изоставане на плода

  • 5 845
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 203
 Hug Hug HugРадвам се за теб hedra!!!Поне по- бързо си успяла да потушиш стреса Simple SmileЩе видим как ше се развият нещтата при мен утре...

# 46
  • Мнения: 184
преди малко бях на преглед при друг гинеколог.не му казах за мнението на предишния ,за да не го насочвам в дадена посока.казах му само че съм получила леко кървене и затова идвам да видя дали всичко е наред.та така,според втория гинеколог съм в 6 г.и 3 дни.не зная дали да се зарадвам още.утре ще пусна и втория кръвен тест.ще видим дали се удвоява добре.такава каша ми е ,съвсем се обърках и аз вече.в събота съм на преглед при първия гинеколог.ами това за сега от мен...

# 47
  • Мнения: 203
Браво,браво Hug Hug Hug има светлина в тунела!Дано да е сгрешил първият!Успех и кураж.

# 48
  • Мнения: 975
Браво Аси,дано всичко е наред. Praynig

# 49
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Асита,стискаме палци,дано и в събота новините са добри!Ако трябва и на трети гинеколог отиди. Hug

# 50
  • Мнения: 2 270
браво ASITA5 Hug
стискам палци всичко да е ок Praynig

# 51
  • Мнения: 184
в петък след като прокървих обилно/като  при нормален цикъл/реших да отида на трети гинеколог ,по-компетентен и най-важното-с по-добра апаратура в Майчин дом.След преглед с вагинален ехограф се установи че плода наистина е малък и не отговаря на г.с.,без жизнени показатели и сърдечна дейност.т.е.мъртъв е.4 часа по-късно организмът ми сам го изхвърли,поне си спестих допълнителната травма от кюртажа.сега съм на антибиотици и метергин.ами това е момичета,след 2-3 цикъла ми предстоят генетични и имунологични изследвания.това ми беше 3-тия по ред сп.аборт,след 2-рия правих някой изследвания,но явно не са били достатъчни.след като се свързах по имейл с доц.конова от плевен,имам препоръки от нея да си изследвам НК клетки,генни мутаций свързани с тромбофилия и антифосфолипидните антитела.преди тези всички гадости да ми се изсипят на главата имам една много лека и безпроблемна бременност.резултата от нея е в подписа ми отдолу.така че никога не съм предполагала че мога да имам проблеми в тази област.много искам второ дете,зная че рано или късно ще си гушна здраво и красиво бебче,не съм се отчаяла ,а продължавам напред.силно вярвам че ще се получи.а и имам прекрасно дете и съпруг ,които са ми упората.успех пожелавам на всички ,които са минали по моят път и особено на онези които още се борят за първа рожба.наистина единствено те/децата/осмилят живота ни и го правят по-красив.УСПЕХ

# 52
  • Мнения: 975
Аси,съжалявам мила Sad

# 53
Аси Sad
Но направи изследванията, които трябва и ще успееш следващия път. Hug

# 54
  • Мнения: 2 270
Аси, зная че е много тежко, но вдигни глава, намери колкото се може по-бързо сили за да започнеш с изследванията, ако откриете проблем - ти пожелавам бързо да намерите решението му, ако не - приеми случилите се неща за ужасна случайност, и в двата случая ти желая съвсем скоро лека бременност и здраво бебе на финала! Hug Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 203
Съжалявам и аз Cry много се надявах,че при теб нещата ще се получат...Радвам се,че имаш подкрепата на близките ти и това,че не си си отчаяла и си силна да продължиш борбата за което те поздравявам и ти желая успех и едно бебче на финала! Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 165
Много съжалявам Асита. Кураж...

Общи условия

Активация на акаунт