Fever,мартенки от сърце,стискаме ви палци с две ръце!

  • 19 828
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
Здравейте!Е,аз наистина нямам време и нерви да изчитам цели страници ,затова че 1 или 2 дни не съм чела.
Пиша само когато искам да ви кажа нещо -та сега искам да се върна на темата за стволовите клетки.
Проучих въпроса за Бургас (който го интерисува)-ДА ВЗЕМАТ СЕ СТВОЛОВИ КЛЕТКИ И ТУК.
Моя приятелка ми обясни подробно-тя е родила трето дете точно преди година.Дошъл е екип от София от клиника Малинов-взели са ги и веднага обратно.Давало се само капаро .Те ги обработват ,правят тест за съвместимост и ако всичко е сполучливо тогава се заплаща остатъка по банков път,ако не се връща и капарото  с удържани разноски по транспортирането.При евентуален случай да се наложи използването има ,се използват лично вашите си клетки ,кои да е не са съвместими.Към тази клиника таксите са следните,може сега да имат някаква промяна-3000 са платили еднократно и след 4 година се плащало по 150 евро на година.
Имало и още една  фирма която отскоро била допусната да обслужва в Бургас ,била по евтина плащало се еднократно за 20 г  3000 лв.,но там май не идвал екип ,а иизпращали куфарче с вичко необходимо и лекаря слагал всичко и обратно по специален куриер.
Иначе услугата се предлага за всички градове ,който желае може да се възползва ,това май си е вид застраховка.

За ме остава неясно точно при кои болести помагат ,напр. за рака дали ще помогнат?

Лека вечер!

# 226
  • Мнения: 267
Да похваля Блага Благоева за всички, които още се чудят какво да обличат. Аз по принцип много им харесвам нещата и днес като ходих да поразгледам и ми казаха, че каквото и да си харесам - пола, панталон или дънки и могат да ми ги преправят на бременски. Аз си взех вълнена пола, която при тези обстоятелства иначе няма как да сложа, и другата седмица ще е готова. А и  поправката е безплатно.

# 227
  • София
  • Мнения: 1
 Ей, поспалани, я да ставате бързо! Хайде, раз-два, започвайте сутрешна гимнастика, мазане на стрии или липсата им, покупки за бебоците... Скучно ми е, както разбирате. Laughing
 Та, само да ви кажа, че когато бебоците, които сега си отчуваме в тумбаците се родят и станат тийнейджъри, чак тогава разбираме, че стриите, прекрасните тела и прочие дивотии са последна грижа и че това, което едно бебе изисква като грижа е направо чудна лекота, в сравнение с нервите, които един бесен и безотговорен тийнейджър може да ти скъса. #Crazy Предполагам разбирате, че имам намерение да изчистя вкъщи, а това винаги ме докарва до нервно разстройство. Като капак тийновете ги няма, за да мога поне да се навикам едно хубаво, щото единият си вее гъза из немско, а другият е на състезания, та затова ще си викна тук, пък ще запретна ръкави. Казах, хау. Laughing Laughing Laughing

# 228
  • София
  • Мнения: 5 792
Привет!
Честит ви ден на народните будители  Simple Smile
Маймунке, докато мартенските ни бебоци станат тийнове, векове ще минат  Laughing Всъщност не  е баш така - знам че времето лети неусетно. Само 1-та година е по-бавна, да не говорим за количния период - тогава имах чувството, че времето е спряло  Tired Ама да доживеем до там  Laughing
dobro_nastroenie , не съм ползвала тези мализа, но чето във форума, че не е препоръчително да са ползват анти-акне кремове по време на бременност. Не знам по каква причина. Ти съветвала ли си се с д-р?
Зелено човече, извинявай, но на мен ми станаха смешни коментарите на колежките ти  Joy Не се връзвай, винаги ще има някой, който да ти качва кръвното.
А за писането - няма угодия - като се обсъжаха риалити шоута - трябвало да пишем само за бебета. Сега като заговорихме за козметика, кърмене, колички и други покупки - пак недоволни newsm78 Чудя са тогава какво изобщо трябва да се пише в един такъв форум и дали някога всички ще са доволни. Съмнявам се.

# 229
  • Мнения: 514
Добро утро !
Заповядайте:


Хубав ден !Честит Ви ден на народните будители!

# 230
  • Мнения: 361
здравейте мамета и от мен  Hug и честит ви ден на нароните будетели
Аз вече направих закуска, изчистих, оправих с тоалета и излизам да се разходя.
приятен и усмихнат ден   bouquet

# 231
  • Мнения: 7 122
Фивчето вече си е у дома и ще се включва когато може ако може след като си почине мъничко. Засега информацията е, че е добре.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 232
  • София
  • Мнения: 5 792
Фивчето вече си е у дома и ще се включва когато може ако може след като си почине мъничко. Засега информацията е, че е добре.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много се радвам!  Hug То сигурно ще трябва повечко да лежи, но важното е че всичко е наред! Когато има възможност предполагам ще се включи.

# 233
  • Мнения: 3 637
Добър ден и от мен,аз пак бях на изпит,но още не са излезнали резултатите,дано вси4ко е наред!Elg, също се притеснявам преди изпит и бебо много ме рита,но  нямам време да прекусвам имам година и половина за бакалвър да уча още,та ще се носим с коремчето още малко  Flutter !
Радвам се че fever са си вкъщи ,нека почиват сега  Hug !
Elwing,вече спрях да им обръщам внимание на вечно недоволните  Whistling и съм напълно съгласна с теб  Heart Eyes !
Ние ще излезем на разходка,времето е страхотно!
Лек Ден!   bouquet

# 234
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте, най-после съм си вкъщи и се чувствам добре. Опитах се да заспя, но все още не мога. Благодаря на всички за загрижеността. Радвам се, че пак съм сред вас. Вече ще гледам повече да си полежавам и поне този месец не смятам да излизам от вкъщи. Сега ще ви прочета малко и пак ще пробвам да поспя.
 Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 107
Fever Радвам се че всичко е минало добре!  Почивай повече,щом се налага и вярвам че всичко ще е о.к.! Hug

# 236
  • Мнения: 819
Добро утро!
fever , страхотно е, че сте добре с бебо и пак сте сред нас!!! И повече никакви болници до март  Laughing ! Аз също вече съм вкъщи, че и мен за малко да ме вземат, но ми се размина.Трябва ми повече почивка, обаче.   Дано на никоя мама вече да не се случват такива работи  Praynig
Аз... Embarassed изобщо бях пропуснала, че днес е празник....ами честит да ви е на всички!
Аз, да ви кажа, започнах много да се навивам да си вземем и ние такава машинка за хляб.Не помня вече кой се беше похвалил, ама да питам - колко горе-долу струват? Че сега, като не съм на работа, ще се чудя с какво да се занимавам, поне нещо полезно да свърша  Laughing
Дърта маймуна , пак ме разсмя  Joy, чак ми идваше наистина да подскоча от стола за сутришна гимнастика  Laughing, само че ми е противопоказано, а и като станахме в 11.30...кое по-напред  Laughing

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
fever добре дошла отново. почивай си и се пази  Hug Hug Hug

# 238
  • Мнения: 4 428
Февер, добре завърнали се с бебка  Hug
Дано всичко да е наред с вас до края  Grinning Сега си почивайте и това е.

Ще взема и аз сега да легна с каката. Нещо не мога да се наспя напоследък   smile3507

# 239
  • Мнения: 2 495
Фивър, добре дошла и от мен!Почивай си!
Хубаво си поспивате вие, ами ние дето сме на работа... Sad

Общи условия

Активация на акаунт