колко деца може да има една майка,при раждания със секцио?

  • 9 679
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 629
Аз знам за 4. Всеки случай една жена в болницата роди 4-тото си със секцио. Обаче имаше страхотна алергия от лепенки и други неща!

# 31
  • Канада
  • Мнения: 494
Разликата между моите калпазани е две години и три месеца.Първия път родих секцио и много исках втроия да е нормално.Гинеколога ми се съгласи,въпреки малката разлика,но за съжаление в седми месец започнах да вдигам кръвно,а и бебето се оказа  голямо и......така накрая се стигна до второ секцио.
Колкото до броя на операциите,като бях в болницата втория път,на съседното легло жената беше с трето секцио в рамките на 6 години.

# 32
  • Мнения: 4 335
Тук вьв форума има мами с по три секциота Wink

# 33
  • Мнения: 363
Живот и здраве март отново 6те раждам секцио,ясно е по линийките ми  CrazyАко някога решим да имаме 3то,докторът ми каза ,4е задължително и то 6те секцио.про 2 преди6ни...Ина4е какво да ви кажа док даже се зарадва като му казах ,4е пак 6те имам бебе  bouquet

# 34
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз също знам, че разликата между 1-во и 2-ро секцио е хубаво да е поне 2 години. А за броя на ражданията с операция май до 3 се препоръчваше.

# 35
  • Мнения: 4 451
И аз знам, че над три секцио вече опасно за живота на родилката. А интервала между две раждания със секцио вече все повече се скъсява. Но според мен е добре да се изчакат две години.

# 36
  • Мнения: 5 183
Моя приятелка има три деца, съответно на 7, почти 6, и 3 години.
Трите са раждани секцио.
разликата между първите две е точно 1 година и 3 месеца.

# 37
  • Мнения: 6 274
Знам, че докторите не препоръчват повече от три пъти.
Оттам нататък, всеки сам преценява за себе си.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт