Fever,мартенки от сърце,стискаме ви палци с две ръце!

  • 19 818
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 170
fever, добре се завърнала  bouquet
Никита, виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341182.0 , има доста полезно инфо като цяло за тези машини Peace
Шу, при кой доктор ще си в Майчин дом (ако не е тайна Grinning )?

# 241
  • София
  • Мнения: 5 292
Здравейте от мен  Hug

Зелено човече, извинявай, но на мен ми станаха смешни коментарите на колежките ти  Joy Не се връзвай, винаги ще има някой, който да ти качва кръвното.

Ами тъпото е, че едни "компетентни" коментари за всички области от живота дава предимно една колежка, тя си е такава, де, но понеже има и 2 момчета и баш по темата счита, че е едва ли не най-наясно от всички колежки (а то не е така, разбира се). Но стига съм се занимавала, тя не заслужава такова внимание. Просто исках да си "изплача" обидата, защото нямам с кого другиго да споделя такова нещо  Embarassed В това отношение форумът много ми помага и затова нямам претенции кой за какво ще пише, щом му олеква на човек да си напише, нека си напише, да не го държи в себе си. Пък то никой не е длъжен да чете всичко  Whistling

fever, толкова се радвам, че си добре  Heart Eyes Пази се, почивай си много и дано това е последното подобно премеждие  Praynig

На всички приятен уикенд желая  Hug

# 242
  • Мнения: 34
fever  Hug добре си се завърнала  Wink сега повече си почивай  Hug
Аз бях на разходка, че иначе беба много рита  Party Embarassed и сега и ние ще си почиваме  Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 3 637
И аз бързам да ви се похваля,на курсовта ми работа имам 6,а на изпита 5 и е ясно колко съм щастлива  newsm44 !
fever,радвам се че вече сте тук!Не ни плашете повече с беба  Hug ,почивайте си повече!
Белла и в събота ли работиш?Ужас  ooooh! !Не се преуморявай!
Това е за сега  Heart Eyes !

# 244
  • Мнения: 2 495
И аз бързам да ви се похваля,на курсовта ми работа имам 6,а на изпита 5 и е ясно колко съм щастлива  newsm44 !
fever,радвам се че вече сте тук!Не ни плашете повече с беба  Hug ,почивайте си повече!
Белла и в събота ли работиш?Ужас  ooooh! !Не се преуморявай!
Това е за сега  Heart Eyes !
Дааа, днес ми е 6-ти пореден ден и вече едвам гледам Tired Браво за изпита! Hug

# 245
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Fever много се радвам, че сега си добре и силно се моля всичко да завърши благополучно този път при теб. Сигурна съм, че ще е така - стомната се чупи на 3тия път, нали знаеш Wink Hug  Ще полежаваме още няколко месеца и това да ни е проблема само Praynig
Весел уикенд на всички  bouquet

# 246
  • София
  • Мнения: 5 782
fever , добре дошли у дома!  Hug Heart Eyes Hug Стискам палци всичко да е наред вече!  Praynig Peace Hug
Даниелка, голяма си отличничка!  Laughing Честито! Peace
Никита, моя приятелка има такава машина, ама не помня дали съм я питала за цената. Ще пиша като разбера. Иначе е доволна.  Peace
Аз си поспах 1-1.30ч с баткото  Blush , нещо ми беше много парцаливо днес, дали хемоглобина още е паднал...  Rolling Eyes

# 247
  • София
  • Мнения: 1
 Елвиня, може и да си казвала, но в толкова мнения не съм видяла, пиеш ли витамини за бременни? Защото и моят хемоглобин беше на път да слезе под нормата преди месец, но започнах Пренатал и се оправих. Анемията си е гадна работа. С големия ми син голко желязо изпих и пак като си гледам снимките съм като булката-мъртвец в лицето.

# 248
  • София
  • Мнения: 5 782
Маймунке, не пия витамини още, само желязо ми изписаха - Сорбифер. Последния път ми беше 106 хемоглобина, ама като знам че тенденцията е да намалява - предната бременност почнах с над 130, падна до 98  Rolling Eyes , сега не ми се мисли... Този Пренатал лекар ли го изписва? Май доста от вас го пият, освен и аз да почна.  newsm78

# 249
  • Мнения: 105
Fever, добре дошла у дома и сред нас  Hug Давай го по-леко и спокойно и март ще гушкаш сладко бебе Simple Smile
Никита, миналата седмица подарихме на кумовете ни машина за хляб на Мулинекс от Технополис  я взехме за 155лв. По-принцип в Кауфланд и другаде съм мяркала такива машини и по 80лв , а има и по 200 и отгоре. Цената зависи освен от марката и от броя на програмите и размера. Тази дето я взехме има 12 програми и е за хляб 500;750 и 1000гр. По-големите са за хляб до 1500гр. Машината става и за варене на сладко.
Даниелка, браво на теб! Продължавай с добрите резултати  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 68
fever , страхотно е, че сте добре с бебо и пак сте сред нас!!!
Aз днес реших да изляза извън софия ,та да подишаме малко въздух,времето е страхотно и разходката ни се отрази много добре.Ние с малката се изморихме много и поспахме ,а нашия татко се тонизира и докато сме спали е избърсал всички прозорци у дома.
хубава почивка и на вас  bouquet

# 251
  • Мнения: 1 734
Хайде и аз да се включа от днес.
Fever, добре дошла   bouquet, да си почиваш, да си спокойна и да мислиш за хубави неща!
Ние днес в това хубаво време ходихме в зоопарка, детето лудя с приятелчета, обиколихме целия парк, да ви кажа без крака останах накрая  Tired, целия ден ни отиде там. А сега отивам да си почивам, че имам чувтвото че цяло лозе съм прекопала  съвсем сама Crazy

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Миличко фийвърче, радвам се много, че вече си си вкъщи и че сте добре с бебчо  Hug  Heart Eyes   bouquet  Повече никакви проблеми до края на бременността ти  Praynig  Сега си почивай, пази се, глези се, чети си, гледай ТВ и си лежи - пожелавам ти отсега нататък да се чувстваш много добре, да бременееш спокойно, а през март - да гушкаш  baby_neutral

# 253
  • София
  • Мнения: 1
 Елвиня, Пренаталът ми го изписа лекарката, но без някакви изследвания преди това, просто защото съм бременна, така че предполагам, че може да се вземе и така. Обаче щом вече са ти изписали желязо, по-добре все пак да питаш твоя си доктор, че и в него има желязо и да не стане някакво предозиране. Аз го пия 20 дни и 10 дни почивам, макар в листовката да не прочетох за такава задължителна почивка, но така ми каза лекарката- вероятно пак, за да не се получи предозиране. Но добре действа иначе. Което ме подсети, че май почивката изтече и трябва пак да го почна. Много мразя да ги мисля тези хапчета, ама и анемията мразя, та... Предполагам, че си чела това http://www.bg-mamma.com/site/content/view/623/67/, ама все пак да го напиша, щото явно и диетата е важна.

Поли+, моля те бе, от сърце и душа те моля, дай го този татко само за един ден вкъщи! Имам един прозорец в кухнята, дето не се отваря и всеки път правя някакви еквилибристики да го измия, ама сега не мога, щото като клекна и ми се прищипва нещо в корема. А нашият татко страда от нарушено равновесие по принцип (и колело не може да кара поради това) и ме е страх да го опна, нищо че сме на първия етаж. Щерката е с добри гимнастически способности, ама е толкова джаста-праста, че само ще замаже. Остава синът ми да се върне от Швабско и ще го опна, ама дано се задържи хубавото време, докато той намери 10 минути свободни за домашни занимания... Мъка, мъка, мъка! А като прочета тарифите на фирмите за почистване и получавам контракции... Grinning Прати го човека, пък аз ще сготвя нещо, дето го обича, щото да не се хваля, ама хич не готвя лошо, че и на вас ще пратя. Grinning

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 08:54 от Дърта маймуна

# 254
  • Мнения: 361
добро утро мамита Hug
добре дошла на Фивър и никакво мърдане от  темата до март месец.
Това се отнася за всички ви- пускам ви само да раждате  Joy
Аз отивам назакуска в свеки.
Вчера направих един много хубав пазар и ще ви сложа снимчици.
От мен лек и усмихнат ден Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт