Fever,мартенки от сърце,стискаме ви палци с две ръце!

  • 19 776
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 285
Добра вечер от мен  Hug

fever, радвам се, че и вече добре, пази се!!!

marussia
, на всяка цена иди на лекар и не забравяй да му кажеш какви лекарства си пила!

Между другото една колежка ми каза да взема лимон, сурови орехови ядки и мед и да го смеля това всичкото и по 1 лъжичка сутрин да хапвам. Какво мислите, някой да е пробвал тази рецепта  newsm78

Я чакайте да ви кажа една работа. Бях обещала да си кача бележките от лекциите на "9 месеца" на файл и искам да питам някой дали се интересува от тях (освен на когото бях обещала, де) Embarassed  То е като записки на лекции, средно по 5 странички на лекция се събират, до сега съм била общо на 3. Тази, на която най-много се надявах - за раждането, беше зле, но другите ми бяха полезни. Понеже са твърде дълги, за да ги копирам тук, ако някой ги иска, може да драсне 1 ЛС  Embarassed


Успешна седмица  Hug

# 286
  • Мнения: 2 495
Добър вечер и от мен Simple Smile
Днес цял ден си мързелувах из къщи, а към следобед излязохме с мъжо да напазарим за ядене и да се разходим, че много хубаво времето Simple Smile.Сега хапнах подобаващо и вече мога да си почина.
С миналата берменност пих сокчетата Хип-натал (ужасен вкус, според мен Rolling Eyes)
Абсолютно на същото мнение съм Peace.По препоръка на лекарката още при втория преглед, когато се установи сърдечен ритъм, ми препоръча да ги пия.Така и си стоят в шкафа Rolling EyesПо принцип и аз съм против витамините, защото са химия, ама ще ги почвам-мисля да си купя Центрум Матерна.
Между другото, съвет от мен-за мамите, които обичат киселото мляко могат да си купуват "Верея Калций"и "Култура".И двете съдържат калций, а Вереята даже и фолиева киселина Peace
fever, радвам се че вече си по-добре, почивай си сега!  bouquet
За камизолките-и аз нещо не ги харесвам.Ще си взема бодита. Peace
А вие мислите ли да използвате слинг или кенгуру? newsm78 Аз засега съм се спряла на едно кенгуру от Продавалника и цената му е много изгодна Peace
Ето това представлява

# 287
  • Мнения: 361
Е аз също имам доста бодита и на момента ще преценяваме кое ще е на-доброто. Пък и да ke ги ползвам никой няма да се сърди.
Зелено човече аз ако не съм нахална ще се радвам да ми пратиш лекциите си, имаш ми скайпа. И предварително благодаря.
Хайде пак лека и мека Hug

Последна редакция: пн, 03 ное 2008, 08:55 от Elg

# 288
  • Мнения: 514
Добър вечер!
Днес и ние бяхме до зоо-то и беше много хубаво!Разходихме се и разгледахме!

Виждам че за бодита си говорите---много съм доволна от тях и ще си накупувам още!
Белла --Имаме същото кенгуру само че нашето е червено !Много съм доволна и не мисля да си взимам слинг!
Трябва да знаете, че има два вида кенгуру от 0-6 месеца и над 6 месеца!
Това което е на снимката е за по -голямо бебе!

Лека вечер Че много се уморих!






# 289
  • Мнения: 2 495
Белла --Имаме същото кенгуру само че нашето е червено !Много съм доволна и не мисля да си взимам слинг!
Трябва да знаете, че има два вида кенгуру от 0-6 месеца и над 6 месеца!
Това което е на снимката е за по -голямо бебе!
Hм, значи не ми върши работа Thinking Иначе колко му е реалната цена-в продавалника я продават за 12 лв. Rolling Eyes

# 290
  • Мнения: 514
Белла --Имаме същото кенгуру само че нашето е червено !Много съм доволна и не мисля да си взимам слинг!
Трябва да знаете, че има два вида кенгуру от 0-6 месеца и над 6 месеца!
Това което е на снимката е за по -голямо бебе!
Hм, значи не ми върши работа Thinking Иначе колко му е реалната цена-в продавалника я продават за 12 лв. Rolling Eyes
Ние го купихме за 20 лв.---мисля че цената в продавалника е сравнително нормална!Стига да е здраво и запазено! Peace Peace

# 291
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте милички,
много ми липсвахте! не съм влизала тука от четвъртък и сега наваксвам с четенето. Hug
Elwing, мерси, мила, за загрижесността!  Hug Не се е случило нищо лошо, просто напоследък май стреса и напрежението ми идват малко в повечко...  ooooh! искам да ви кажа, че сигурно този месец хич няма да съм активна, (дано поне намирам време да ви изчитам), тъй като служебно имаме много важни сделки и ще се работи извънредно със сигурност - вечер до късно, а може би и през уикендите.  ooooh! ама няма как,  ще трябва да успеем с едни нереалистични крайни срокове... луда работа... тази събота работих  Shocked, а сигурно следващите седмици ще ми бъдат пълен ад!  Crazy Както и да, да не се оплаквам повече...
ivelina, стискам палци всичко с теб да е ОК. Пази се и почивай повечко!
rosita_ta, честито момиченце и браво за чудесния резултат!
The_light_2008, m@m@,  ooooh! на който му е досадно да е в темата или да чете, ми да не го прави?!? толкова ли е сложно и далече от ума  newsm78 само се оплаквате и дразните, ами, някой да ви кара насила??????? Danielkka, браво за изпита мила, и напълно съм съгласна с мнението ти "кой каквото иска по колко пъти иска да си го пише,която мама се дразни да не чете,на други пък им е интересно!" Много точно си го казала!  Hug Elwing,  Hug явно е национална черта - българинът никога не е доволен!  ooooh!
cvetka-koketka, честит ти мъж!
veselina_s_p, честит апартамент! Да сте много щастливи в него!
Tony_st, мила, честито за хубавите ти поводи и за почерпката!  Hug
fever, добре дошла!!!!!! Много се радвам, че ти и бебка сте добре, почивай си!!!  Hug Hug Hug
Успешна седмица на всички!

# 292
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Маруся можеш да си пръскаш Биопарокс в носа и гърлото през 4 часа. Локален антибиотик е, на мен лично много ми помага и не е вреден при бременност. Естествено питай си АГ, за да си сигурна. И много витамини и цитрусови сокове Peace Оправяй се бързо.
За матерната и магнерота - наистина са грамадни хапове, ама аз си ги чупя на 2 и така ги пия, иначе ми се запречват Sick

# 293
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Добро утро момичета! Пускам новата тема с надеждата всички да сме добре. Снощи ме свиваше стомаха долу вдясно, сега пък се  ошашках да не би да ми се появяват болезнени контракции и в 13 ч. съм на преглед. Надявам да са просто болки в корема, че много ми станаха лекарствата. Вече освен магнерот и но-шпа, пия и гинипрал.
Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт