Спалня по поръчка? ... и още едно питане...

  • 16 467
  • 131
  •   1
Отговори
# 90
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

еееееее, точно това търся от 100г.
Мерси.
Ще си го принтна и ще го показвам за модел.
Danito_t - казвай бързо къде я поръча?

# 91
  • Мнения: 163
Danito_t ,много изчистена спалня, моя тип  Wink Peace
Да ви е честита и с много любов да си я използвате Wink

# 92
  • Мнения: 7 947
Дам, много хубава и е практична с раклата !
Шани, може и да си видяла в сайта дет пратих преди - на Хоп мебели / http://www.hop-mebeli.com/index.php?cid=3&sub=5&product=10/ , там има поне 5 подобни модела с такива ракли - в комплект Гардения, Белла, Лора, Елина. Всичко се продава и поотделно и си има цени на различните компоненти от комплекта. И хубавото е, че наистина има всякакви цветове. Ние още си чакаме нашата  Flutter

# 93
  • Мнения: 250
Благодаря ви мацки, аз си я харесвам спалнята - получи се добре, защото преди всичко исках да е практична и да побира доста неща / жилището не е голямо /. С повдигащ механизъм е и отдолу е преградена на 2 и ще пъхам доста неща. А на стената отсреща имаше една голяма ниша, която пасна идеално за гардероба. Изпълнението е на един дърводелец от Варна, който прави и детската и кухнята. Всичко вече е монтирано и нямам забележки. Веднъж да ми се случи да не се ядосвам с майстори. Беше и стриктен и в срока на изпълнение, даже нас чака да си сложим ламината.

# 94
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

да, бе да...
Аз ходих до Дружба преди 2 седмици. Че дори моя близка е продавач-консултант там.
Мебелите, които аз искам са извънстандартни. И по принцип Мебели ХОП работят с 2бр. русенски фирми. Демек - поръчват на тях и после чакат доставка, па те викат да си ги получиш от тях.
И за това, което аз искам ми дадоха цена от около 600 лв. за дървената рамка + раклата +  2х134лв. механизма + около 250-350 лв. за 1бр. матрак.
Ааа и най-важното - вече поръчките са за след НГ.
И затова "душа" за нещо на местна почва и да не се чака толкоз за изпълнението.

# 95
  • Мнения: 7 947
Само да уточня, че не ходиш да си ги взимаш мебелите, а може да ти ги докарат до дома срещу 10лв  Wink И където и да идеш по поръчка минималния срок е поне месец и обикновено ги правят извън София. А пък сега на края на годината - просто забрави за бърза поръчка, просто защото всеки пазарува и фабриките са заринати с поръчки.
Какъв матрак ще взимаш - матраци има по 180-220лв зависи от  размера, на ТЕД например. И защо по поръчка търсиш всъщност - аз отдавна се убедих, че излиза двойно по-скъпо. Не можеш ли да си избереш готов модел просто и да смениш цвета евентуално или размера за матрака?

# 96
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Искам спалня с р-р 2.00м. х 2.00м.

Бога ми, не откривам такава готова.  Thinking И аз искам да я видя първо на живо и тогаз да си поръчам само цвят по мой избор. За това и досега нищо конкретно не съм поръчала... Мразя изненадки Close
Евентуално да склоня за 1.80/2.00м. Но за сега си държа на 2 х 2м.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Искам спалня с р-р 2.00м. х 2.00м.

Бога ми, не откривам такава готова.  Thinking И аз искам да я видя първо на живо и тогаз да си поръчам само цвят по мой избор. За това и досега нищо конкретно не съм поръчала... Мразя изненадки Close
Евентуално да склоня за 1.80/2.00м. Но за сега си държа на 2 х 2м.

Да.... Нашата е 2.20 х 2.20, но всичко е по поръчка! Чувстваме се страхотно в подобно легло. Неудобството е това, че на пазара не предлагат готови чаршафи с подобни размери и като си почнала с поръчките - поръчваш до край или сама си ги обточваш! Но иначе комфорта е неописуем!

# 98
  • Мнения: 289
Искам спалня с р-р 2.00м. х 2.00м.

Бога ми, не откривам такава готова.  Thinking И аз искам да я видя първо на живо и тогаз да си поръчам само цвят по мой избор. За това и досега нищо конкретно не съм поръчала... Мразя изненадки Close
Евентуално да склоня за 1.80/2.00м. Но за сега си държа на 2 х 2м.

Ние сме с такива размери на спалнята, но е по поръчка, нямаше готова в този размер.

# 99
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
РЕД - до чаршафите да стигна. Имам аз майсторка за тях. Съседка ми е  Hug

И да ви питам още нещо, вас двечките (теб и Станимира 1980), като ги поръчвахте, това ли се оказа после и самата реалност? Имаше ли нещо, което да се разминава с вашата поръчка?

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Харесват ми леглата,с които са обзавели спалните в Биг Брадър.Точно такова ми трябва -с повдигащ се механизъм от долния край.Някой да знае фирмата,или производители на този тип легла?

# 101
  • Мнения: 163
Искам спалня с р-р 2.00м. х 2.00м.

Бога ми, не откривам такава готова.  Thinking И аз искам да я видя първо на живо и тогаз да си поръчам само цвят по мой избор. За това и досега нищо конкретно не съм поръчала... Мразя изненадки Close
Евентуално да склоня за 1.80/2.00м. Но за сега си държа на 2 х 2м.

Шани, моята спалня, както писах по горе е по поръчка и с размери 180 / 200. В интерес на истината и аз незнаех, какво ще получа, но тъй като не намирах нищо на пазара, което да ме удовлетвори изискванията - се реших и я поръчах. Наистина останах изненадана, че се получи точно това което исках. А много държах, като теб първо да я видя и после да поръчвам, щото на каталози, чертежи и обеснения нямам вяра. Винаги съм била на принцепа ръка да пипне , око да види. Wink
Цялата спалня не съм я поръчвала от едно място, а на части......
Според мен малко трудно ще намериш на момента в който търсиш нещо готово, което е да е точно това, което търсиш и искаш, поне така се получи при мен за тези 5 мес. които обикаляках мебелните магазини.
Успех в проекта и изпълнението.

# 102
  • Мнения: 7 947
Попаднах на нещо доста интересно - http://www.galleon1.com
има от огромните легла, за които говорите при това налични, стига да не лъже сайта им. Също така е важно, че това са немски мебели на склад с леки или никакви дефекти - както уцелиш.

Също така в мебели БАНКО има спални от чам или бук, по 180/200 - http://www.mebelibanko.com/index.php?m=320&category=206&pc=192&lang=1

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 15:23 от viliko

# 103
  • София
  • Мнения: 1 341





Шани,
моята спалня е почти същата като  номер 7 от сайта на Галеон 1,само че е зелена.
Ако искаш да я видиш на живо - моля заповядай у нас!

# 104
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм го знаела тоз сайт.
Мерси момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт