold

 Днес е и голяма задушница, но бременните такива работи не трябва да правят. Освен това не трябва да работят, да шият, да перат и да плетат - въобще рахат! И последно - днес да внимавате кой ще влезе в къщата ви пръв, че такава ще е цялата ви следваща година. Аз предлагам да се сетите за някой здрав, усмихнат, богат приятел/роднина, който тактично да поканите  thumbsup

 Гледам на срещата сте си изкарали страхотно! Много сте сладки всичките с тия коремки!  Hug
 Аз снощи бях на откриването в Арбанаси и да ви кажа доста се забавлявах. Заведението, разбира се, беше пълно, но учудващо не беше претъпкано (а все пак 450 места), предполагам просто имаше достатъчно място между масите, а и беше на 3 нива. Аспирацията работеше едва на 30 процента мощност, а изобщо не беше запушено, даже дрехите ми не миришат днес! За програмата: имаше театрална част с коне, царе, царици, малко като приказка беше и беше интересно; после имаше комедийна част с Краси Радков и Виктор Калев (съжалявам, че не се снимахме с тях, бяха на нашата маса) и накрая имаше поп-фолк част, която ние съвсем умишлено пропуснахме. Озвучаването беше перфектно, но музиката хич не допадна на чедото ми - никога не ме е ритала така!!!  #Crazy Имах чувството, че крачето й ще ми пробие коремката и ще изскочи, направо се стреснах! Прибрахме се набързо и се успокои детенце, но аз официално обещах, че повече такова нещо няма да му причинявам никога  no Yanst беше казала, щом ни се допуши да си представяме как издишваме дима в личицето на бебси, и аз много ярко си представих как детенцето спинкаше на масата до нас и това накара да ми се изправят косите!

 Толкова от мен, кукли! Качила съм 2 снимки на коремката, както бях изтупана, в албумчето! Крайно време беше и аз да имам снимка бременна  Grinning

 Желая ви мързелив и спокоен ден!  lovekiss

# 234
  • Мнения: 89
Geia,честита годишнина!
Честит имен ден,Dideroncho!да ти е живо и здраво името!
Deskata,и моят син все още спи в същото легло(но никога не съм го люляла в него;не сме сваляли колелцата).
На мен от петък ми е тръгнало по кръчми.Вчера и вечерта бях до сред нощите в "Яфа"-та,та очаквам понеделника да си почина... Laughing
Сега ще ходя на погача,а подарък още нямам... Embarassed

# 235
  • Мнения: 56
Привет, момичета!
Честит имен ден на Дидерончо и на всички празнуващи днес newsm51
Гея,честита годишнина, още поне три пъти по толкова в мир и разбирателство  bouquet
Жабче, честито и на твоя племенник, да  е жив и здрав  bouquet
Гал, никой не е заковал Декември като крайна дата за среща, то може дет се вика и след седмица пак да се съберем, кво ни пречи Grinning
autumnsphere, и за мене беше страхотно да си люшкаш бебето, но проблемът е, че малките маймунки като свикнат в люлката след това искат да ги люшкаш и на ръце, а моето на 4 месеца вече беше 9 кила #Crazy та най-редовно си оставах без кръст и без ръце Tired (иди обясни на 4 месечно бебе, че в люлката може да се люшка, а на ръце не Crazy) иначе, разбира се, че комфортът на бебето е най-важен, но и ние сме хора, трябва да се щадим Wink Laughing
newsm10
Отивам да чета списанийце и да си играя с малката, нали днес ще мързелуваме Wink

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Здравейте, момичета! Simple Smile
Аз снощи много късно се прибрах от рождения ден и бързо паднах в леглото...

Дидерончо, честит празник! Да си жива и здрава! Днес - много положителни емоции, а февруари - сладката бебка да те поздрави очи в очи  Flutter

Geia, честита годишнина! Много да се обичате още дълги години и все така да се подкрепяте във всичко! А сладките дечица да ви радват много много!!!  bouquet

Толо, много благодаря, че си ме отменила в надписването! Hug Днес пак разгледах снимките и толкова приятно ми стана! Simple Smile Аз съм за още срещички по всяко време, когато кажете Simple Smile)

Dessi06, хората гледаха странно, а сервитьорките - лошо!?!? newsm78 Нещо не им се харесахме май, ама на нас хич не ни пука! hahaha

Еми, благодаря за пожеланията! Дано на всички ни любимите хора да са здрави и толкова добри хора!  Praynig

Carbo, много се забавлявах с дрешките, които татето е купил за вашето съкровище  Joy Той и нашия татко е закупил едно сладко зимно костюмче таман за лятото  hahaha Да кажеш, че няма опит...ама май е позабравил бая вече  Mr. Green

Моя юнак хълца от 10 мин. вече  #Crazy Ще ходя да хапна нещо, пък дано му стане по-комфортно на човечето. Иначе е смешничко и приятно усещането...

 Hug за всички и доскоро, сладурки!


# 237
  • Мнения: 17
Дидерончо да ти е живо името , много здраве, любов и щастие за теб и всички около теб, а и на всички останали именници  Tada
 Аз само да вметна за мен- от вчера следобяда всичо при мен е наред, да не чуе дявола  Praynig Цялата драма беше за няколко часа.  И понеже нощес имах отвратителни киселини и правех неуспешни опити да заспя, а като капак лудата ни съседка над нас реши да изнася концерт. Почти час посреднощ пя с пълно гърло стари градски песни и бунтовнически и какви ли не....та тази сутрин се поуспахме малко. Но смяната на времето ни спаси отчасти от "резила" с късното ставане. Маитапя се де не че ни пука кога сме станали, но обикновено в рании зори с татето сме опулили очите вече Shocked да ни пита човек защо ooooh!
 Весел празник на всички и пълноценен почивен ден   bouquet

# 238
  • Мнения: 241
Здравейте февруарски мамчета с пораснали коремчета!  Grinning
Честит празник на Дидерончо и само хубави емоции през днешния ден ....., а най-голямата през февруари!  newsm51
Честито и на всички други именнички, скрити зад неразгадаеми ник-ове   bouquet, а и на всички ваши близки носещи името на днешния светец! 

В днешния мрачен ден ми е едно мързеливо и май ще се отдам на гледане на телевизия и дрямка Simple Smile

Много целувки на всички, и се усмихвайте повече!  Hug

# 239
  • Мнения: 71
Здравейте сладурки с коремчета!
ЧЕСТИТ ДИМИТРОВДЕН!!!
Дидерончо, да си жива и здрава, да ти се слави името и Свети Димитър да те закриля!
Жабче, честито и на племенника ти!
Дафинка Иванова - честито ви семейство! Да сте живи, здрави и много да се обичате! Да си напълните къщата с дечица! ГОРЧИВО   bouquet
Гея, честита ви годишнина! Нека през съвместният ви път има повече усмивки, любов и разбирателство, а през февруари - да ви поздрави наследничето!
Фокси - да ви е жива и здрава малката бебка Христина и много да ви радва!
Янаст, моите най-искрени съболезнования. Мъката винаги е голяма и остава, но човек е така устроен, че свиква да живее с нея.
Хубавото е, че след всяка мъка следва и щастие - твоето бебе-февруарче ще изпълни семейството ви с любов, топлина и радост.
 
      Сега за срещата - още не съм видяла снимките, но наистина си изкарахме чудесно и не усетих как мина времето. Всички сте много усмихнати и приветливи. Сега вече свързвам име с физиономия и е много по-близък контакта, дори като пиша. С удоволствие ще се включа и за следваща срещичка, на която се надявам да се присъединят и още мами  newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт